Malý gestační váček, ale živý plod, dopadlo to dobře?

10.3.20 04:55

Maly gestacni vacek,ale zivy plod,dopadlo to dobre?

Dobry den, jsem 8 tt, prvni den posledni menstruace byl 14.1. Od zacatku tehotenstvi jsem byla nekolikrat na odberech krve, ze kterych je patrne, ze hcg hormon narusta velice pomalu. Konkretne: 18.2. - 2825, 29.2. - 6700, 3.3. - 9294. Dnes (8 tt) jsem byla na ultrazvuku, kde mi doktorka oznamila, ze plod sice odpovida tydnum, ma i hezky videt tlukot srdce, ale gestacni sacek je moc maly. Ze to jeste nevidela, tak maly gestacni sacek s zivym plodem a ze to asi mozna stejne potratim. prosim nevite o nekom, komu se stalo, ze se plod udrzel a hlavne ze byl pote vporadku bez postizeni? Uz mam za sebou jedno biochemicke tehotenstvi a jedno bezproblemove tehotenstvi ze ktereho mam zdrave dite. Zapomnela jsem rict, ze vedle mimca je take mensi hematom, ale ten me tolik netrapi. Dekuju moc za veskere reakce, prikladam foto ultrazvuku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

122
10.3.20 06:26
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6253
10.3.20 07:18

@Cali1989 plod je v poradku, to je hlavní osobně si myslím že do 12 tt se to hodně ještě změní :) a slyším poprvé že velikost vacku hraje podstatnou roli… Myslí pozitivně, věř tomu prckovi :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6273
10.3.20 07:19

@Cali1989 spíš bych počítala s tím, že to nedopadne. Růst hcg i nález z ultrazvuku není moc pozitivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3045
10.3.20 07:38

Hcg roste opravdu velmi pomalu. Myslím si, že to není prosperující

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49109
10.3.20 07:46

A co řekla k nárůstu hcg? Ty hodnoty už měly být úplně jinde, uvidíš co další ko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.20 16:57

@Markéta80 byla jsem jeste na krvi vcera ale vysledky jeste neznam, tak nevim, kde je akrualni hodnota.Dr rekla, ze jeste nevidela, ze by se pri takovychto okolnest vyvynul plod se srdecni akci. Doufala jsem, ze najdu nekoho, kdo prosel necim podobnym.Ta nevedomost a cekani je strasne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama