Mám alergii na mrkev muže mít i malej ?

108
8.10.19 13:23

Mám alergii na mrkev muže mít i malej ?

Ahoj holky mám dotaz a zároveň bych se rada poradila ja jsem alergik mám alergii na mrkev, a začala sem s prikrmy, mrkev sem ještě nedala bojím se ji dat aby malej de taky neosypal malému jsou 4 měsíce no co myslíte vyzkoušeli byste mrkev ja se zní jednou osypala měla sem zní koprivku tak se bojím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10946
8.10.19 13:29

@Nicooool5 já bych se na to asi zeptala u doktorky, a laická rada - zatím bych mrkev nedávala, začni jinou zeleninou a s mrkví počkej, až co řekne doktorka, nebo ji zařaď až nakonec, až bude dítě zvyklé na jinou zeleninu a bude větší o odolnější

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
993
8.10.19 13:33

První syn nemá vůbec alergie. Druhý má do puntíku ty samé co já, chudák. Takže žádná mrkev, žádné jablka, peckobiny, ečka :nevim: :D zkusila bych mu ji dát a uvidíš. Dithiaden máš když tak určitě doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2426
8.10.19 13:59

4 měsíce jsou hodně málo, osobně bych ji zkusila zařadit, ale až o dost později. Je spousta jiné zeleniny, kterou může zatím baštit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11169
8.10.19 14:40

Zatím bych nezkoušela, mrkev stejak staví. Máš spoustu jiných možností: Brambora, pastiňák, cuketa, dýně, pokud má dobré zažívání a nebolí bříško, tak i květák, brokolici, taky můžeš dát batát.
Na alergii bych se zeptála lékaře, ale možné je vše. Zkusila bych to až později. Třeba jí jsem alergická na ampicilín a dětem vůbec evadé, mažel zase na vosí bodnutí a dcera už byla 3× píchnutá a nic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama