Mám 20 dní zpožděnou MS a testy jsou stále negativní.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ellias
Nováček 2 příspěvky 02.01.19 11:32
Mám 20 dní zpožděnou MS a testy jsou stále negativní.

Ahoj, jsem tu nová. Tak prosím berte ohledy.
Už 20 dní mám zpožděnou MS. Testy dělám každý týden a jsou negativní.
Bolí mě prsa (přítel říká, že se mi i zvěčily), v kříž, mám křeče v podbřišku, občas pocit na zvracení.
Asi 8 dní po vynechání MS jsem po utření na toaletaku měla růžové flíčky. A pak jsme asi tři dny měla hnědý výtok. A teď už nic.
V červnu jsem dobrala antikoncepci. A ms měla vždy pravidelnou. Vždy se dostavila tak do dvou dnů.
Miminko bysme si s přítelem přáli.
Stalo se někomu něco podobného a i přes negativní testy se potvrdilo těhotenství?
Děkuji za všechny odpovědi.

Příspěvek upraven 02.01.19 v 12:48

Reakce:
Pavlínečka28
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 02.01.19 12:06

Ahoj mohla jsi mít zpožděnou ovulaci takže test ještě nemůže být pozitivní.Nebo to těhu není a Ms se zpozdila z jiného důvodu.A upřímě ty chceš v 18 dítě?Být tebou ještě s tím počkám sama jsi ještě dítě a nevyzrálá na děti máš ještě čas

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 3042 příspěvků 02.01.19 12:44

Vzdyt je ti 18.jeste nemas ani hotovou skolu.fakt chcete dite takhle brzy?

Staninka30
Extra třída :D 10156 příspěvků 02.01.19 15:27

Ahoj.Taky jsem to tak mela, 2.mesice bez menzes.A musela nastivit, pani gyndarku.Dala me injekci abych se me mezes do stala za 4.dny, dorazila.A je to mesic, co se me.to stalo znovu.Udajne, bud zacatek, prechodu, stres z vanoc.

Staninka30
Extra třída :D 10156 příspěvků 02.01.19 15:30

@Ellias Tak asi je to ze stresu.Ale dle me je to brzo mit mimco :think: .Ale vase vec, my dotoho nemame co mluvit.Jednodusi bylo zajit na gyndu, tam udelaji vysetreni ;)

zuzikka
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 14 inzerátů 02.01.19 17:09
@Pavlínečka28 píše:
Ahoj mohla jsi mít zpožděnou ovulaci takže test ještě nemůže být pozitivní.Nebo to těhu není a Ms se zpozdila z jiného důvodu.A upřímě ty chceš v 18 dítě?Být tebou ještě s tím počkám sama jsi ještě dítě a nevyzrálá na děti máš ještě čas

A jak to víš?? Toto by mě pěkně nas*alo, kdyby mi to v 18 někdo napsal. Dítě chci od 16 a nesnáším když mě někdo srovnává s ostatníma vrstevnicema :zed:

Ellias
Nováček 2 příspěvky 02.01.19 22:44

@zuzikka děkuji. Taky chci dítě už od 16. Máme s přítelem byt a taky si docela slušně vydělává.
Navíc školu bych si mohla dělat dálkově.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Šílenec s vysavačem z Výměny manželek: Léčit se nešel, ale vztah zachránil!

To bylo něco. Hlavní postavou včerejšího dílu divácky oblíbené Výměny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >