Malování bytu v těhotenství

297
6.1.20 10:51

Malovani bytu v tehotenstvi

Ahooj, snad nemam blbou otazku, ale chci se ujistit… malovaly byste byt v tehotenstvi (druhem trimestru)? Rada bych se zapojila, ale nevim, jestli si tim neublizim, nejde jen o ty pohyby, mohla bych malovat treba jen ve sve vysce, zadne natahovani atd.,ale dychat ty barvy? To asi taky nemusi byt uplne ok, ze? :think: Diky za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9639
6.1.20 10:54

Ty barvy co se používaji jsou nezávadné, vadily by barvy ředitelné ředidlem. Pokud není těhotenství rizikový, tak bych se do toho v klidu pustila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2078
6.1.20 10:55

Malovala jsem v 6 mesici :palec: asi zahnizdovani :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20794
6.1.20 10:57

Já jsem vymalovala půl domu ve třetím trimestru. Barvy jsou nezávadné a záleží jen na tobě, jak se cítíš a jestli to zvládneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51234
6.1.20 10:59
@Janli píše:
Já jsem vymalovala půl domu ve třetím trimestru. Barvy jsou nezávadné a záleží jen na tobě, jak se cítíš a jestli to zvládneš.

Ja jen pul bytu. Ty stropy :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24388
6.1.20 11:01

Těhotenství není nemoc ;)
Já v sedmém měsíci v leže, podložená polštářem, brousila dřevěné podlahy :P
Pokud nejsi z nějakého vážného důvodu na rizikovém, tak můžeš dělat všechno. Maximálně častěji odpočívej a zbytečně se nepřepínej, ale zdravé těhotenství určitě není důvod pro to, abys nemohla vzít do ruky koště nebo váleček ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53592
6.1.20 11:05

A ty hodláš malovat něčím, co se ředí toluenem? Nebo obyč vodou ředitelným Primalxem apod.? Jinak ano, malovala jsem ve druhém trimestru rizikového těhotenství, dítě vypadá normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
6.1.20 11:06

Jee tak dekuji!! Ja prave rizikove nemam, citim se na to v pohode, spis jsem se trosku bala toho cely den cichat tu barvu, ale jestli to nicemu nevadi, tak jsem klidna ;) tak dekuju moc, ja se do toho teda pustim :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
653
6.1.20 11:06

3 týdny před porodem, jsme rekonstruovali ložnici, dělala se nová omítka a já pomáhala s malováním a pak vše drhla. Vůbec bych se toho nebála :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
6.1.20 11:09
@Kari-nka píše:
3 týdny před porodem, jsme rekonstruovali ložnici, dělala se nová omítka a já pomáhala s malováním a pak vše drhla. Vůbec bych se toho nebála :)

Tak to jsem v pohode :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
6.1.20 11:13

V třetím trimestru jsme též predelavali byt taky jsem malovala, dokonce myla okna za což jsem pak dostala vynadano :nevim: ale co já se cítila dobře tak proč ne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.1.20 11:13

Vodou ředitelné barvy na malování závadné nejsou, otázkou je, jestli se ti po nich nebude i tak natahovat. Jako netěhotné mi dokonce voní čerstvě malovaný byt. Ale… když jsem v malovaném bytě celý den, večer už mi je z toho pachu trochu šoufl. Ale závadné to není, účastni se malování podle toho, jak ti bude. Mě třeba z malování pak docela bolí záda a za krkem, tak to nepřežeň. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1383
6.1.20 11:27

Já malovala ložnice měsíc před termínem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3424
6.1.20 11:42

Ahoj já si vymalovala kuchyň týden před porodem a to jsem lezla i na linku abych se dostala do všech koutů pokud nemáš žádný zdravotní problém nebála bych se toho barvy jsou vodou ředitelné takže i v tomhle směru je to ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17353
6.1.20 11:49

Malovala jsem ve 3.trimestru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu