Mám 25 měsíční holčičku a v noci se budí na pití

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Leonka Pac
Povídálka 17 příspěvků 09.01.19 11:28
Mám 25 měsíční hočíčku a v noci se budí na pití

Ahoj maminkyk moje dcera neustále se budí na pití 2 až 3 za noc pije čaj a to celou flašku. Tak že, většinou do rána je celá mokrá. Nechci jí nechat řvat neboť spí se starší dcerou v pokojíčku a ta chodí už do školy. Nevím jak jí odnaučit tolik pít v noci. Starší dcera je praví opak ta zas nikdy moc nepila.Je fakt, že moc jídlu večer neda. Zkoušela jsem všechno možné a pije furt.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
cverunka
Závislačka 2705 příspěvků 09.01.19 11:32

No nic jiného, než nechat jí řvát stejně nevymyslíš. Dej spát starší na pár nocí do ložnice, dokud se mladší od toho pití neodnaučí. Já si myslím, že když 2 noci nic nedostane, pochopí a bude klid.

Tarinka
Echt Kelišová 8268 příspěvků 09.01.19 11:37

Nejlíp, aby vstával tatínek, ty děcka tatínky většinou míň prudí. Já bych řekla, že takto pít v noci nebude ani moc zdravý, ledviny si musí taky někdy odpočinout. Jak pije přes den?

Uživatel je onlineBugaboo
Závislačka 2801 příspěvků 20 inzerátů 09.01.19 11:41

Dcerka to mela taky…syn 21m ted zacal tez…vyzahne skoro 2 flasky v noci…musim i prebalit, do rana by plaval v mori :lol: to zase prejde, dcerku jsem pak tedy nasilne nenasilne od te flasky stopla, 2 noci humbuk..ale klid…tak pockam par dni a synatora stopnu taky…nebo treba sam prestane..pres den vyzahne taky dve flasky, takze v noci nedohani…zaclo to zubama…tak budu doufat, ze az vyrasi vsechny..prejde to samo :think: :andel: drz se

Leonka Pac
Povídálka 17 příspěvků 09.01.19 11:46

děkuji za rady.Taky mě to napadlo dát ji jenom trošičku.Přes den taky pije dost. Hlavně ráno jak pak už si hraje tak si nevzpomene.Manžel je diabetik tak doktorka projistotu udělala testy.Připadá mi,že se při spaní tím utěšuje.Tak uvidím.

ZZloba89
Kecalka 421 příspěvků 09.01.19 11:50

@Leonka Pac manžel diabetik, dítě pije jak blázen a ty to teprve budeš řešit s doktorem???

Lucynka_v
Stálice 72 příspěvků 10 inzerátů 09.01.19 11:53

Moje dcera 2,5 r pije hodne, ale v noci vypije max 2 dl vody. Dokud jsem ji davala mleko, budila se na nej xkrat za noc. Vodu pije, jen kdyz ma opravdu zizen. Neni ten caj slazeny? Nebavi ji dumlat tu lahev?

Leonka Pac
Povídálka 17 příspěvků 09.01.19 12:11

S doktorkou už jsme to řešili před pul rokem.Tam je všechno v pořádku.Trochu jí to sladím mede.Asi ho přestanu sladit úplně a uvidíme.Když jí dám flašku jak je od Jupika nebo nějaké ty vody tak to moc nepije z toho.

elen-ka
Extra třída :D 12756 příspěvků 21 inzerátů 09.01.19 12:14

@Leonka Pac dcera pila asi do tří let 2-3 krát za noc mlíko. Když jsem jí dala vodu, řvala. Já byla unavená, nevyspalá a chtěla jsem mít alespoň v noci klid, tak jsem jí mlíko vždy dala. Po třetím roce jak když utne, začala spát celou noc a mlíko už nevyžadovala. Je možné, že to souvisí s tím, že začala chodit do školky, ale také ne. Nevím a nepátrala jsem po tom. Jen jsem ji časem dělala to mlíko „řidší“. Možná to měla místo jídla, že v noci měla hlad. Není možné, že tím pitím zahání hlad?

Uživatel je onlineStánina
Generální žvanilka 20733 příspěvků 09.01.19 12:21
@Leonka Pac píše:
Ahoj maminkyk moje dcera neustále se budí na pití 2 až 3 za noc pije čaj a to celou flašku. Tak že, většinou do rána je celá mokrá. Nechci jí nechat řvat neboť spí se starší dcerou v pokojíčku a ta chodí už do školy. Nevím jak jí odnaučit tolik pít v noci. Starší dcera je praví opak ta zas nikdy moc nepila.Je fakt, že moc jídlu večer neda. Zkoušela jsem všechno možné a pije furt.

Se budím na pití celej život :mrgreen: když jsme byli malí (už na ZŠ třeba), tak nás naši chodili kontrolovat, než šli spát a už chodili rovnou se sklenicí vody… klika cvakla, já si sedla, napila se a zase lehla… jako mimino jsem prej pila v noci taky… dcera se budila taky… teď teda ne… je jí 11 a spí jako dudek…
Neuděláš nic asi… usínat s pocitem žízně je nepříjemný…

Lucynka_v
Stálice 72 příspěvků 10 inzerátů 09.01.19 12:39
@elen-ka píše:
@Leonka Pac dcera pila asi do tří let 2-3 krát za noc mlíko. Když jsem jí dala vodu, řvala. Já byla unavená, nevyspalá a chtěla jsem mít alespoň v noci klid, tak jsem jí mlíko vždy dala. Po třetím roce jak když utne, začala spát celou noc a mlíko už nevyžadovala. Je možné, že to souvisí s tím, že začala chodit do školky, ale také ne. Nevím a nepátrala jsem po tom. Jen jsem ji časem dělala to mlíko „řidší“. Možná to měla místo jídla, že v noci měla hlad. Není možné, že tím pitím zahání hlad?

Taky jsem si myslela, že když povolím mlíko, budu mít klid. Skončilo to buzením 10× za noc (říkala jsem si, že kojení 10× za noc bylo proti vstávání pro mlíko zlatý). Vydržela jsem 2× půl hodiny řevu. Dcera pochopila, že přes den může mít mlíka, kolik chce, ale v noci jen vodu. Teď se budí max. 2× za noc, často vůbec ne. Pije ze skleničky už dávno (možná proto, že nikdy kojeneckou lahev nepoznala). Když jí dám něco trochu slazeného, vypije toho neomezeně a to je pak problém i přes den…

Celina
Závislačka 3874 příspěvků 09.01.19 12:44

Neber to zle, ale proč nepíšeš dvouleté dítě? Proč 25 měsíců :nevim:? Nebylo by to jednodušší?

elen-ka
Extra třída :D 12756 příspěvků 21 inzerátů 09.01.19 12:53
@Lucynka_v píše:
Taky jsem si myslela, že když povolím mlíko, budu mít klid. Skončilo to buzením 10× za noc (říkala jsem si, že kojení 10× za noc bylo proti vstávání pro mlíko zlatý). Vydržela jsem 2× půl hodiny řevu. Dcera pochopila, že přes den může mít mlíka, kolik chce, ale v noci jen vodu. Teď se budí max. 2× za noc, často vůbec ne. Pije ze skleničky už dávno (možná proto, že nikdy kojeneckou lahev nepoznala). Když jí dám něco trochu slazeného, vypije toho neomezeně a to je pak problém i přes den…

Chápu, já tenkrát neměla na to, abych vydržela ten řev. Měla jsem k tomu několikatýdenní miminko, které bylo kojeno. Takže možná i toto byl jeden z důvodů. U nás bylo vyřešeno po třetím roce, kdyby ne, tak bych nejspíše „podstupovala“ řev. :mrgreen:

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 09.01.19 13:06

Nas syn 26 mesicu donedavna vypil 270 ml za noc. Budil me i 5× za noc Davala jsem sirup s vodou. Detska doktorka poradila na noc davat vodu. Ze pije protoze mu to chutna. Par dni protestoval a ted se za noc napije jednou kolikrat vubec. Pres den vypije i 2 litry. Resila jsem to s detskou mudr. Bali jsme se cukrovky. Pry je to normalni.

AlenaSu
Kecalka 429 příspěvků 09.01.19 13:07

Dcera 25m se také budí 2-3krat za noc na mléko. Nevidím v tom problém.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >