Málo piju v těhotenství 27tt

Anonymní
29.5.21 07:55

Málo piju v těhotenství 27tt

Ahoj holky chci se zeptat najde se ti taky některá co vypije prd v těhotenství někdy vypiju víc někdy min, ale spíše teda min někdy sem rada ze dam půl litru za den… co vy? Je tu taky některá co málo vypije? Až na tmavou moč co má tak je v pohodě? :D samozřejmě snažím se to hlídat no, ale když proste nepocituju žízeň nenapiju se…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8995
29.5.21 08:04

Ne, fakt to v pohodě není. Nastav si třeba upominky na mobilu a vždycky se napij.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1513
29.5.21 08:06
@Anonymní píše:
Ahoj holky chci se zeptat najde se ti taky některá co vypije prd v těhotenství někdy vypiju víc někdy min, ale spíše teda min někdy sem rada ze dam půl litru za den… co vy? Je tu taky některá co málo vypije? Až na tmavou moč co má tak je v pohodě? :D samozřejmě snažím se to hlídat no, ale když proste nepocituju žízeň nenapiju se…

Pít musíš, ja taky nepila pred tehotenstvim. Ted si proste kupuju pet lahev 1,5 litru a mam podminku minimalne tohle vypit za den. Proste musim a hlidam si, abych to dala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2434
29.5.21 08:09

Tak proste pij ne?! Jestli mas problem pres den si vzpomenout, tak je nejlepsi mit vodu v lahvi a proste min ten 1,5 l denne vypit..ja znam lidi, kteri take piji jen, kdyz maj fakt zizen..no necekej na ni a pij prubezne proste..jestli mas problem s vodou, tak si kup sirzp, mineralku, to ti neublizi :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
29.5.21 08:32

Já jsem na tom dost podobně. Kdyby na pití vyloženě nemyslela, tak jsem schopná vypít sklenici nebo dvě za den. Plus teda to není jen o pití, musíš dopočítat třeba i ovoce, polévku atd.ale celkově s tím mám problém. Pomáhá mít pořád nalitou sklenici, koupila jsem si kovové brčko a piju. Takže jsem to trochu vytáhla, ale asi by nebylo špatné ještě přidat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5379
29.5.21 08:40

Já si koupila ve sportisimu tritanovou láhev, do ní jen čistou vodu a mám podmínku že ty láhve musím 2 vypít. A k tomu do konvice si uvařím čaj. Jak to neudělám takto taky problém a nepiju. takto vypiju litr vody, litr čaje za den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1636
31.5.21 09:26

Jsem 31 tt a vypiju tak 2 někdy 3 l denne pít v tehu je důležité… Takže být tebou si to hlídám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708
31.5.21 09:34

Tak když si uvědomuješ, že ten problém máš, tak s tím něco dělej, ne?
Nachystej si petku, kterou prostě za ten den vypiješ nebo džbán…
Problém to samozřejmě je i pro netěhotnou, natož pro tělo nosící dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
31.5.21 13:50

Ahoj, ano, pít v těhotenství je důležité, protože jak mě upozornila dr, prý můžeš mít při nedostatečném přísunu tekutin málo plodové vody. Já měla ten stejný problém kvůli dlouhodobému nechutenství ( musela jsem fakt měnit nápoje a hledat co mi chutná), ale nakonec to s tou plodovkou bylo ok ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat