Málo sexu, chci znát váš názor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  26.02.18 12:07
Málo sexu, chci znát váš názor

Ahoj všichni… Jdu se sem trochu vypovídat, poradit se, chtěla bych znát váš názor. Píšu anonymně, je to choulostivé téma…

Jsem rozvedená, je mi 31, 2 malé děti, potkala jsem muže, taky rozvedeného, je mu 36. Jsme spolu něco přes 3měsíce. Mám ho moc ráda, samozřejmě jsou věci, co mi vadí.. ale to je všude. ale hlavní problém je ten, že má malou chuť na sex. Ale přitom má narážky, zlobí mě (udělá něco, co ví, že mě vzrušuje a pak toho nechá). Nejraději bych denně, nicméne nětlačím ho do toho, nevyčítám, nepřemlouvám ho… Občas něco zkusím, ale jak říkám, netlačím, nevyčítám…
Ale už kolikrát jsem měla šílenou chuť… ne ani tak na orgasmus, ten si muzu klidně „udělat“ sama. Prostě chuť na něj. Lehla jsem si k němu nahá, navoněná jeho oblíbenou vůní… Prej co blbnu, at se obleču a jdu spát. Otočil se a usnul (Bylo ani ne 21:30). říkala jsem si, že OK, že je asi unavený z práce. Ted na víkend jsem měla děti u exmuže a opakovala jsem to… Zas nic, zas pitomá poznámka. Ptala jsem se ho, jestli ho vůbec přitahuju,… Prý jse hloupá a jak se můžu ptát, že jasně, že jo. Když jsem mu řekla, že mně ale takové odmítnutí vždycky srazí, tak nechápal… Když mě odmítnul naposledy, musela jsem jít pryč, rozbrečela jsem se jako malá, i když ne před ním. Přijdu si ošklivá, nepřitažlivá a k tomu všemu ještě nadržená… :zed:
Samozřejmě jsem s ním o tom mluvila. Prý takový nebýval, neví, co s níjm je, je unavený (nevím z čeho). Prý to bude zase lepší. Neví, za jak dlouho. Ale já nevím… já mu nějaký čas dát můžu, ale nedovedu se smířit s tím mít sex jednou za měsíc a bůhví jestli vůbec…
Dá se s tím něco dělat? Mám čekat i když výsledek je nejistý? :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

cecetka
Kelišová 6869 příspěvků 26.02.18 12:10

No uprimne, po 3 mesicich by mel normalni chlap mit chut mit „hlavu v tvem klinu“ :oops: :oops: :oops: snad neustale. Tohle mi prijde zvlastni, taky bych premyslela, co se deje :nevim:

Anonymní  26.02.18 12:13
@cecetka píše:
No uprimne, po 3 mesicich by mel normalni chlap mit chut mit „hlavu v tvem klinu“ :oops: :oops: :oops: snad neustale. Tohle mi prijde zvlastni, taky bych premyslela, co se deje :nevim:

No právě, to je ono… že po tak krátké době… :zed:

zoidberg
Extra třída :D 10775 příspěvků 26.02.18 12:13

Je vadný :(
Anebo nejsi zas taková hvězda a on ti kecá.

Anonymní  26.02.18 12:14
@zoidberg píše:
Je vadný :(
Anebo nejsi zas taková hvězda a on ti kecá.

tak hvězda, hvězda… jakou si mě našel, takovou mě má, že jo :D

marcellia
Ukecaná baba ;) 1514 příspěvků 26.02.18 12:14

No je to zvlastni, zacatky byvaji prece nejdivocejsi :think:,a on je jak po 20ti letech manzelstvi..tady neco nestymuje.. :think:

Anonymní  26.02.18 12:15

@marcellia s ex jsme spolu „kukali“ denně i po 12ti letech… ale bohužel to bylo to jediný, co nám klapalo…

Arac15
Stálice 92 příspěvků 26.02.18 12:19

Nečekat. To se bude jen zhoršovat. :think:

andelka83
Neúnavná pisatelka 18333 příspěvků 26.02.18 12:20

Mám podobnou zkušenost s ex. Ne, nezmění se to.

Keltka
Kecalka 469 příspěvků 26.02.18 12:22
hrůza

Ahoj, nezlob se, že to napíšu takhle přímo, ale podle mě se takový chlap nezmění. Je takový už na začátku a očividně vůbec nechápe, o čem mluvíš, když po něm něco „chceš“. On prostě chuť na sex nemá. Pro vztah je nepoužitelný. Buď ráda, že se ho zbavíš teď a máš poměrně vysokou šanci najít si někoho normálního, než nemít sex dalších xx let a připadat si nepřitažlivá do konce života.

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 26.02.18 12:23
@Anonymní píše:
Ahoj všichni… Jdu se sem trochu vypovídat, poradit se, chtěla bych znát váš názor. Píšu anonymně, je to choulostivé téma…Jsem rozvedená, je mi 31, 2 malé děti, potkala jsem muže, taky rozvedeného, je mu 36. Jsme spolu něco přes 3měsíce. Mám ho moc ráda, samozřejmě jsou věci, co mi vadí.. ale to je všude. ale hlavní problém je ten, že má malou chuť na sex. Ale přitom má narážky, zlobí mě (udělá něco, co ví, že mě vzrušuje a pak toho nechá). Nejraději bych denně, nicméne nětlačím ho do toho, nevyčítám, nepřemlouvám ho… Občas něco zkusím, ale jak říkám, netlačím, nevyčítám…
Ale už kolikrát jsem měla šílenou chuť… ne ani tak na orgasmus, ten si muzu klidně „udělat“ sama. Prostě chuť na něj. Lehla jsem si k němu nahá, navoněná jeho oblíbenou vůní… Prej co blbnu, at se obleču a jdu spát. Otočil se a usnul (Bylo ani ne 21:30). říkala jsem si, že OK, že je asi unavený z práce. Ted na víkend jsem měla děti u exmuže a opakovala jsem to… Zas nic, zas pitomá poznámka. Ptala jsem se ho, jestli ho vůbec přitahuju,… Prý jse hloupá a jak se můžu ptát, že jasně, že jo. Když jsem mu řekla, že mně ale takové odmítnutí vždycky srazí, tak nechápal… Když mě odmítnul naposledy, musela jsem jít pryč, rozbrečela jsem se jako malá, i když ne před ním. Přijdu si ošklivá, nepřitažlivá a k tomu všemu ještě nadržená… :zed:
Samozřejmě jsem s ním o tom mluvila. Prý takový nebýval, neví, co s níjm je, je unavený (nevím z čeho). Prý to bude zase lepší. Neví, za jak dlouho. Ale já nevím… já mu nějaký čas dát můžu, ale nedovedu se smířit s tím mít sex jednou za měsíc a bůhví jestli vůbec…
Dá se s tím něco dělat? Mám čekat i když výsledek je nejistý? :think:

no máš to zapotřebí? 3 měsíce vztahu tam si představuju, že ta vášeň vypadá jinak… rozhodně bych uvažovala o tom pustit ho do oběhu… nebo opravdu tě těší být odmítaná.. p 3 měsících kdy sex frčí jak na běžícím páse a lidi se ze sebe nemůžou odlepit?

cecetka
Kelišová 6869 příspěvků 26.02.18 12:24

Pises, ze ti vadi i jine veci. Asi bych do tohoto chlapa moc nadeji nevkladala :?

Petruna21
Echt Kelišová 9241 příspěvků 26.02.18 12:25

Na to že jste spolu 3 měsíce tak by na sex měl mít chuť :oops:

Černá vdova
Kelišová 5542 příspěvků 26.02.18 12:26
@Anonymní píše:
tak hvězda, hvězda… jakou si mě našel, takovou mě má, že jo :D

Jakého sis našla, takového máš :nevim:. S přibývajícím věkem to s ním asi lepší nebude. Máte každý jinou potřebu, do budoucna to není řešitelné.
V čem je super, když v sexu to není?

zudina
Ukecaná baba ;) 1825 příspěvků 1 inzerát 26.02.18 12:27

Ten muj ma taky mensi chut na sex, moc to nepotrebuje. Nekdo to tak ma proste

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomníky české krimi: Jsou naporcované ženy dílem pražského „řezníka“?

Česká kriminalistika sice není na nízké úrovni, přesto naše historie zná... číst dále >

Že by slavila? Brodská šla do auta bosa a s oporou, copak si provedla?

Stačila vteřina nepozornosti a neštěstí bylo na světě. Herečka Tereza Brodská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama