Kde koupit kalhoty na atypickou postavu?

Napsat příspěvek
4471
16.11.12 23:13

Tak diskusi jsem zakládala před rokem a kalhoty jsem od té doby nekoupila žádné. :-) Zato mi v šatníku přibylo pár sukní. Na lítačku stále nosím své jediné džíny, které jsem ulovila před 3 lety.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2907
11.10.15 15:30

V Espritu jsem taky viděla, zkus mrknou tady http://unimoda.cz/ je tam výběr a mají tam i ten zmiňovaný Esprit. Nejhorší je jak člověk má něco jinak a už nesežene :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11505
11.6.20 16:26

Tak jsem se vrátila z docela oblíbeného Orsay z nákupu kalhot, bohužel bez nich. Jsem trochu při těle, 67 kg a 164 cm. Velikost cca 40. V pase 38. Poradíte obchod, kde v Olomouci seženu kalhoty za rozumnou cenu, které mi padnou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
734
11.6.20 16:49

Spíš se řiď rozměry… Já to mám podobně (rozdíl mezi pasem a boky přes 30cm). :roll: Takže kupuji to větší číslo, a holt to v pase odstává, resp. to klesá k bokům. U džín to jde srazit „převařením“ té pasové části (ale je to dočasné, pak se to taky vrací). Nebo u strečových naopak vzít menší číslo. :nevim: Jinak na léto mám dobrou zkušenost s takovými těmi širokými kalhotami (palazzo) na gumu, to se vlezu do eMka a v pohodě. :palec: Ale to vím, že menší lidi neradi nosí, tak nevím, jestli tahle rada úplně pomůže…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1667
11.6.20 18:20

Ja mam stihly pas, krasne ploche bricho i ve 40 a bez cviceni. Ale zato zadek a stehna. :roll: Lytka zase jako modelka. Pasovaly mi bokovky Kenvelo a Lee Coper, rovny stih. Jenze ted tam maji akorat do pasu, kratke. Potrebuji delku 34. A nic mi nesedi a ty boyfrend a moom jsou hrozne. Neni mi uz 15 a do prace mame nosit smart casual. Taky nevim kam vyrazim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11505
11.6.20 20:26

@listento Já jsem potřebovala spíš společenské kalhoty. A ty kolikrát nemají pásek ani. Ach jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
11.6.20 23:26

@Genovesa
Zkus v Ostruznicke, jsou tam 2 obchody s oblečením. Mají tam společenské oblečení. V jednom z nich neberou karty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11505
12.6.20 06:30

@Ladein Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.20 16:26

Ja mám rovnaký problém :D síce som na jar máličko pribrala, ale pomer pás-boky je stále rovnaký a pri veľkosti 36 sa nepovažujem za obra. Ale skrátka mám ženskú postavu, štíhlejší pás, širšiu panvu a boky. Stehná, nohy akurát. A nezoženiem nikde inde, leda tak v M&S. A to som ešte pred pár rokmi nemala problém zohnať pekné džíny aj v lacnejších obchodoch. Poslednou dobou mi to ale príde ako katastrofa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.20 16:28

Inak ešte z e-shopov mi príde na nohavice dobrý cellbes, nohavice vie síce posúdiť lepšie asi moja mamka než ja, ale tiež máme podobnú postavu a sedia jej. Ona má hlavne silnejšie lýtka a inde skoro nič neprevlečie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.20 16:29

A nie sme atypické, sme normálne! Len výrobcovia oblečenia si myslia opak :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18027
29.7.20 10:35

Kalhoty do práce - napadl mě tento střih, vypadá to hezky (ty kostkované)
nevím, ale jak se jmenují :D :think:

vyhledávám oblečení tady , je tu fakt průřez všemi možnými obchody a nastavíš si tu svoje velikosti atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama