Mám 3dny zpoždění a test negativní

28.2.20 07:00

Mam 3dny zpozdeni test negativni

Ahoj holky. Jdu za vami s prozbou o radu. Mam 3den zpoždění brisko klidne bez bolesti menstruace pravidelna. Ale test porda negativní. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28.2.20 07:18
@Gasterkocka píše:
Ahoj holky. Jdu za vami s prozbou o radu. Mam 3den zpoždění brisko klidne bez bolesti menstruace pravidelna. Ale test porda negativní. :,(

O miminko se snazime od lonskeho potratu. Tak sem steho vseho roztekana a nešťastná oba mame nadeji ale bojime se ze to zas nic neni nebo ze potratim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
194
28.2.20 07:35

Spíš ti jen meška ms, ten test je opravdu sněhobílý :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.20 07:38

@Agnes9 no prave ze mivam menzes pravidelny a byli jsme v Unice a tam mame vse v poradku. Pry bych mela otěhotnět prirozenou cestou a vajicek mam na rozdavani. Ale asi mate pravdu. Jen me zarazi ze cely rok od potratu se ani jednou nezpozdily max ze sem je dostala vecer :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.20 07:40

@Agnes9 a kdyz se na ten test poradne zadivam tak tam naznak čárky je ale uplne matnej :pensive:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.2.20 07:43

Bohužel negativní test. Já u tohoto testu měla i okem viditelnou čárku a těhotná jsem stejně nebyla :nevim: držím palec ať se brzy zadari

• Nahlásit
  • Citovat
28.2.20 07:45
@Anonymní píše:
Bohužel negativní test. Já u tohoto testu měla i okem viditelnou čárku a těhotná jsem stejně nebyla :nevim: držím palec ať se brzy zadari

Dekuji snad ano jinak mame domluvene umele

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.2.20 09:42

Ahoj, test mi přijde opravdu negativní - pokud nebyla ovulace hodně později, tak to je nejspíš jen zpožděná MS. A to může být i tím stresem, ten dělá hodně. Vím že to není jednoduché, ale zkus se spíš hodit do klidu, nestresovat se z toho, myslet na něco jiného, případně aspoň myslet pozitivně. Znám to, mám za sebou jedno ZT, a teď jsem opět těhotná. Přeji hodně štěstí ať se brzy zadaří :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
28.2.20 09:51
@Anonymní píše:
Ahoj, test mi přijde opravdu negativní - pokud nebyla ovulace hodně později, tak to je nejspíš jen zpožděná MS. A to může být i tím stresem, ten dělá hodně. Vím že to není jednoduché, ale zkus se spíš hodit do klidu, nestresovat se z toho, myslet na něco jiného, případně aspoň myslet pozitivně. Znám to, mám za sebou jedno ZT, a teď jsem opět těhotná. Přeji hodně štěstí ať se brzy zadaří :hug:

Dekuji. No uvidim jk to dopadne. V pondeli rano si udelam novy pokud to nedostanu. A kdyz bude negativni zajdu k doktorovi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama