Malý klitoris po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 22:52
Malý klitoris po porodu

Ahoj holky! Je mi to fakt trapné, ale zajímalo by me, zda ma nekdo stejný problém. Jsem cca 10 dni po porodu a mam uplne malinký klitoris. Nebo jak to popsat, jakoby zalezly 8o proste jak kdyby tam ani nebyl a boli me. Ta bolest je tupá, jak modrina nebo takové tlaceni. Achjo vubec se mi s tím nechce k doktorovi :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2031 příspěvků 2 inzeráty 28.09.18 23:01

Deset dni po porodu je fakt brzo na to neco resit. Jeste to mas nejspis jenom otekle. Po šestinedělí, jeste spis pozdeji, se vraci vsechno postupně do normálu.

Janli
Kelišová 6242 příspěvků 28.09.18 23:04

Ježkovi voči, deset dní po porodu to máš dole celé nateklé. Nemůžeš čekat, že to bude hned jako dřív. To může trvat celý rok než se to vrátí do původního stavu a většině z nás se prostě vulva změní :nevim:

ivculka
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 28.09.18 23:37

Už nikdy to nebude jako dřív :lol: :mrgreen: :zed:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20065 příspěvků 28.09.18 23:58

počkej s prvními soudy aspoň po šestinedělí a s dalšími tak za půl roku.
Celej spodek dostal zabrat, to, že se ti zdá klitoris malej je možná jen tím, že je to všude okolo nateklé a bolest, pokud není teda nějak výrazná, tak je taky normální - přecijen se hojíš ;)

LucinkaPardubice
Kecalka 123 příspěvků 29.09.18 04:31
@Anonymní píše:
Ahoj holky! Je mi to fakt trapné, ale zajímalo by me, zda ma nekdo stejný problém. Jsem cca 10 dni po porodu a mam uplne malinký klitoris. Nebo jak to popsat, jakoby zalezly 8o proste jak kdyby tam ani nebyl a boli me. Ta bolest je tupá, jak modrina nebo takové tlaceni. Achjo vubec se mi s tím nechce k doktorovi :roll:

Gratuluji, to nejtezsi mas za sebou.
Nepises jestli jsi vdana a kolik je tvemu manzelovi, tak potom popros dedouska aby poslal penizky
Muzes jit na plastickou operaci tam ti vse vymodeluji jak si budes prat. Muzou ti hned malicko upravit prsa, nosanek a rty a usi a nohy, vyplati se to, budes pak mnohem vic atraktivni pro muze.
Az s dedouskem vyrazite do spolecnosti, budes po plastice krasnejsi a navic hovorit o plastice klitorisu je zajimave tema k hovoru, na kazdem rautu budes mit okolo sebe spoustu ctitelu. Az dedousek usne, vyberes si vzdy toho nejbohatsiho a novy klitoris vyzkousite, jak proste.
Popros dedouska o penize, zajdi na plastiku a nezapomen naplanovat schuzku s pravnikem a rozvod, pokud teda manzel nevypada ze by umrel vekem sam

Gabbylove
Stálice 67 příspěvků 29.09.18 06:39

@LucinkaPardubice co? :zed:

Gabbylove
Stálice 67 příspěvků 29.09.18 06:43

Bude lépe :)

Janli
Kelišová 6242 příspěvků 29.09.18 09:31

@LucinkaPardubice Tady mě baví, jak se tu lidi odkopou a ukážou, co mají v hlavě :mrgreen: . Někdy to je fakt neskutečněj bordel… 8)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 10:08

Holky diky :) zbytek me nebolí prave vubec. Ale jinak me boli curani, proto jsem se ptala, zda na tom nekdo neni stejne, člověk se hned cítí lip, kdyz mu nekdo řekne zkušenost. Rodila jsem poprvé, tak je pro me vse novinka. Je mi jedno jak to vypadá, o tom vubec otázka nebyla ;) špatně to nevypadá navíc ted ani predtim :)

Luca82
Ukecaná baba ;) 1002 příspěvků 29.09.18 10:16

Klid..... ja se dolu koukla zrcatkem poprve v porodnici..... a jako ze coze?
Panika naramna......
Zkusene vicematky pravily: kliiiiiid......
To bude dobry.
A bude......ale uplne stejny uz ne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 10:23

@Luca82 Dekuji :) uz jsem klidná :lol: jen člověku to nedá a kdyz je možnost, tak se radši popta :D

Janli
Kelišová 6242 příspěvků 29.09.18 13:00

@Luca82 Z toho důvodu jsem se koukla až tři měsíce po porodu. Proč se děsit :mrgreen:

LucinkaPardubice
Kecalka 123 příspěvků 29.09.18 16:58
@Gabbylove píše:
@LucinkaPardubice co? :zed:

plastika klitorisu je bezna, sama mam 2nasobnou plastiku cele vaginy i klitorisu. To je prece dneska normalni, kdyz si nechate neco malicko prizpusobit, prece kdybyste se mazaly kremem, tak vysledky nic moc.
Ale plastika vam pomuze hned.
Jen je to trosinku drazsi nez kremy, takze se hodi mily strycek ci dedecek, aby financne vypomohl a zaplatil to.
Prosim vas, oni bohati podnikatele se staraji o to jak se ozrat a pak jsou tak nasrot ze v posteli stejne hned usnou.
Muj prvni 70tnik usnul vzdy po tom jak mi sahnul na prsicka, k nicemu nedoslo. A jen diky nemu mam nova prsa a nos a usi a bradu a krk a take prvni kontakty do spolecnosti, hodne mi to posunulo v kariere.
Jen si dal delejte pokladni v Lidlu nebo noste skatule ve skladu v Amazonu, ja radeji misto deseti let za pokladnou jednou vecer poskrabu dedecka na brade apohladim po vlasech a pak zajdu do fitka a do solarka, na kosmetiku a na nakupy.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 18:43

@LucinkaPardubice jste normalni? Ja porad premyslim, jestli je to jako sranda nebo vážně :zed: ja nejsem ani pokladní v Lidlu ( myslím si ze ty mají nahodou super plat) ani me nikdo nevydrzuje. Má otázka se netýkala toho, jak to vypadá. Ale ze to boli a je to jine. Tímto téma uzavíram. Dekuji.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >