Málo používané = hrozný stav

1037
18.9.19 19:27

málo používané = hrozný stav

Ahoj holky, koupila jsem si od jedné paní na bazaru hračky a knížky pro děti za dost peněz na dobírku. Paní v bazárku psala, jak jsou zachovalé a málo používané..
Dnes jsem balík převzala a hračky i knížky jsou v hrozném stavu. Málo používané vypadá zatraceně jinak. Stalo se Vám to někdy? Jde to nějak reklamovat, když to bylo na dobírku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20252
18.9.19 19:34

Dej fotku jen tak pro zajímavost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
18.9.19 19:34

Uka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20116
18.9.19 19:36

No bazarové zbozi se reklamovat nedá, leda by ses s paní domluvila, že ji to posles zpět a ona ti vrátí peníze, ale tam jde čistě o její ochotu, ne povinnost. To je prostě riziko když nakupujes na bazaru :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1831
18.9.19 19:37

A předem z fotky se to poznat nedalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
44644
18.9.19 19:37

Ja myslim, ze na bazarku asi reklamovat nepujde.. To tam nemela fotky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5132
18.9.19 19:38

Jednou mi přišlo oblečení zašpiněné a děravé. Paní jsem napsala, ona se omluvila a dohodly jsme se na částečném vracení peněz. Prý si nevšimla, i to se může stát.
No a jednou mi přišel plyšák poblinkaný od mlíka (asi) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
18.9.19 19:40

Spojila bych se s ní a zkusila bych to řešit, pokud by nechtěla, dala bych jí špatné hodnocení. Protp ráda nakupuji na Vinted, ta to funguje(ja se zatím nespalila)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18361
18.9.19 19:40

@blobfish ááá :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
18.9.19 19:41

Jinak mne se to stalo u bot :cert:,top stav, prej nevhodna velikost-takze nenosene, znacka velmi znama, penez jak hrom i tak a prisly seslapany paty a okopnuty spicky na kuzi :zed:…Takze vraceni zbozi hezky, vraceni penez a postovny jsem neplatila, jeste to tak.Ale chce to resit, ne to prejit. Uprimne se ti divim, ze to resis tady, evidentne ses nespokojena, tak bych hned jednala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2088
18.9.19 19:42

To je asi bohužel riziko bazarů :,( pak je to asi na dohodě a na slušnosti prodávajícího.. já jednou koupila stojan na houpací síť i se sítí, popsaná byla jako nová, prakticky nepoužívaná, složená jen za účelem vyfocení, stála asi patnáctset plus poštovné, ještě jsem já kráva přidala dvě stovky, protože se s tím těžkým krámem táhla na poštu… přišla orezlá ošoupaná věc s urvanýma ťapkama, která držela pohromadě jen tou sítí a ta se ještě musela zkrátit uzlem… psala jsem to pradávající, ta prohlásila, že všechno bylo na fotce a není to použité a peníze odmítla vrátit :zed: a nic s tím nenaděláš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51913
18.9.19 19:45

Pokud bych se s paní nedohodla, dala bych špatné hodnocení, víc nezmůžeš. jinak zrasit se dá i po jednom použití a zachovalé je pro mě synonymem „ujde“, nikoliv top stav. Ale člověk by čekal, že cena bude odpovídat kvalitě, co :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18361
18.9.19 19:49

@ugluk jo zachovalé taky beru jako „ujde“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
18.9.19 20:00

Je to risk. Ale ja ted prodavala stenu z chodby.. a uz nikdy vice. To ji radsi roztriskam na podpal. Baba se na ni ani neprisla podivat, poslala pro ni cizi lidi. Rekli, ze je ok, vse vyzkouseli a videli, zaplatili. No ja kdyz je videla, jak ji stehuji jak Pat a Mat a prevazeji, bylo mi jasny, ze ji nedovezou celou. No kupujici mi psala, ze je v dezolatnim stavu atd atd. Nemela ani jediny skrabanec, tukanec, nic! Na takovy prodej priste kaslu, nebo si to budu asi natáčet na kameru.. uz jsem cekala, ze me pomluvi na fb, ale zatim nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
677
18.9.19 20:02

No to je síla co si někteří prodávající dovolí. Ale asi s tím nic neuděláš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat