Málo povedených fotek ze svatby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymka.D.
Stálice 95 příspěvků 04.08.18 12:19
Málo povedených fotek ze svatby

Ahoj holky,

máme s manželem už 2 roky po svatbě a stále mě trápí, že máme ze svatby málo fotek, které by se mi opravdu líbily. Měli jsme svatbu v zahraničí, pouze my dva, vybrali jsme si fotografa, kterého všichni chválili, na netu jsme si prohlídli jeho fotky, tak jsme si řekli ok.
Ale ve finále jsme na to focení ani neměli moc času, protože jsme měli obřad na pláži při západu slunce a po obřadu bylo na focení asi cca jen 20 minut, jelikož už bylo málo světla. No a máme nakonec jen pár fotek na jedno brdo, na většině držím špatně kytku, buď moc vysoko, nebo moc bokem, takže to na fotce nevypadá hezky a fotograf mi vůbec nic neřekl, že by mě třeba upozornil…
Fotky, co máme z večera, jsou zase uz docela neostré, protože byly foceny obyčejným digitálním foťákem, takže z těch obraz nejspíš taky udělat nepůjde a z těch od fotografa si zas nemůžu vybrat, protože se tam sama sobě nelíbím a máme jich málo.
Teď zpětně se za to dost obviňuji, že jsem tu kytku nedržela líp, že jsem se s fotografem anglicky nedomluvila, ať nám nafotí i fotky v jiném stylu, ne pořád ty samé pózy. Prostě jsme dali fotografovi plnou důvěru, navíc tam taky byla jazyková bariéra, a takto to dopadlo, ještě to navíc nestálo malé peníze :(
Moc mě to mrzí, protože už se to nedá zopakovat a někdy skrytě závidím každému, kdo má ještě svatbu před sebou a může spoustu věcí ovlivnit.

Máte některá taky nepovedené fotky ze svatby a problém s tím, že se tam sama sobě nelíbíte nebo prostě fotky nejsou úplně podle vašich představ? Potřebuju asi zjistit, že v tom nejsem sama. Hodně na takových věcech a důležitých okamžicích ve vztahu lpím a o to víc mě to mrzí a dávám to sama sobě za vinu, že vše nebylo úplně podle představ.

Díky všem, kteří to dočetli až sem.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9858 příspěvků 04.08.18 12:24

Jo nemam zrovna top fotky, fotili jsme se cca 15 minut a je mi to uplne jedno. Na tech fotkach se usmivam, mam na nich radost, tak co vic si prat. Rozhodne bych z nas nedelala obraz.

Tichošlápek
Extra třída :D 10459 příspěvků 04.08.18 12:30

Nás fotil kamarád a jsou to proste obyc fotky. Stejne jsem je od svatby měla otevřené jednou :lol:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 04.08.18 12:34

My jich máme také jen pár a snad na třech bych řekla,že mi to sluší. A je mi to jedno,já se vdávala z lásky a pocity,které jsem při svatbě měla mi nikdo nevezme. A osobně nemám ráda takové ty vyumělkované fotky jako do časopisu,ani u miminek. Hezká momentka má pro mě daleko větší význam.

2012Mex
Závislačka 3966 příspěvků 04.08.18 12:36

Cauky, mam to podobne. Chystali jsme svatbu, nejak se pripletl kamarad s tim ze je svatebni fotograf a ze nam svatbu nafoti, jestli chceme. Ja nezkusenna- ani me nenapadlo tehdy chtit videt nejaky jeho profil. Navic rekl ze to nafoti zadarmo. Dopadlo to tak, ze mame priserny fotky a navic nam je poslal pres fb, takze rozliseni hruza a uz ses tim ani nic udelat neda. Chtela bych udelat na vyroci 10 let spolu obnoveni slibu, a na to uz si najdu opravdu profiky, at mame krasny fotky.

Znamy platil fotografa a nevysla mu ani jedna fotka. Tohle taky nepoxhopim…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.18 12:39

Švagři mají celkem nekvalitní fotky. Měli nějakou fotografku sehnanou přes známé, focení má jen jako koníček. No myslím, že bych stejně fotky (a možná i nápaditější) zvládla udělat i já na náš obyč foťák za 3000.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 04.08.18 12:39

vážně je pro tebe důležitý obrázek na papíře? vždyť je to jen fotka. zapracovala bych na prioritách. k čemu ti budou technicky dokonale fotky, pokud manželství bude stát za starou belu…neni důležitější to co je teď, nez to co bylo? stejne to uz nezmenis. predstav si, ze ja mela uplne obyčejnou tradiční svatbu bez kdoví čeho, s obyčejným jídlem, výzdoba velmi stridma, a i tak mi tech 100 hostů dekovalo za krasny den, ze jim s nami bylo dobre a ze to byla pohoda a zábava. a i ted po letech se k tomu plno z nich spontánně vrací a rádo vzpomíná. fotek mam par, nikde je nevystavuju a důležité mi opravdu nepřijdou. co tim chci říct-neřeš neřešitelné a vzpomínej na to dobré.

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Závislačka 4882 příspěvků 04.08.18 12:46

Netrap se, až se budeš vdávat příště, už budeš vědět, na to si dát pozor :palec:

srpen89
Ukecaná baba ;) 1869 příspěvků 04.08.18 12:46

@Anonymka.D. 8o tvoje starosti na moji hlavu. :roll: budes asi trochu povrchni,kdyz lpis na takovych malickostech. Myslim, ze jsou daleko dulezitejsi veci ve vztahu a v zivote, nez to, jak drzim na fotce kytku :mrgreen: Ja jsem se snad nikdy sama sobe nelibila na zadny fotce a je mi to uplne sumak :)

kve-tinka
Závislačka 4389 příspěvků 7 inzerátů 04.08.18 12:47

Ja se sobe taky extra na nich nelibim,plus vsechny udelane v jednom tonu,cekala jsem treba i cernobile. Vdavala jsem se v nejvetsim horku co v ČR ten rok panovalo. Na jedne fotce jde treba videt jak mi steka curek potu :roll: toz mohl to vyretusovat :mrgreen:
Ale co,uz jsem rozvedena :lol:
Povedene fotky jsou super,pristi svatbu chci i video. Miluji takovehle uchovani vzpominek :srdce:
Rada pro tebe:najdete si fotografa a udelejte si spolecne fotky

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2250 příspěvků 04.08.18 12:51

Chtěla jsem být hezká štíhlá nevěsta, ale vdávala jsem se 6.měsíci s břichem :) Také se sama sobě na fotkách ze svatby moc nelíbím. No už s tím nic nenadělám, pokud se nechci vdát znova :D Btw. svatba na pláži byl vždycky můj sen, buď ráda, že máte hezký zážitek a na fotky se vykašli. V dnešní době sociálních sítí začíná být fotka důležitější než prožitek :)

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18549 příspěvků 04.08.18 12:52

@Anonymka.D. Asi produkt doby. Není důležitý prožitek, ale aby z něj byly hezké fotky, které by se daly ukazovat na FB. Vdávala je se v době, kdy byla barevná fotografie pomalu vzácnost a svatební fotky jsem neviděla 25 let. Hromada hezkých fotek ze svatby je to poslední, co by ti mělo stát za nějaké myšlení.

Uživatel je onlineTerezxx
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 1 inzerát 04.08.18 12:53

Mám to stejně. Tolik jako tebe mně to asi netrápí, ale taky všem závidím krásné fotky ze svatby. Nám vybuchla fotografka a máme od profesionálky nafocený jen obřad. Na všech fotkách se kouká každý jinam. Blbé světlo, nikde nejsem všichni,… Pak jsme šli do zahrady, fotit se ke kašně, ale začalo pršet. :roll: Nejvíc mě mrzí, že nemáme jedinou fotku s dětmi. Měli jsme obřad až odpoledne a oni už byli šíleně unavený, protivný. Takže ikdyž s námi na té svatbě byli, na žádné fotce nejsou. Zbytek dne fotil manžela strýček, který má ale ještě foťák na film :lol: (většina fotek je mázlá, useklé hlavy a lidi, atd.) a jeden jeho kámoš měl hodně drahý telefon, takže fotky měl krásné, ovšem 2. dny po svatbě ten telefon ztratil :zed: :lol: Kdybych mohla vrátit čas, tak tohle pořeším nějak lépe.

Jeseterka
Povídálka 21 příspěvků 04.08.18 12:54

Já mám ze svatby asi 3 fotky, všude vypadam blbě, dvě brady, vyvalene břicho. Brali jsme se ve 4, my dva a svědci. No nikomu jsem to neukazovala. Život na tom nestojí ani nepadá, brali jsme se stejně kvůli papíru.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2638 příspěvků 04.08.18 13:07

To se timhle trapis uz dva roky? Je to opravdu jen barevny papir…

Znam tolik holek co mely dokonale aranzovane profi fotky, chvili na to za dverma rozvod a ted jsou jim nejake fotky ze svatby uplne fuk.
Spousta lidi se na svatebni fotky nepodiva jak je rok dlouhej, ani je nikde neukazuje.

Ale pokud te to trapi opravdu hodne, muzete s manzelem obnovit slib a fotky nechat udelat znovu, tentokrat presne podle svych predstav. ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >