Málo progesteronu a utrogestan nepomáhá

Anonymní
24.4.21 09:59

Málo progesteronu-utrogestan nepomáhá

Ahoj holky, řadu let trpím na nizkou hladinu progesteronu. Beru od 16dc do 25dc utrogestan 2-0-2 a ted nově i denně kyselinu listovou a vždy po ovulaci, která bývá 14dc, vždy pak do menstruace spinim až mírně krvacim, menstruace chodi pravidelně ten 28dc. Ms mám se vsim vsudy cca 6-7dni (pravidelný cyklus),pak mam tyden pauzu od všeho špinění, pak ovulaci (mam bolestivou ovulaci, poznam to a i potvrzené od doktorky) a pak nasadíme utrogestan, ale stejně to nepomáhá. Měl to někdo podobne a doporucily byste k tomu něco dalšího? Nebo opravdu by pomohla mojzisovka?? Jak to, že třeba prášky nepomahaji a mojzisovka by třeba pomohla? Když jsem před 3 roky otěhotněla, do 1.trimestru jsem brala estrofem a utrogestan, pak vysadila a první menstruaci jsem dostala až když jsem prestala kojit, skoro 2 roky jsem nekrvacela, nemenstruovala, to bylo :kytka: Štítná žláza v pořádku, prolaktin take. Děti, jednovajecna dvojčátka, mam z ivf, problém byl s vysokými hodnotami nk bunek (imunita), jinak vše v pořádku.

Dekuji za vase zkušenosti a rady!

• Citovat
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat