Reklama

Malý koš do koupelny na umyvadlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tasa
Echt Kelišová 9002 příspěvků 23.11.17 12:22
Malý koš do koupelny na umyvadlo

Asi mám představu neslučitelnou s obchody a s internetem.
Představuji si nějakého prcka s odendavatelným víkem, nerez. Poradíte? Příp. v nouzi nejvyšší bych brala i z PVC, ale aby to nebylo takovy to PVC-umělá hmota- na první pohled levný. OK je kamenina, ale bojím se, že by to potomek shodil do umyvadla a tím pádem ho rozflákal, to umyvadlo, koš možná taky. díky všem.

Reklama

Reakce:

Emimin7
Echt Kelišová 8842 příspěvků 23.11.17 13:25

Proč na umyvadlo? Já nedávno koupil pidi kovový koš pod umyvadlo a je super. Byl v akci v Obi za pár korun a vypadá fajnově, ne lacině.

tasa
Echt Kelišová 9002 příspěvků 23.11.17 13:48
@Emimin7 píše:
Proč na umyvadlo? Já nedávno koupil pidi kovový koš pod umyvadlo a je super. Byl v akci v Obi za pár korun a vypadá fajnově, ne lacině.

pod umyvadlem je umyvadlova skrinka, na tu to taky nepostavim, protože to umyvadlo je jakoby zasazene do skrinky-tj.1 kus vcelku

kovový koš, tenhle byl z Hornbachu, tak ten mi zreznul, vypadal jako nerez, jsem si naběhla

Hazentla
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 23.11.17 14:08

Jediný tak malinký, aby šel postavit na umyvadlo jsem viděla v Orionu, ale byl to teda obyčejný plasťák: https://www.oriondomacipotreby.cz/…i-ass-731295?…
Možná kdyby se něčím natřel nebo nastříkal :think:

tasa
Echt Kelišová 9002 příspěvků 23.11.17 22:18

@Hazentla dekuju.ten se mi libi, ac je umely

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >