Malý, když usíná, neustále otevírá a zavírá oči

22
12.7.20 08:19

Malý když usina neustále otevírá a zavira oči

Ahoj maminy je normální ze kdyz mi malej usina tak stále otevírá a zavírá oci??…tim se nám prodlužuje uspavani i na 3 hodiny vypada ze uz spí a zas pootevre oci zavře a uz ho nemůžu dát do postýlky protoze se hned vzbudi co s tím??…a v noci mi začal baboznat treba na 3 hodiny a nechce usnout :,( :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4368
12.7.20 08:42

Kolik mu je a jak spí přes den?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
12.7.20 08:54

Za 10 dní 2 m a přes den spí pěkně nebo aspoň mi to nepřijde ze bych ho nějak dlouho uspavala nebo neco…zkousela jsem ho udržet trošku dyl vzhůru at dyl spí s bez výsledku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
12.7.20 10:09
@Netflix píše:
Ahoj maminy je normální ze kdyz mi malej usina tak stále otevírá a zavírá oci??…tim se nám prodlužuje uspavani i na 3 hodiny vypada ze uz spí a zas pootevre oci zavře a uz ho nemůžu dát do postýlky protoze se hned vzbudi co s tím??…a v noci mi začal baboznat treba na 3 hodiny a nechce usnout :,( :,( :,(

Je jeste malinky, treba je kontaktni a chce spat vecer s Tebou a v noci zkus dat na prso, nebo jestli nekojis dat lahvicku a zustante lezet, aby se mu to pak neotocilo, ja u prvniho udelala chybu, ze sem v noci nosila, houpala, ted to zkousel mladsi, zustali jsme lezet a za tyden to prestalo, drzim. palce :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
12.7.20 10:24
@Kasita píše:
Je jeste malinky, treba je kontaktni a chce spat vecer s Tebou a v noci zkus dat na prso, nebo jestli nekojis dat lahvicku a zustante lezet, aby se mu to pak neotocilo, ja u prvniho udelala chybu, ze sem v noci nosila, houpala, ted to zkousel mladsi, zustali jsme lezet a za tyden to prestalo, drzim. palce :mavam:

Jj to dělám když už nevim z které do které:)) a zabira to asi budu muset když ho nebudu moct uspat…ale doteď to nedělal teď taky spí v postýlce sice má teplou tv ale spi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
12.7.20 10:28
@Netflix píše:
Jj to dělám když už nevim z které do které:)) a zabira to asi budu muset když ho nebudu moct uspat…ale doteď to nedělal teď taky spí v postýlce sice má teplou tv ale spi

Joo ten toho ješte na vas povymejšli a čim bude starši tím větší lahůdky, naš ma ted 10m a ve ctyři rano si sedne a řekne asi 20 krat jeeejda, jakoze uz nespi a ze se asi budeme muset jit hrat :lol: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
12.7.20 12:14
@Kasita píše:
Joo ten toho ješte na vas povymejšli a čim bude starši tím větší lahůdky, naš ma ted 10m a ve ctyři rano si sedne a řekne asi 20 krat jeeejda, jakoze uz nespi a ze se asi budeme muset jit hrat :lol: :mavam:

Tak to je hustý :joy: :joy: :joy: :joy:… No uvidime jak to půjde:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama