Kde koupit kalhoty na atypickou postavu?

4471
4.12.11 19:25

Nesouměrná postava - poraďte, kde koupit kalhoty.

Holky, mám asi úplně debilní dotaz. Ale přece musí existovat ještě někdo, kdo nemá stejné míry v pase a přes boky!
Už několik let jsem na sebe nekoupila kalhoty, všude vidím jen jeden střih: úzké nohavice a boky. Pokud tento střih na sebe napasuju, pak mi kalhoty vlají v pase. Pokud si vyhlédnu kalhoty s mým pasem, navléknu je jen ke kolenům. Dnes jsem byla opět nakupovat a všude mrkváče! :cert: Koupila jsem tedy pro změnu sukni. :lol:
Mám velikost 38, nejsem žádný dinosaurus, ale mám silnější nohy a jsem štíhlá v pase. Máte někdo stejnou postavu? Jaké značky vám sedí kalhoty? Prosím o tipy na kalhoty do tisícovky. Měly by to být kalhoty do práce, ne džíny.
Lu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1033
4.12.11 19:27

Ahoj,mám zhruba stejný typ postavy jak popisuješ,sedí mi jenom dražší esprit. Ale já mám teda k tomu co popisuješ trochu spodní bříško,ale pas mám taky hubený.Přeju ať narazíš na něco pěkného.Vím jaký to je nemoct nic sehnat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4471
4.12.11 19:35

V Espritu jsem byla v létě a taky nic. No zkusím to ještě jednou. Dík. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1033
4.12.11 19:39

No já teď našla pěkný ve slevě a byli krásně.Ale bohužel teď jsou všude fakt samý s úzkýma nohavicema.Přeju trpělivost a ať najdeš.Třeba někdo poradí i jinou značku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5391
4.12.11 19:40

No to je toho…!!! Mám to samé, ale teď si představ, že já mám do toho všeho ještě ty nohy extra dlouhé a potřebuji různé prodloužené délky, jinak je mi všechno krátké! To je pak teprve žůžo nakupování! ;) :lol:

Koupím vždy něco úplnou náhodou…ale celkově moc kalhot nemám, spíš sukně.
(občas Terranova, Zara, Pietro Filipi,…ale nikoli pravidelně, spíš náhody :nevim: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8707
4.12.11 19:45

tak já jsem oproti Tobe dinosaurus vel 42-44 :mrgreen: ale mám stejný problém , buď jsou úzké nohavice nebo nízké sedy pas mám sice štíhlý bříško nemám ale zadek boky nohy jsou problém ,sedí jen mi jediný střih z Takka ale to jsou džíny a pak mám jedny kalhoty Orsay

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
4.12.11 19:47

Můžeš si je nechat ušít na míru, zvlášť, pokud nechceš rifle, ale oblečení do práce. A k tomu třeba sáčko atd. Stačí najít kvalitní krejčovský salon.. Hodně štěstí! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36560
4.12.11 19:49

Replay?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
4.12.11 19:52

No tak něco podobnýho jsem taky před 8 lety řešila až jsem jednou zašla do obchodu se začkou H.I.S a jako ty mi krásně sedly po všech stránkách jak v pase, tak nohavice. Nejsem žádnej hubeňour ale ne zase tlouštík ale jako špíček nebo oplácanost jako je :pankac: 170/77 :poblion:
Sice cenově je to docela mazec ale sedí mi a mají hodně velý výber střihů a barev a síly materiálu a vždy když si je tam jdu koupit, tak mi pán dá minimálně 15 kusů na vyzkoušení at si vyberu jaký mi sednou nejlépe :kytka:

• Citovat
  • Upravit
540
4.12.11 20:02

Ahoj, mmám taky takovej problém, ale našla jsem šikovnou krejčovou a ta to zúží v pase, že to nejde poznat. Sice musím ke kalhotám připočíst 130, - Kč, ale nemusím nosit řemen :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
4.12.11 20:06

Já jsem na tom stejně, džínsy ještě seženu. Já jsem navíc ještě malá, takže potřebuju skrácenou dýlku, takže pro džíny chodím většinou do CA. Kalhoty jsem jedny sehnal v Marksovi, takže zkus ještě jouknout tam, ale je to holt dost drahý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8665
4.12.11 20:29

Mám úplně stejný problém a jsem ještě navíc malá, takže na mě žádné kalhoty neexistují.
Pokud jde o střih, tak prostě vybírám tak dlouho, dokud mi nějaké nesednou. Značku obchodu neřeknu, je to pokaždé jiné a náhoda, většinou prolezu tak 30 obchodů a v jednom mají normální věci, které nejsou jen modní. A pak samozřejmě zkracuju, musím samozřejmě vybrat střih, který se zkracovat dá, což je další omezení.
V daržších obchodech mají tedy něco vždy, ale ty ceny stojí za to :( .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24468
4.12.11 20:42

http://modnipeklo.cz/…nat-kalhoty/

Já jsem hubená (boky 90 a pas tak okolo 70cm tipuju, moc se neměřím) a taky něco koupit je umění :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12911
4.12.11 20:50

Já mám velké břicho a užší boky, takže já rozhodně nejsem štíhlá, jsem typ jablko, a kupuju si obvykle Cross. Jenže já chodím do obchodu, kde ti paní očíhne figuru a pak nanosí několik druhů a donutí tě vyzkoušet, projít se po obchodě a podívat do zrcadla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14777
4.12.11 20:57

také mám občas problém koupit na sebe kalhoty, pás 80 boky 112, takže když mi sedí pás nesedí boky(většinou úzké) nebo opačně, tak když se mi líbí a jsou za dobrou cenu, tak si je doma upravím,buď délku nebo v pase.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama