Reklama

Málo mléka - miminko odmítá láhve co dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pabe14
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 05.01.17 21:14
Málo mléka - miminko odmítá láhve co dělat?

Ahoj, malé jsou 4 měsíce a vypadá to, že již ji nestačí mé mléko. Máme i problémy s bříškem. Dle mudr mám začít přikrmovat Nutrilon AC. Ale PROBLÉM! Zkusila jsem 5 lahví a saviček a malá to bojkotuje! Lžičku nechce, kelímek nechce, ani stříkačku. PROBOHA - jak mám to mléko do ní dostat??? Prosí o radu :nevim: :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 05.01.17 21:16

@pabe14 Proč si myslíš, že jí nestačí tvoje mléko? myslím, že hladové dítě by si mlíko vzalo z čehokoliv. Zas tak blboučcí nejsou.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62542 příspěvků 3 inzeráty 05.01.17 21:16

@pabe14 Najet na příkrmy…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62542 příspěvků 3 inzeráty 05.01.17 21:18

@Svistice Blboučcí ne, ale zmlsaní ano :mrgreen: naše taky UM do tlamy nevzala - tedy jo, jednou, podruhé už ani omylem a hlad evidentně měla.

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 05.01.17 21:19

Tak zalezi co to znamená, ze ji nestačí mléko…jinak nas prvni taky nikdy láhev nechtěl…takže zkusit už prikrmy?

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 05.01.17 21:20

@j.a.n.i1 Tak u mladší jasné preference takjy byly. Ale když jí došlo, že prso odešlo asi hned tak nebude, tak jí bylo naštěstí nakonec jedno, co je to za mlíko a z čeho.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62542 příspěvků 3 inzeráty 05.01.17 21:28

@Svistice Tak u nás ne, UM neprošlo, ale jelikož ji bylo 4,5 měsíce, tak jsem zkusila zeleninu a napoprvé zdlábla celou skleničku - hladová tedy být musela. Ale je fakt, že u nás mlíko nedošlo, jen asi neteklo hned a jak měla hlad tak se místo tahání začala vztekat, po zelenině se dokojovala zcela v pohodě.

Tarinka
Echt Kelišová 8194 příspěvků 1 inzerát 05.01.17 21:31

Suplementor… ale ja bych zacala spis ty prikrmy, ale necekej uspech hned prvni den, nekdy to chce trpelivost.

růžový achát
Závislačka 3968 příspěvků 05.01.17 21:38
Moje zkusenost

Mam tez 4 mes. dceru,,mozna je v rustovem spurtu,,mam ted hodne nalita prsa a vsechno vypije, je tedy vetsi nez obvykle, ale plne kojim, kdyz se mi zda ze mame malo, tak pul dne prikladam skoro co hodinu a z obou prsu.Pred kazdym kojenim hodne piju,,to si telo i rekne samo,,pac mam zizen, mam i lahev s vodou u postele.Chce to opravdu vydatne jist a pit a prikladat a mit svaty klid,, a k tomu jeste v mezicasech stimuluji odsavackou,,to je taky dobry, a mam vyzkouseno, ze po sportu mam hodne mleka,,ale ten pitny rezim bych vypichla nejvic. Kojeni zdar jeste alespon na dva mesice,,snad to pomuze :hug:

Uživatel je onlineaxelina
Ukecaná baba ;) 1876 příspěvků 3 inzeráty 05.01.17 21:50

@pabe14 měla jsem během kojení několikrát ten pocit „mám málo mleka“…zalez si na 2 dny do postele a prostě pokažde když knourne jí dej prso…budeš mít ožužlaná prsa, bude to možná každých 20 min ale věř že mlíko se začne tvořit tím jak stoupne poptávka :-) mě to takto poradila laktační poradkyně a kojila jsem rok plně a do 3 let častečně. malej lahvičky ani uměle mleko nechtěl

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62542 příspěvků 3 inzeráty 05.01.17 21:53

@axelina Nojo, ale podmínkou pro tohle je spolupracující dít­ko…

viky23
Neúnavná pisatelka 16160 příspěvků 05.01.17 21:55

Bude to normalni spurt, zadne UM nedavat a vydrzet ;)

Uživatel je onlineaxelina
Ukecaná baba ;) 1876 příspěvků 3 inzeráty 05.01.17 22:02

@j.a.n.i1 ..no jasně tak pokud se odvrací a mlíko od zakladatelky nechce…pak je to jiná…ale to nepsala tak jsem vychazela z toho že třeba nakojí a malá za chvilku hned pláče…

Tunrida
Hvězda diskuse 47198 příspěvků 05.01.17 22:53

A mě by třeba zajímalo, podle čeho doktorka naznala, že Nutrilon AC? @pabe14 Ty dodržuješ nějakou kojící dietu?
Ono v závěru, kdybys zkusila jiný mlíko, tak to taky může být hned jiný. Ale asi to zas tak akutní nebude.

Uživatel je online3HE
Generální žvanilka 21811 příspěvků 05.01.17 23:29

@pabe14

Podle čeho poznáte, že jí nestačí vaše mléko?

kojit naprosto dle potřeb dítěte… vždy z obou prsou… a před kojením vypít hrnek horkého kojočaje… to horké pomáhá startovat spouštěcí reflex… přikládat dítě na odstříknutý dvorec, aby byl měkkký… Dítě tak vypije větší množství s menší námahou.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama