Malý koš do koupelny na umyvadlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tasa
Echt Kelišová 9202 příspěvků 23.11.17 12:22
Malý koš do koupelny na umyvadlo

Asi mám představu neslučitelnou s obchody a s internetem.
Představuji si nějakého prcka s odendavatelným víkem, nerez. Poradíte? Příp. v nouzi nejvyšší bych brala i z PVC, ale aby to nebylo takovy to PVC-umělá hmota- na první pohled levný. OK je kamenina, ale bojím se, že by to potomek shodil do umyvadla a tím pádem ho rozflákal, to umyvadlo, koš možná taky. díky všem.

Reakce:
Emimin7
Echt Kelišová 9400 příspěvků 23.11.17 13:25

Proč na umyvadlo? Já nedávno koupil pidi kovový koš pod umyvadlo a je super. Byl v akci v Obi za pár korun a vypadá fajnově, ne lacině.

tasa
Echt Kelišová 9202 příspěvků 23.11.17 13:48
@Emimin7 píše:
Proč na umyvadlo? Já nedávno koupil pidi kovový koš pod umyvadlo a je super. Byl v akci v Obi za pár korun a vypadá fajnově, ne lacině.

pod umyvadlem je umyvadlova skrinka, na tu to taky nepostavim, protože to umyvadlo je jakoby zasazene do skrinky-tj.1 kus vcelku

kovový koš, tenhle byl z Hornbachu, tak ten mi zreznul, vypadal jako nerez, jsem si naběhla

Hazentla
Ukecaná baba ;) 1002 příspěvků 23.11.17 14:08

Jediný tak malinký, aby šel postavit na umyvadlo jsem viděla v Orionu, ale byl to teda obyčejný plasťák: https://www.oriondomacipotreby.cz/…i-ass-731295?…
Možná kdyby se něčím natřel nebo nastříkal :think:

tasa
Echt Kelišová 9202 příspěvků 23.11.17 22:18

@Hazentla dekuju.ten se mi libi, ac je umely

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >