Reklama

Malování vzdušných zámků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 19:43
Malovani "vzdusnych zamku"

Ahojte vsichni :mavam:

Zalozila jsem toto tema, nebot me zajima, zda „to“ mam jen ja, nebo i ostatni…

Jiz odmalinka sem mela vzdy bujnou predstavivost. Pro priklad. Babicka s dedou zili v baraku a vzdy rikali, ze to bude jednou nase. No a ja jako mala si predstavovala, jak to tam predelam, jak udelam podkrovi, jak bude vypadat fasada, malickosti. No vse do detailu.

No a ted v dospelosti(30) mame s manzelem problemy. 11 let spolu, 10 let manzele, 2 deti (9,5). Jiz dlouhou dobu mame vztahove problemy. Respektive manzel byl jiz negativne naladen porad. Ale dokazal se i radovat. No a posledni dva mesice to graduje. Vse he spatne, vse ja delam spatne, ze on jel chtel jet tam, ale nerekne mi to. Na aute mu to v servisu udelali spatne. Ja vydelavam, atd..o to nejde. To resit nechci. S tim sem smirena, ze to uz dlouho nevydrzi. Jen proste, co ty deti…

No a ted k jadru pudla. Kdyz se takhle hnusne pohadame, tak ja „utikam“ v myslenkach k jednomu chlapovi, kteryho znam tak 5 let. Ale nestykame se, nepiseme si, nic. Ale proste, kdyz jsme se videli prvne, tak mel neco v ocich a ty oci my v myslenkach zustali. Kolikrat se mi o nem zdal sen. Jednou tak moc, vasnivy sex, ze sem celej den byla jak pitoma. Zustal mi v hlave cely den 8o naposledy sem ho videla pred 3 lety.
No a ted, jak se ty problemy tahnou, tak si predstavuju, jak jsme spolu, jak spolu bydlime, jak spolu mame dite. Jak je na me hodnej, duveruje mi a nezarli. On je svobodnej. Pritelkyni nema. Bydli sam.

Tak se chci zeptat, jestli sem fakt na hlavu a uz mi z toho hrabe nebo to nekdo ma podobne? Nebo jestli nekdo, kdo si to naplanoval, tak mu to vyslo?

Dekuji za nazory. I ty negativni :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

karolinka_90
Stálice 64 příspěvků 15.08.18 19:48

Myslím si že takový představy máme všechny… Je normální přemýšlet i jiných chlapech a taky je normální, že potkáš někoho, koho se prostě nemůžeš v hlavě zbavit. Rozhodně bych si ale nemyslela že se to splní :-) Kór když se nevídáte a nemáte defakto žádný „vztah“.

Elishka1
Závislačka 2660 příspěvků 15.08.18 19:49

Myslím, ze je to pro tebe jen takový únik od nedobré reality. To neznamená, ze se nedáte dohromady, ale je to značně nepravděpodobné

Uživatel je onlineAmy_Farrah_Fowler
Kecalka 121 příspěvků 15.08.18 19:49

No jeeje, takových vzdušných zámku už jsem postavila. Když jsem chodila v devatenácti s klukem tak jsem si malovala jak se jednou vezmeme, už jsem si v jeho bytě rozvrhovala co by kde mohlo stát a kde třeba bude krb a kde bude dětský pokoj a podobně. Pak přišla ledová sprcha a rozešli jsme se. Teď si malujeme se současným přítelem jak budeme mít miminko a už trošku v hlavě si sumiruju kde by mohlo mít miminko postýlku. Ale už vím, že to nebude tak jak si to idealizuju. Ale představa je to krásná.

Uživatel je onlineLenka_Hal
Závislačka 4829 příspěvků 15.08.18 19:53

Klasicky unik z reality. Az se prestanete hadat, prestanes „utikat“…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 19:55
@Elishka1 píše:
Myslím, ze je to pro tebe jen takový únik od nedobré reality. To neznamená, ze se nedáte dohromady, ale je to značně nepravděpodobné

Taky si myslim. Meil na nej mam. Uz pred tema roky, po velke hadce, sem mu napsala. Chvili jsme si psali, ale pak to vysumelo.
Jenze ja to nedokazu pojmenovat. Mit ho tolik let v hlave. 8o nedokazu to pojmenovat. Navic, kdyz vidim, jaky ma hezky vztah s mamou a prarodicum. To je neskutecny. Takovy vztah nemam ani ja s nasima. A manzel s rodinou uz vubec ne. Tam takoveto hadky byli na dennim poradku. Dokonce volani policie a takovy.
Opravdu plati, ze co doma okouka, tak se to pak aplikuje v dalsich vztazich.

Hanulkaa
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 15.08.18 19:56

Já ráda sním, vidím různé příběhy, někdy jsem jejich součástí, někdy ne. Na druhou stranu jsem realista, toho muže neznáš a může ti připadat úžasný, ale realita vám spolu vůbec nemusí jít, třeba to s ním bude ještě horší. Jsi vdaná, pokud jsou okolnosti ve vašem vztahu natolik neúnosné, že raději dopustíš, že děti budou mít citové újmy a budou žít bez táty, rozveď se a hledej partnera, ale už to nikdy nebude taková romantika jako ve snu.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 15.08.18 19:58

Myslim, ze je to normalni ;)

Příspěvek upraven 15.08.18 v 20:00

chaela
Ukecaná baba ;) 1160 příspěvků 15.08.18 19:59

Já jsem tohle dělala v dětství a pubertě, vždy lred spaním, ležela jsem v posteli a v hlavě si přemítala svůj vysněny dokonalý život. Bylo to proto, že jsem s tím reálným nebyla spokojená. Co jsem se odstěhovala za přítelem (nyní manzelem), před spaním jsem si v hlavě přemítala už jen naši budoucnost. Byla jsem spokojená. Teď jak kdy, někdy si vymyslim neralne ideály, jindy přemýšlím o reálných věcech. Jsem teď v životě spokojená, ale přece jen, líp být může vždycky.

Příspěvek upraven 15.08.18 v 20:00

Elishka1
Závislačka 2660 příspěvků 15.08.18 20:00
@Anonymní píše:
Taky si myslim. Meil na nej mam. Uz pred tema roky, po velke hadce, sem mu napsala. Chvili jsme si psali, ale pak to vysumelo.
Jenze ja to nedokazu pojmenovat. Mit ho tolik let v hlave. 8o nedokazu to pojmenovat. Navic, kdyz vidim, jaky ma hezky vztah s mamou a prarodicum. To je neskutecny. Takovy vztah nemam ani ja s nasima. A manzel s rodinou uz vubec ne. Tam takoveto hadky byli na dennim poradku. Dokonce volani policie a takovy.
Opravdu plati, ze co doma okouka, tak se to pak aplikuje v dalsich vztazich.

Jestli tí to pomáhá, tak to není na škodu. Ale přeji ti, at se to s manželem vyřeší a aby sis našla hezky vztah, pak uz vzdušné zámky nebudou třeba :)

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2139 příspěvků 15.08.18 20:03

Já to dělám taky, v casech nejhorších jsou vzdušné zámky to, co mě drží nad vodou :D myslím, že ostatní mají pravdu v tom, že to je únik od nedobré reality

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 20:05
@Hanulkaa píše:
Já ráda sním, vidím různé příběhy, někdy jsem jejich součástí, někdy ne. Na druhou stranu jsem realista, toho muže neznáš a může ti připadat úžasný, ale realita vám spolu vůbec nemusí jít, třeba to s ním bude ještě horší. Jsi vdaná, pokud jsou okolnosti ve vašem vztahu natolik neúnosné, že raději dopustíš, že děti budou mít citové újmy a budou žít bez táty, rozveď se a hledej partnera, ale už to nikdy nebude taková romantika jako ve snu.

No ja znam jeho mamku. Jeho babicku. S jeho mamkou sem v kontaktu pravidelne. Takze si piseme i o nem. Ale ona o tom nevi.
S jeho mamkou se vidame tak jednou za pul roku.
To ja prave asi nechci, se rozvadet. Kvuli tem detem. Ty na nem visi. Jenze on si mysli, ze kdyz sem odtazita, chladna, tak ze nekoho mam. Pritom to neni pravda. A dokazuj opak.
Jsem taky i realista, takze sama s detma neni prochazka ruzovym sadem a najit jineho, kdyz deti tatu maji, tak to taky nechci. Ale kdyz slysi ty hadky :nevim:

Uživatel je onlineLenka_Hal
Závislačka 4829 příspěvků 15.08.18 20:07
@chaela píše:
Já jsem tohle dělala v dětství a pubertě, vždy lred spaním, ležela jsem v posteli a v hlavě si přemítala svůj vysněny dokonalý život. Bylo to proto, že jsem s tím reálným nebyla spokojená. Co jsem se odstěhovala za přítelem (nyní manzelem), před spaním jsem si v hlavě přemítala už jen naši budoucnost. Byla jsem spokojená. Teď jak kdy, někdy si vymyslim neralne ideály, jindy přemýšlím o reálných věcech. Jsem teď v životě spokojená, ale přece jen, líp být může vždycky.Příspěvek upraven 15.08.18 v 20:00

Tak, ja tohle delala, kdyz se rozvadeli rodice, to mi bylo 9…byla jsem schopna snit hodiny:)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 20:08
@Elishka1 píše:
Jestli tí to pomáhá, tak to není na škodu. Ale přeji ti, at se to s manželem vyřeší a aby sis našla hezky vztah, pak uz vzdušné zámky nebudou třeba :)

Dekuji :kytka: jenze ja jeste nejsem ve fazi, kdy bych chtela udelat radikalni rez. Nedovedu si to predstavit. Navic, co si budeme povidat, jde i o penize. Mam mensi plat nez on(penize dohromady) a bokem si nic nedavam. Prijde mi to jako podraz.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 20:09
@Amy_Farrah_Fow­ler píše:
No jeeje, takových vzdušných zámku už jsem postavila. Když jsem chodila v devatenácti s klukem tak jsem si malovala jak se jednou vezmeme, už jsem si v jeho bytě rozvrhovala co by kde mohlo stát a kde třeba bude krb a kde bude dětský pokoj a podobně. Pak přišla ledová sprcha a rozešli jsme se. Teď si malujeme se současným přítelem jak budeme mít miminko a už trošku v hlavě si sumiruju kde by mohlo mít miminko postýlku. Ale už vím, že to nebude tak jak si to idealizuju. Ale představa je to krásná.

Jojo. To znam. Musis udelat kompromis. Mas i partnera :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >