Reklama

Málo grilované maso a těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika Kai
Stálice 82 příspěvků 1 inzerát 07.05.18 21:18
Málo grilovane maso

Ahoj holky jsen ve 31 tt a dneska sme grilovaci Dančí a Kance a vsimla sem si až pozdě, že z toho ještě vytéká šťáva růžová ????. Mám se obavat nebo být v klidu, když ro bylo tepelně opravpvane?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5445 příspěvků 07.05.18 21:22

Tak pokud jste to normálně koupili v obchodě, tak je testované. Pokud někde ulovili, tak bych to málo propečené nejedla.

Veronika Kai
Stálice 82 příspěvků 1 inzerát 07.05.18 21:24

@P4ja No tchán je myslivec a posílají vždycky maso na rozbory než ho jí, tak by asi mělo být v pořádku

ka2ka
Extra třída :D 12672 příspěvků 1 inzerát 07.05.18 21:24

Navíc divočinu bych fakt negrilovala, i když je testovaný tak to chce dobře tepelně opracovat

P4ja
Kelišová 5445 příspěvků 07.05.18 21:25
@Veronika Kai píše:
@P4ja No tchán je myslivec a posílají vždycky maso na rozbory než ho jí, tak by asi mělo být v pořádku

To asi ano, ale divočina je vždycky potřeba dobře udělat.

Veronika Kai
Stálice 82 příspěvků 1 inzerát 07.05.18 21:35

Myslíte že všechno neumre když to předtím bylo ještě i zmrazené? Já teda nevím co teď dělat :,(

Apaji
Kelišová 5342 příspěvků 07.05.18 21:41

Vzala bych si živočišné uhlí - natáhne případné toxiny, a neublíží. Kdybys nebyla těhotná, tak chilli (klasické, nebo papričku) a štamprli :D

Samozřejmě hlídat, zažívací problémy. Ale já myslím, že to bude dobré - určitě to nebylo syrové, toho by sis zajisté všimla. Růžová šťáva mohla být od neodpočinutého masa, nepanikař :kytka:

ka2ka
Extra třída :D 12672 příspěvků 1 inzerát 07.05.18 21:52
@Veronika Kai píše:
Myslíte že všechno neumre když to předtím bylo ještě i zmrazené? Já teda nevím co teď dělat :,(

to je jedno že to bylo zmrzlé, ale divočina se prostě negriluje to je málo tepelně upravené i řízky se musí hodně propéct

Ivul87
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 07.05.18 22:04

Já bych se neděsila, jestli byl už divočák vyšetřený na svalovce, tak se není čeho bát. Na zvěřině jsem, dá se říct, vyrostla, na všech možných i nemožných úpravách :mrgreen:

Veronika Kai
Stálice 82 příspěvků 1 inzerát 07.05.18 22:05

Tak sme asi divna rodina, protože grilujeme divocinu úplně normálně a dělají to snad všichni z. naši rodiny co jsou myslivci

Ivul87
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 07.05.18 22:07

@Veronika Kai My taky. Ale pro nás je to běžné maso. Možná, kdo ma spíš výjimečně, tak má obavu, když ho tolik nezná.

Lekninka91
Extra třída :D 10223 příspěvků 07.05.18 22:12

No teď už to asi nemá moc smysl řešit :nevim:

ančapepča
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 07.05.18 22:13

Jestli bylo na odpočinku v mrazáku tak se nic neděje. Divočina je nejlepší masíčko

Kelsey
Hvězda diskuse 44235 příspěvků 07.05.18 22:59
@ka2ka píše:
Navíc divočinu bych fakt negrilovala, i když je testovaný tak to chce dobře tepelně opracovat

Ja klidne, ale udelala bych je, jako hamburgery domaci, takze pomlet a rychleji se propece.

Hancue
Ukecaná baba ;) 1202 příspěvků 08.05.18 05:35

@Veronika Kai Ahojky, my jíme divocinu často a milujeme i krvavý steaky. Není na tom nic špatného pokud víš, ze to bylo testované. Nic ti nehrozí. Jsem v 39tt a ziju celou dobu a můj doktor to schvaluje :P

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama