Málo průchodné vejcovody

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Colmean
Nováček 3 příspěvky 10.01.19 15:10
Málo průchodné vejcovody

Ahooj holky,

před pár hodinami jsem podstoupila laparoskopii vaječníků z důvodu opakovaných cyst, zjišťovali průchodnost vejcovodů a kontrolovali dutinu břišní. Po zákroku mi bylo sděleno, že jsem měla hodně srůstů, co šlo, odstranili, ale ne všechny, protože byly dost žilnaté či co. Nakonec mi doktor ale řekl, že vejcovody jsou málo průchodné, že je mám,, prorostlé" jakoby dvojité.. zní to divně :-/ každopádně mi řekl, že šance na přirozené otěhotnění je malá, ale že se můžeme s přítelem pokusit. Moje otázka zní, zda s tím máte některá zkušenost a přesto otěhotněla normálně přirozenou cestou??
Díky moc za případné reakce.

Reakce:
pe-terka
Neúnavná pisatelka 16998 příspěvků 10.01.19 15:20

Zrovna nedávno tu v diskusi holky řešily otěhotnění při srůstech následkem sekce. Sešlo se tu spoustu holek, kterým se zadařilo, ač doktoři byli spíš pesimističtí. Ono hodně záleží, kde ty srůsty máš a jak jsou rozsáhlé.
Já bych nemalovala čerty na zed, vaječníky a vejcovody máš dva, to by bylo, aby aspon jeden z nich nebyl k použití. Navíc se stává, že žena otěhotní i „křížem“, např . když má zdravý pravý vaječník a levý vejcovod. Vajíčko si tu cestu najde…
Na smutky máš spoustu času, ted se vrhněte na ty příjemné záležitosti. Hodně štěstí :kytka:

Colmean
Nováček 3 příspěvky 10.01.19 15:32
@pe-terka píše:
Zrovna nedávno tu v diskusi holky řešily otěhotnění při srůstech následkem sekce. Sešlo se tu spoustu holek, kterým se zadařilo, ač doktoři byli spíš pesimističtí. Ono hodně záleží, kde ty srůsty máš a jak jsou rozsáhlé.
Já bych nemalovala čerty na zed, vaječníky a vejcovody máš dva, to by bylo, aby aspon jeden z nich nebyl k použití. Navíc se stává, že žena otěhotní i „křížem“, např . když má zdravý pravý vaječník a levý vejcovod. Vajíčko si tu cestu najde…
Na smutky máš spoustu času, ted se vrhněte na ty příjemné záležitosti. Hodně štěstí :kytka:

Děkuji za reakci :-)
Mě právě řekl, že srostlé mám oba dva vejcovody, tak jsem z toho akorát tak hotová. Par hodin jsem prospala a prořvala a teď mě napadlo mrknout na nějaké diskuze. Uvidíme, jednu krásnou princeznu doma mám, šla bez problému na první pokud a teď při druhém toto.. :-/

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16998 příspěvků 10.01.19 15:43

Podívej, to je ono:
https://www.emimino.cz/…usty-339715/?…

Třeba tě to povzbudí :kytka:

Colmean
Nováček 3 příspěvky 10.01.19 16:02
@pe-terka píše:
Podívej, to je ono:
https://www.emimino.cz/…usty-339715/?…Třeba tě to povzbudí :kytka:

Děkuji moc, kouknu :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Útrapy Simony Krainové na exotické dovolené: Nejdříve sběr plastů, potom déšť!

Letošní Bali pojala krásná Simona Krainová (45) opravdu netradičně. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >