Mám 60kg, jsem tlustá ?

Anonymní
26.1.21 20:43

Mám 60kg, jsem tlustá ?

Tak jsem se po dlouhé době zvazila. Při svých 164cm mam 60kg. Cítím se hrozně. Nikdy jsem tolik neměla. Pravidelně sportuji a snažím se jist zdravě. Máte to nekdo podobne? Oblečení oblekam vel S, nekdy XS, zalezi na obchodu.
Potřebuju shodit tak pet kg. Nemáte zaručeně rady? Denne nechodim 10 000kroku, chodim si zabehat, když neni covid, tak plavu. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21055
26.1.21 20:45

Záleží na postavě, jsem stejně vysoká a těch 60kg sem měla po porodu a přišla sem si hrozne oplacana. Ale stačilo upravit jídelníček a zavést delší procházky a slo to dolu rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3515
26.1.21 20:46

Jo s velikosti xs a s jsi fakt bečka. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.21 20:47

@Kriss Tina co jsi v jídelníčku upravila? Já se právě taky cítím hrozně 🙁

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.21 20:47
@Lychee13 píše:
Jo s velikosti xs a s jsi fakt bečka. :zed:

Jde o můj pocit, vim, ze nenosim XXL, ale cítím se strašně :,(

• Citovat
  • Nahlásit
21074
26.1.21 20:48

Tvoje starosti bych chtěla mít. :roll: tak uber jídlo, to jediné funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10998
26.1.21 20:49
@divine woman píše:

Ale prosímtě, to si takhle k večeru někdo řekl. Koho bych tak ještě dnes naštval, aby se mi dobře spalo, joo už vím, půlku emiminka :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2474
26.1.21 20:51
@Anonymní píše:
Jde o můj pocit, vim, ze nenosim XXL, ale cítím se strašně :,(

Mě přijde, že máš normální váhu :nevim: vzhledem k výšce. Ale pokud se ty ve svém těle necítíš dobře, tak potom bych s tím něco dělala. Asi bych upravila jídelníček :nevim: a jestli se hýbeš, tak to půjde :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.21 20:51
@divine woman píše:

Jim na snidani ovesnou kasi s ovocem a lžičkou orechoveho másla, na obed salát s masem a na veceri skyr se zeleninou, nebo tofu, maso atd taky se zeleninou. Mezi jidly kafe a vodu. Kde mam tedy ubrat? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
26.1.21 20:53

Zkus si psat, co jis, napr. kaloricke tabulky. Zjistis, kde mas ve stravovani chybu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.21 20:54
@Bibinka.zvonilka píše:
Zkus si psat, co jis, napr. kaloricke tabulky. Zjistis, kde mas ve stravovani chybu…

Zapisují, většinou mi to vyjde kolem 1300kcal :,( ale váha se ne a ne hnout

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.21 20:55

Mám 165 cm, 60 kg a jo, jsem tlustá. Optimální váha je 54 -55 kg. Doba kovidová no. Cítím se velmi špatně. Mám z toho deprese a chodím jen ve velkých věcech. Momentálně ale nemám sílu s tím něco dělat :?.

• Citovat
  • Nahlásit
322
26.1.21 20:56

Také bych chtěla aspoň 5 kilo dolů, ale mám 5 měsíců po porodu a čokoláda když jsem unavená je můj nejlepší kámoš… No teď si dávám dietu bez sladkeho do soboty :lol: :dance: :D :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
752
26.1.21 20:58

No nic, jdu si dojíst čokoládu a srovnat se, že velikost XS uvidím max pri výběru oblečení pro dceru… :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.21 20:58

Já už totiz nevim, kde ubrat jídla a nebo přidat pohybu. V jidle se omezuju co to jde a denne mam pohyb, ale váha stoji.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat