Malý háj Štěrboholy - kdo tam bydlí, zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kote84
Povídálka 23 příspěvků 07.09.19 02:11
Malý háj Štěrboholy - kdo tam bydlí, zkušenosti?

Ahoj holky (i kluci) je tu někdo z vás kdo bydlí nebo bydlel v Malém háji v Praze Štěrboholech? Jaké to tam je, zkušenosti s bytem, sousedy, dostupností, finepem atp.? Uvažujeme tam nad koupí bytu ale pořád si nejsem jistá zda to je to pravé místo, tak hledám různé recenze. Díky :mavam:

Reakce:
Ou
Echt Kelišová 9024 příspěvků 07.09.19 08:26

Občas okolo toho absrudního projektu jezdím a už od začátku nechápu, jak se někdo může nastěhovat do tak hnusné lokality. S tím že teda navíc to patří k těm mizerným developerským projektům, ty baráky jsou plné problémů, protože se stavělo v době největšího boomu, kdy bylo možné prodat cokoliv (interní info od kohosi kdo jim v té době dělal na PR).

kote84
Povídálka 23 příspěvků 07.09.19 09:16

@Ou Tak ono se tam staví pořád, my máme možnost koupit byt z minulého roku, tak by mohl mít už mouchy vychytaný za ty roky co tam stavěj, ale právě to místo na kterém to je :roll:

Helca83
Ukecaná baba ;) 1403 příspěvků 07.09.19 09:27

@kote84 Přesně tak, vždyť tam staví další a další etapy, v současnosti… to by si pak člověk nemohl koupit nic, protože nekvalitní jsou téměř všechny novostavby :roll: mne by spíše zajímalo, jak to je s dojizdenim apod., pripada mi to hodně daleko ode všeho, v letošním roce tam tedy postavili Lidl a nějaké další obchody, ale některé byty musí mít asi dost ošklivý výhled na Kutnohorskou a ty s lepším výhledem zas budou daleko od MHD 8o Přesto se to prodává (a tedy i kupuje :think: )…

kote84
Povídálka 23 příspěvků 07.09.19 09:52

@Helca83 to jo mají tam rozestavěno stále a bylo vidět že u toho nekončí, a právě dneska je nekvalitní skoro vše si člověk nevybere. Teď máme panelák a i když to byl jeden z těch kvalitnějších, tak dneska už to neplatí, jak si to každej předělává, aby to bylo co nejlacinější je tu už vše slyšet a není to už ono. Já chci novostavbu i kvůli parkovacímu místo, nebaví mě jezdit večer okolo sídliště a hledat kde zaparkuju. Jo to dojíždění by mě taky zajímalo přijde mi že bez auta je tam člověk v háji, že MHD nic moc a ta zastávka je dost děsivá 8o a jen jedna a opravdu dost daleko, sice mi překvapilo kolik obchodů tam je teď nově věděla sem jen o lidlu, ale i tak mi přijde že je to trošku vše dál. Zas si říkám staví se tam pořád měli by i to okolí uzpůsobit pro lidi aby to neměli tak daleko nebo lépe dostupné, ale jestli se na tohle vůbec dnes myslí. :nevim:

Helca83
Ukecaná baba ;) 1403 příspěvků 07.09.19 10:12

@kote84 To myslím ze ano, ale až buhvikdy časem (do deseti let třeba?), slyšela jsem ze tam někdy hodně v budoucnu mají protáhnout linky tramvaji z Hostivaře a ze tam ma být konečná, ale nechápu jak to chtějí udělat. Ja pocházím ze Sterbohol, proto o tom vím, však i pamatuji dobu, kdy i místo Europarku byla pole :mrgreen: ale bydlení tam zatím nehledam, spis si říkáme jestli tam časem neporidit něco rodičům, muselo by to být v přízemí a udělané bezbarierove… ale dostupnost MHD me zatím odrazuje… no třeba se tu najde někdo s čerstvými informacemi a uklidní nás :mavam:

kote84
Povídálka 23 příspěvků 07.09.19 10:39

@Helca83 tak to je možné že až někdy to začnou řešit, až se tam nastěhuje někdo kdo o tom rozhoduje a zjistí že se odtamtud nemá jak pořádně dostat :lol: tak tramvaje by tam nebyly špatný ale nějak si nedokážu představit kam by je tam chtěli nacpat. Jo já zas takhle pamatuji pole na Zahradním Městě, taky se tu sice staví ale co jsme viděli byt vedle Vivo Hostivař tak to bylo ještě horší než malý háj, a od posledního baráku dálka na MHD taky pěkná. :cert: Přesně kvůli rodičům to si taky říkám zatím bych tam sice bydlela hlavně já, ale časem možná spíš rodiče a musí to nějak vyhovovat aby se dostali kam budou potřebovat i v době kdy já nebudu moci.
Tak lidí tam bydlí spousta tak snad někdo bude vědět víc a uklidní nás že třeba se to celé fakt plánuje udělat dostupné :mavam:

Váš příspěvek
Reklama