Málo příležitostí k seznámení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 18:15
málo příležitostí k seznámení

Ahojte milí čtenáři,

chtěla bych se vám svěřit se svým trápením. Cítím se hodně sama. Pracuji z domu u počítače a málo kdy se stane, že se dostanu někde ven, mezi lidi. Radá chodím na hory, ale musím se snažit, abych někoho občas přemluvila, aby semnou na ty hory šel. Chodívám na hory se známými, kteří spolu chodí. Sice jim dělám křoví, nebo páté kolo u vozu, ale jsem ráda, že se vůbec dostanu ven. Sama se po horách jako ženská chodit bojím, i když vím, že některé ženy na hory chodí sami, ale já se prostě bojím. Kamarádky nějaké mám, ale nevím, jestli je můžu jako kamarádky nazvat. Mají své partnery a děti. Na mě si udělají čas málo kdy. Nějaké vztahy za sebou mám, ale nevyšli. Všichni mi říkají, že to příjde určitě samo a tak čekám na to samo už 7 let a stále nic. Na seznamkách jsou samí úchylové, kteří chtějí jenom to jedno. Dokonce mi tam napsal jeden pasák a nabízel mi práci v bordelu. Při tom na seznamce nemám vyzývavé fotky. Chtěla bych se s někým seznámit, ale nevím jak na to, když mám tak málo příležitosti k seznámení. Občas mi někdo domluví nějakého volného kamaráda, se kterým se seznámím, ale nevím proč, většinou nepřeskočí z mé strany jiskra, i když je třeba docela fajn. Chybí mi obětí, vzájemná blízkost a společník na trávení volného času. Jednou bych chtěla mít aspon jedno dítě, ale je mi už 41 let a nejsem si jistá, jestli to vůbec stihnu a je to už pravděpodobně docela pozdě, i když mi moje gynekoložka řekla, že má pacientku, které je 46 let a je poprvé těhotná.. Máte nějaký typ, jak na to a co bych mohla dělat? Mám už z té samoty hrozné deprese a občas mám z toho i záchvaty pláče. Zkouším se hlásit i někde do zaměstnání, kde jsou lidé, ale v mém věku bez praxe to jde strašně těžko, ale snažím se. Jsem prakticky celé dny sama a nikdo na mě nemá čas.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
astoret
Ukecaná baba ;) 1411 příspěvků 29.01.19 18:22
@Anonymní píše:
Ahojte milí čtenáři,chtěla bych se vám svěřit se svým trápením. Cítím se hodně sama. Pracuji z domu u počítače a málo kdy se stane, že se dostanu někde ven, mezi lidi. Radá chodím na hory, ale musím se snažit, abych někoho občas přemluvila, aby semnou na ty hory šel. Chodívám na hory se známými, kteří spolu chodí. Sice jim dělám křoví, nebo páté kolo u vozu, ale jsem ráda, že se vůbec dostanu ven. Sama se po horách jako ženská chodit bojím, i když vím, že některé ženy na hory chodí sami, ale já se prostě bojím. Kamarádky nějaké mám, ale nevím, jestli je můžu jako kamarádky nazvat. Mají své partnery a děti. Na mě si udělají čas málo kdy. Nějaké vztahy za sebou mám, ale nevyšli. Všichni mi říkají, že to příjde určitě samo a tak čekám na to samo už 7 let a stále nic. Na seznamkách jsou samí úchylové, kteří chtějí jenom to jedno. Dokonce mi tam napsal jeden pasák a nabízel mi práci v bordelu. Při tom na seznamce nemám vyzývavé fotky. Chtěla bych se s někým seznámit, ale nevím jak na to, když mám tak málo příležitosti k seznámení. Občas mi někdo domluví nějakého volného kamaráda, se kterým se seznámím, ale nevím proč, většinou nepřeskočí z mé strany jiskra, i když je třeba docela fajn. Chybí mi obětí, vzájemná blízkost a společník na trávení volného času. Jednou bych chtěla mít aspon jedno dítě, ale je mi už 41 let a nejsem si jistá, jestli to vůbec stihnu a je to už pravděpodobně docela pozdě, i když mi moje gynekoložka řekla, že má pacientku, které je 46 let a je poprvé těhotná.. Máte nějaký typ, jak na to a co bych mohla dělat? Mám už z té samoty hrozné deprese a občas mám z toho i záchvaty pláče. Zkouším se hlásit i někde do zaměstnání, kde jsou lidé, ale v mém věku bez praxe to jde strašně těžko, ale snažím se. Jsem prakticky celé dny sama a nikdo na mě nemá čas.

hory jsou fajn, ale vyrazila bych i jinam, zapiš se někam na nějaký kurz, dostaneš se mezi lidi, neco se naučíš, třeba se i seznámíš nebo chod cvičit a obecně chod někam, kde jsou lidi

MEduZKa35
Povídálka 44 příspěvků 29.01.19 18:28
@Anonymní píše:
Ahojte milí čtenáři,chtěla bych se vám svěřit se svým trápením. Cítím se hodně sama. Pracuji z domu u počítače a málo kdy se stane, že se dostanu někde ven, mezi lidi. Radá chodím na hory, ale musím se snažit, abych někoho občas přemluvila, aby semnou na ty hory šel. Chodívám na hory se známými, kteří spolu chodí. Sice jim dělám křoví, nebo páté kolo u vozu, ale jsem ráda, že se vůbec dostanu ven. Sama se po horách jako ženská chodit bojím, i když vím, že některé ženy na hory chodí sami, ale já se prostě bojím. Kamarádky nějaké mám, ale nevím, jestli je můžu jako kamarádky nazvat. Mají své partnery a děti. Na mě si udělají čas málo kdy. Nějaké vztahy za sebou mám, ale nevyšli. Všichni mi říkají, že to příjde určitě samo a tak čekám na to samo už 7 let a stále nic. Na seznamkách jsou samí úchylové, kteří chtějí jenom to jedno. Dokonce mi tam napsal jeden pasák a nabízel mi práci v bordelu. Při tom na seznamce nemám vyzývavé fotky. Chtěla bych se s někým seznámit, ale nevím jak na to, když mám tak málo příležitosti k seznámení. Občas mi někdo domluví nějakého volného kamaráda, se kterým se seznámím, ale nevím proč, většinou nepřeskočí z mé strany jiskra, i když je třeba docela fajn. Chybí mi obětí, vzájemná blízkost a společník na trávení volného času. Jednou bych chtěla mít aspon jedno dítě, ale je mi už 41 let a nejsem si jistá, jestli to vůbec stihnu a je to už pravděpodobně docela pozdě, i když mi moje gynekoložka řekla, že má pacientku, které je 46 let a je poprvé těhotná.. Máte nějaký typ, jak na to a co bych mohla dělat? Mám už z té samoty hrozné deprese a občas mám z toho i záchvaty pláče. Zkouším se hlásit i někde do zaměstnání, kde jsou lidé, ale v mém věku bez praxe to jde strašně těžko, ale snažím se. Jsem prakticky celé dny sama a nikdo na mě nemá čas.

Byla jsem v tvojí situaci, taky jsem čekala..bylo mi smutno. zlevnila jsem nároky na partnera,stejne se citim sama, ale aspoň mám s kým trávit cas. Necekej od vztahu prilis mnoho, to mi kazdy okolo rikal az jsem to prijmula a nic necekam. S dnesnima chlapama je to spatny, dnesni doba je nevede k zodpovednosti a chteji mit svobodu. Nevim teda na co jim je, pak na stáří akorát zůstanou sami ale na to ted nemyslí..

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 29.01.19 18:28

a nejsi už na tu samotu moc zvyklá ? Přece jenom práce na počítači je dost specifická, já sám jsem pracoval asi 5 let sám v kaclu, a je to jak na samotce. Chodíš na obědy někam do restaurace ? Nebo do knihkupectví ? Je hodně "seznamovacích " prostředí a nechat si dohazovat..

Sysel-v-tísni
Stálice 94 příspěvků 29.01.19 18:31

A co si takového dohozeného chlapíka nechat jen jako kamaráda, když už nepřeskočila jiskra? Někdy to třeba může trvat trochu déle, než jiskra přeskočí… a když opravdu nepřeskočí, budeš mít aspoň parťáka, se kterým můžeš do hor vyrážet a nebudeš si připadat jako křoví :D

Příspěvek upraven 29.01.19 v 18:37

Paola21
Závislačka 3677 příspěvků 29.01.19 18:31
@Anonymní píše:
Ahojte milí čtenáři,chtěla bych se vám svěřit se svým trápením. Cítím se hodně sama. Pracuji z domu u počítače a málo kdy se stane, že se dostanu někde ven, mezi lidi. Radá chodím na hory, ale musím se snažit, abych někoho občas přemluvila, aby semnou na ty hory šel. Chodívám na hory se známými, kteří spolu chodí. Sice jim dělám křoví, nebo páté kolo u vozu, ale jsem ráda, že se vůbec dostanu ven. Sama se po horách jako ženská chodit bojím, i když vím, že některé ženy na hory chodí sami, ale já se prostě bojím. Kamarádky nějaké mám, ale nevím, jestli je můžu jako kamarádky nazvat. Mají své partnery a děti. Na mě si udělají čas málo kdy. Nějaké vztahy za sebou mám, ale nevyšli. Všichni mi říkají, že to příjde určitě samo a tak čekám na to samo už 7 let a stále nic.Na seznamkách jsou samí úchylové, kteří chtějí jenom to jedno. Dokonce mi tam napsal jeden pasák a nabízel mi práci v bordelu. Při tom na seznamce nemám vyzývavé fotky. Chtěla bych se s někým seznámit, ale nevím jak na to, když mám tak málo příležitosti k seznámení. Občas mi někdo domluví nějakého volného kamaráda, se kterým se seznámím, ale nevím proč, většinou nepřeskočí z mé strany jiskra, i když je třeba docela fajn. Chybí mi obětí, vzájemná blízkost a společník na trávení volného času. Jednou bych chtěla mít aspon jedno dítě, ale je mi už 41 let a nejsem si jistá, jestli to vůbec stihnu a je to už pravděpodobně docela pozdě, i když mi moje gynekoložka řekla, že má pacientku, které je 46 let a je poprvé těhotná.. Máte nějaký typ, jak na to a co bych mohla dělat? Mám už z té samoty hrozné deprese a občas mám z toho i záchvaty pláče. Zkouším se hlásit i někde do zaměstnání, kde jsou lidé, ale v mém věku bez praxe to jde strašně těžko, ale snažím se. Jsem prakticky celé dny sama a nikdo na mě nemá čas.

Chápu, že máš špatné zkušenosti, ale určitě to není samý úchyl. Tak si zkus na seznamce místo chlapa najít kámošku. Já sama si na seznamce našla nyní už manžela i kamarádku, protože jsme se stěhovali a nikoho jsem v novém městě neznala. Nebo se přihlas na nějaký kurz, cvičení…tam se určitě seznámíš taky.

Božislava
Ukecaná baba ;) 2116 příspěvků 29.01.19 18:34

Zkus práci v zahradnictví nebo restauraci, tam spíš přijdeš mezi lidmi. Já jsem opak, mně z lidí bolí hlava. To bych radši pracovala z domu jako ty.

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 29.01.19 18:35

já myslím, že to chce krok za krokem. Jiskra co je to jiskra ? Zamilovat se dá i pomalu

zuracz1
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 29.01.19 18:38
@Paola21 píše:
Chápu, že máš špatné zkušenosti, ale určitě to není samý úchyl. Tak si zkus na seznamce místo chlapa najít kámošku. Já sama si na seznamce našla nyní už manžela i kamarádku, protože jsme se stěhovali a nikoho jsem v novém městě neznala. Nebo se přihlas na nějaký kurz, cvičení…tam se určitě seznámíš taky.

jak dlouho jsi na seznamce nebyla? Je to tam fakt samý úchyl, pokud slečna vypadá k světu, tak těch sexuálních nabídek a fotek ptáčků má denně v poště hromadu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 18:43
@Sysel-v-tísni píše:
A co si takového dohozeného chlapíka nechat jen jako kamaráda, když už nepřeskočila jiskra? Někdy to třeba může trvat trochu déle, než jiskra přeskočí… a když opravdu nepřeskočí, budeš mít aspoň parťáka, se kterým můžeš do hor vyrážet a nebudeš si připadat jako křoví :DPříspěvek upraven 29.01.19 v 18:37

to jsem chtěla, ale když viděli, že si s nimi nic nechci začít, tak jim došla nějaká motivace semnou na ty hory chodit a investovat do mě čas. Chlapy asi neumí být je kamarádi :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 18:46
@Paola21 píše:
Chápu, že máš špatné zkušenosti, ale určitě to není samý úchyl. Tak si zkus na seznamce místo chlapa najít kámošku. Já sama si na seznamce našla nyní už manžela i kamarádku, protože jsme se stěhovali a nikoho jsem v novém městě neznala. Nebo se přihlas na nějaký kurz, cvičení…tam se určitě seznámíš taky.

to jsem taky zkusila. Psala jsem si tam chvilku s nějakou holkou. Nakonec z ní vylezlo že je lesba a že se jí líbím. Docela dost mě s tím pak otravovala a pořád si chtěla psát jen o sexu. To mě od ní odradilo. Psalo mi tam také hodně ženatých mužů, kteří mi nabízeli peníze za to, že jim budu dělat pravidelně milenku. Bylo mi z toho uplně špatně :poblion:

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 29.01.19 19:02

Jenže ty chceš někoho na seznámení, já si taky píšu, ale předem jsme se dohodli, že to bude BEZ sexu

Příspěvek upraven 29.01.19 v 19:10

Prof. Farnsworth
Kelišová 6070 příspěvků 29.01.19 19:02
@Anonymní píše:
to jsem taky zkusila. Psala jsem si tam chvilku s nějakou holkou. Nakonec z ní vylezlo že je lesba a že se jí líbím. Docela dost mě s tím pak otravovala a pořád si chtěla psát jen o sexu. To mě od ní odradilo. Psalo mi tam také hodně ženatých mužů, kteří mi nabízeli peníze za to, že jim budu dělat pravidelně milenku. Bylo mi z toho uplně špatně :poblion:

Odkud jsi? Máme tady pár volných seriozních tatínků kteří zůstali bez ženy a třeba bys o některého z nich měla zájem :think:

Sysel-v-tísni
Stálice 94 příspěvků 29.01.19 19:10
@Anonymní píše:
to jsem chtěla, ale když viděli, že si s nimi nic nechci začít, tak jim došla nějaká motivace semnou na ty hory chodit a investovat do mě čas. Chlapy asi neumí být je kamarádi :(

Tak to je pech. Ještě jeden nápad, asi nesedne každýmu, ale co takhle zkusit dobrovolničit? Kolikrát stačí vydat se jednou týdně někam na pár hodin (já se kdysi takhle dostala ke skupině nadšenců, co ve volném čase opravovali poničenou faru a kostel, chlapů tam bylo plno, dokonce jsem dostala základy štukování :lol:, i když uznávám, že vozit na kolečku suť a tahat prohnilé trámy není zrovna kdovíjak povznášející činnost).

Pipi 00
Závislačka 2803 příspěvků 29.01.19 19:14

Hledala bych na seznamce někoho ne na vztah, ale na chození po horách ;-). Odfiltrujes pasáky a spol. Třeba by jiskra přeskočila.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >