Maltofer a zuby

123
20.10.19 22:27

Maltofer a zuby

Můj tříletý syn začal užívat maltofer kvůli nedostatku železa. Bere ho něco přes týden a dnes jsem si všimla, že má na zubech hnědý povlak, který nezmizí ani po čištění zubů. Máte s tím někdo zkušenost? Lze tomu nějak předejít? Někde jsem se dočetla, že to je jen dočasné a po dobrání to pravidelným čištěním zase vymizí. Tak by mě zajímalo, jestli to tak někdo z vás měl a může potvrdit, že to opravdu časem zmizelo. Jsem z toho vážně nešťastná. Na čištění zubů si u syna zakládám. Doposud měl krásné zoubky a teď stačí týden a vypadá to jako bysme snad nikdy necistili. A to nás čekají ještě minimálně dva měsíce užívání. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3243
20.10.19 22:35

Brala jsem maltofer kapky 3×10 a na zubech se to neprojevilo, ale mlecne zuby se chovaji trochu jinak jak stale. Poradila bych se se zubarem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
20.10.19 22:46

@luccifera No to jsem si právě říkala, že třeba kdyby měl kapky, kterých se podává menší množství, tak to ty zuby tolik nezasáhne. Mudr nám předepsala ale sirup, dostává v jedné dávce 5ml a ty zuby se mu v tom doslova „vykoupou“. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3243
20.10.19 23:11

@LucyLiu ahaa, ja myslela, ze jsou jen kapky a tablety. Neslo by chudokrevnost poresit kapkama a stravou? Zelezo stejne nejde brat do nekonecna… Ale tak jako tak ty mlecnaky se chovaji jinak, pokud se dobre cisti zoubky a nebudou kazy, tak se to na stalych asi neprojevi. Zkusila bych toho zubare, co si o tom mysli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat