Málo mu říkám, že ho miluju

Anonymní
25.12.19 21:46

Málo mu říkám, že ho miluju

Holky, mám přítele, rozvedený, manželka ho podváděla a nakonec odešla.
On se asi hodně zamiloval, já zatím úplně nevím, protože měl problémy s alkoholem (to už snad není, ale stejně denně dá 2-3 piva), finanční problémy, zdravotní problémy. Já bych to zatím chtěla udržet v rovině - sejdeme se, pokecáme, strávíme spolu noc, případně jdeme do společnosti. Myslela jsem si, že bude i víc společného sportu, on ale nesportuje, více výletů - to bych musela platit já. On mne tlačí do podnikání v oblasti, kterou solidně zná a umí, já moc ne.

Proč píšu. Začal mi vyčítat, že mu málo říkám, jak moc ho miluju, že jsem studený čumák, občas napíše o sexu, ale dle mého vulgárně (možná že pro některé je to normální, možná jsem v této oblasti přecitlivělá), prostě mě tlačí do nějakých věcí, které úplně asi dělat nechci nebo jsem je nikdy nedělala. Pak jsou to takové diskuze - pro mě nepříjemné. Fakt je ten, že je to on, kdo mi pořád píše, jak moc mě miluje, ale já se nějak zdráhám tomu věřit, prostě nevím.

Helejte, co byste dělaly. Přijít o něj úplně nechci, ale tohle je strašně nepříjemné.

Anonym prosím.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22057
25.12.19 21:47
@Anonymní píše:
On se asi hodně zamiloval, já zatím úplně nevím, protože měl problémy s alkoholem (to už snad není, ale stejně denně dá 2-3 piva), finanční problémy, zdravotní problémy. Já bych to zatím chtěla udržet v rovině - sejdeme se, pokecáme, strávíme spolu noc, případně jdeme do společnosti. Myslela jsem si, že bude i víc společného sportu, on ale nesportuje, více výletů - to bych musela platit já. On mne tlačí do podnikání v oblasti, kterou solidně zná a umí, já moc ne.

Proč píšu. Začal mi vyčítat, že mu málo říkám, jak moc ho miluju, že jsem studený čumák, občas napíše o sexu, ale dle mého vulgárně (možná že pro některé je to normální, možná jsem v této oblasti přecitlivělá), prostě mě tlačí do nějakých věcí, které úplně asi dělat nechci nebo jsem je nikdy nedělala. Pak jsou to takové diskuze - pro mě nepříjemné. Fakt je ten, že je to on, kdo mi pořád píše, jak moc mě miluje, ale já se nějak zdráhám tomu věřit, prostě nevím.

Helejte, co byste dělaly. Přijít o něj úplně nechci, ale tohle je strašně nepříjemné.

Anonym prosím.

Rozešla bych se. Alkoholici mě nepřitahují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13636
25.12.19 21:51

Nebude ideální partner

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.12.19 21:51

Ahoj zakladatelko,
tak jak ho popisujes, nevychazi mi jako prinos pro tebe. Ja myslim, ze laska ma byt zalozena na tom, ze toho druheho mame radi, libi se nam, jak zije, a jsme pripraveni ho v tom podporovat (a take ve vsem, pro co se rozhodne).
On po tobe chce zmenu prace, tvych intimnich navyku a citoceho vyjadrovani… z toho mi vychazi, ze ma rad hlavne sebe…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4028
25.12.19 21:53

No je to těžké, ale problémy s alkoholem pro mě nepřekonatelná překážka, finanční problémy a chce rozjet podnikání za tvoje peníze? Proč to teda nerozjel sám? Nebo to rozjel a projel? No to snad ne…
Já spíš než na řeči dám na činy. Pro mě by tohle nebylo to pravé. Hledala bych štěstí jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
726
25.12.19 21:53

Nevím no, ale nepůsobí na mě ten tvůj chlap dobrým dojmem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22083
25.12.19 21:55

Tech negativ je na me opravdu moc, az si rikam, co na nem vidis :P. BTW, pokud pije porad a pravidelne, tak alkoholem vyreseny nema ani z daleka. A zdravotni stav je toho dukazem, rekla bych ze i ostatni problemy, ktere se zavislosti jdou ruku v ruce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.19 21:57

Říká mi, že žije jen pro mě, že nechce žádnou jinou, že mě bude bránit, že se o něj mohu opřít atd. atd. Jenže - potřebovala jsem pomoct s nějakou věcí, často připomínala, ať se na to podívá a vpodstatě se na to vykašlal, až jsem to musela stejně pořešit sama… od té doby mu moc nevěřím a jsem ještě zdrženlivější, jenže on čím dál víc naléhá.

• Nahlásit
  • Citovat
22083
25.12.19 22:00
@Anonymní píše: Říká mi, že žije jen pro mě, že nechce žádnou jinou, že mě bude bránit, že se o něj mohu opřít atd. atd. Jenže - potřebovala jsem pomoct s nějakou věcí, často připomínala, ať se na to podívá a vpodstatě se na to vykašlal, až jsem to musela stejně pořešit sama… od té doby mu moc nevěřím a jsem ještě zdrženlivější, jenže on čím dál víc naléhá.

A proc se na to vykaslal?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22057
25.12.19 22:00
@Anonymní píše: Říká mi, že žije jen pro mě, že nechce žádnou jinou, že mě bude bránit, že se o něj mohu opřít atd. atd. Jenže - potřebovala jsem pomoct s nějakou věcí, často připomínala, ať se na to podívá a vpodstatě se na to vykašlal, až jsem to musela stejně pořešit sama… od té doby mu moc nevěřím a jsem ještě zdrženlivější, jenže on čím dál víc naléhá.

Protože tuší, že jinou důvěřivou jako ty bude hledat jen těžko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
25.12.19 22:01

Já nevím, mě 2-3 piva denně, každý den, přijde i tak dost…A z toho co píšeš, mi moc nepřipadá, že bys ho milovala…není spíš on na tobě nějak zavisly-bydleni, finance?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
619
25.12.19 22:01
@Anonymní píše:

Anonym prosím.

No rozejit se. Moc pozitivnich veci se na tom najit neda. Co ti na nem vlastne imponuje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4028
25.12.19 22:02

Protože je manipulátor, on tě chce někam natlačit, tak tě citově vydírá těma kecama o lásce, že se o tebe postará atd. A jak to chce udělat, když neobstará ani sebe, nevydělá doat peněz any jste jeli na výlet. To je myslím nějakej pohádkář co kecá a ještě tomu věří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.19 22:04
@wildcherry píše:
A proc se na to vykaslal?

Já nevím, měl na to 6 měsíců, jednak se stěhoval, jednak řešil jiné věci, chodil do hospody, moc se mu do toho nechtělo, ačkoliv jsem se několikrát ptala.

Byla jsem došt naštvaná, protože mezitím utekl zbytečně nějaký termín, ale podala jsem to tak, že je to moje vina, že jsem po něm chtěla věci, které nebyl schopen zvládnout - ale myslím si, že kdyby jen trochu chtěl, asi by to dal.

Takže úplně nevím - lenost, slibotechna…ale nechci mu křivdit.

• Nahlásit
  • Citovat
3547
25.12.19 22:05

Tak copak tento prozatím Tvůj miláček potřebuje: Tvoje peníze (hodně), vrznout si (také hodně), mít Tě pod kontrolou (ještě víc). A co nabízí? Nataženou dlaň a plnou pusu řečí.
Krása. Zamávej mu včas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama