Málo červených krvinek u miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikolacek
Ukecaná baba ;) 2428 příspěvků 11.11.14 21:32
Málo červených krvinek u miminka

Zdravím,
můj skoro dvouměsíční chlapeček má málo červených krvinek. Měl nějakou dobu krev ve stolici, tak se to přičítalo tomu. Po dvou týdnech mu znovu nabrali krev a zase mu ta hodnota vyšla nižší. Železo má ale v normě (často to spolu souvisí). Dr říkal že ještě měsíc počkáme a uděláme znovu odběr, že se s tím nic moc dělat nedá. Nemáte někdo zkušenost? trochu se bojím, aby z toho nebylo něco vážnějšího…

Reakce:
Hagar
Kecalka 263 příspěvků 11.11.14 21:59

Nabrat hladinu vitamínu B12! Málo se na to myslí. Mrkni na http://zdravi.e15.cz/…-deti-367850 mluvím z vlastní zkušenosti - sebe a svého mimča. Samozřejmě u vás může být příčina i jiná, ale tohle je potřeba vyloučit.

lampicka11
Závislačka 3580 příspěvků 2 inzeráty 11.11.14 22:03

Ja mám zase malý objem krvinek a hodně jich mám. Prý to mívají lidi co zijou na horách kvůli kysliku (žiji v Praze) tak ze Ja mám chudokrevnost. Moc jsem ti asi neporadila. Držte se :hug:

Duckula
Generální žvanilka 24941 příspěvků 11.11.14 22:35

Uvidíš co se z toho vyklube, já mám megaloblastickou anemii, B12 nutně potřebuju ke svému životu, obě dcery sou zdravé, musím brát nitrosvalově, tablety na mě nefungují.
Zjistili mi to ve třech měsících.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >