Mám blok a strach, že to nevyjde...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 14:17
Mám blok a strach, že to nevyjde...

Ahoj, já už si se sebou nevím rady… Jsme na tom docela bídně s financemi. Naskytla se mi skvělá příležitost. A je to příležitost snů. Navíc časově bych to mohla dělat tak, jak by to vyhovovalo mě a krásně bych zvládala rodinu i domácnost. Pokud by se mi dařilo, znamenalo by to, že bychom se měli opravdu dobře. Jenže já mám prostě blok a nedokážu se do toho pustit. Mám strach, že to nevyjde nebo prostě já nevím.
Dokázaly jste se některé vypracovat ze špatné situace tak, že se máte dobře?

Reakce:

paola white
Extra třída :D 12747 příspěvků 26.07.18 14:29

ano dokázala. Ze dna, kdy jsem pro sebe a dvě děti měla na den 80 korun, jsem se vypracovala a mám se docela pěkně

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 14:40
@Anonymní píše:
Ahoj, já už si se sebou nevím rady… Jsme na tom docela bídně s financemi. Naskytla se mi skvělá příležitost. A je to příležitost snů. Navíc časově bych to mohla dělat tak, jak by to vyhovovalo mě a krásně bych zvládala rodinu i domácnost. Pokud by se mi dařilo, znamenalo by to, že bychom se měli opravdu dobře. Jenže já mám prostě blok a nedokážu se do toho pustit. Mám strach, že to nevyjde nebo prostě já nevím.
Dokázaly jste se některé vypracovat ze špatné situace tak, že se máte dobře?

Ahoj, já. Jsem přesně ve stejné situaci, akorát nejde o příležitost snů, ale o východisko z nouze a vlastně se mi do toho vůbec nechce, jenže už jsem se rozhodla a udělala všechny kroky. A nebudu se mít možná ani opravdu dobře, maximálně se, doufám, vyhrabu z průšvihu.
Takže jak to dopadne, ti zatím neřeknu ale jsem ráda, že jsem to udělala, než čekat na to, až bude hůř a ještě hůř. Mimochodem jeden moudrý člověk mi k tomu řekl, že náš největší nepřítel je strach. Strach který tě ochromuje. A když ho odhodíš, dokážeš cokoliv. Tak uvidíme :mavam:

kve-tinka
Závislačka 4395 příspěvků 7 inzerátů 26.07.18 15:41

Blok z ceho?? Je to prace,ktera se ti prici,ale vydelava penize,nebo jak?? Pokud mas deti,mysli na ne,jejich kvalitnejsi zivot. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 16:09
@kve-tinka píše:
Blok z ceho?? Je to prace,ktera se ti prici,ale vydelava penize,nebo jak?? Pokud mas deti,mysli na ne,jejich kvalitnejsi zivot. ;)

Právě, že je to práce, kterou opravdu chci dělat. Neskutečně by mě to bavilo. Peníze by tam byly také krásné. Jenže se prostě bojím, že to nezvládnu a nevyjde to podle mých představ. Dost jsem se k tomu upnula, je to prostě šance na lepší život a ano, máme dítě a já se prostě bojím toho, že to nepůjde tak jak jsem si vysnila. Sice ve všem bych se měla na koho obrátit, kdybych si nevěděla rady, ale prostě nedokážu se odhodlat se do toho pustit.

Verun83
Echt Kelišová 8772 příspěvků 33 inzerátů 26.07.18 17:54
@Anonymní píše:
Právě, že je to práce, kterou opravdu chci dělat. Neskutečně by mě to bavilo. Peníze by tam byly také krásné. Jenže se prostě bojím, že to nezvládnu a nevyjde to podle mých představ. Dost jsem se k tomu upnula, je to prostě šance na lepší život a ano, máme dítě a já se prostě bojím toho, že to nepůjde tak jak jsem si vysnila. Sice ve všem bych se měla na koho obrátit, kdybych si nevěděla rady, ale prostě nedokážu se odhodlat se do toho pustit.

Promin, ale vytvaret problem, tam kde neni, je opravdu neuveritelny.
Muzes delat co si prejes, vytahlo by vas to z problemu a ty misto abys skakala do stropu, chytla prilezitost za pacesy, tak tu smolis tyhle blbosti?
Tak se hecni, co kdyz uz takova sance nikdy nebude?! Pak tu budes smolit, jak si blbka nechala sanci proplout mezi prsty?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 18:17
@Verun83 píše:
Promin, ale vytvaret problem, tam kde neni, je opravdu neuveritelny.
Muzes delat co si prejes, vytahlo by vas to z problemu a ty misto abys skakala do stropu, chytla prilezitost za pacesy, tak tu smolis tyhle blbosti?
Tak se hecni, co kdyz uz takova sance nikdy nebude?! Pak tu budes smolit, jak si blbka nechala sanci proplout mezi prsty?

Ano, opravdu si připadám, jak totalitní blbka. Je to úžasná šance, sice to bude chtít trpělivost, ale mám i plán práce, dle kterého ty výsledky můžou být hodně dobré, podporu zkušených. Já prostě nevím co se ve mě seklo. Minule jsem třeba koukala na netu na auta a říkám manželovi koukej, to bych si jednou přála a on mi řekne myslíš, že si na to někdy vyděláš? Hodně to shazuje, už ani před ním o tom nemluvím, protože mi řekne myslíš, že v tomhle oboru uspěješ? Hodně to shazuje.

Verun83
Echt Kelišová 8772 příspěvků 33 inzerátů 26.07.18 19:10
@Anonymní píše:
Ano, opravdu si připadám, jak totalitní blbka. Je to úžasná šance, sice to bude chtít trpělivost, ale mám i plán práce, dle kterého ty výsledky můžou být hodně dobré, podporu zkušených. Já prostě nevím co se ve mě seklo. Minule jsem třeba koukala na netu na auta a říkám manželovi koukej, to bych si jednou přála a on mi řekne myslíš, že si na to někdy vyděláš? Hodně to shazuje, už ani před ním o tom nemluvím, protože mi řekne myslíš, že v tomhle oboru uspěješ? Hodně to shazuje.

A na just bych do toho dala veskerou energii, aby to vyslo, aby mu spadla brada. Vykasli se na jeho reci. Bez do toho.

nostress
Extra třída :D 13473 příspěvků 26.07.18 20:45
@Anonymní píše:

Ale pokud to nezkusíš, nikdy se nedozvíš, jestli by jsi uspěla, a budeš si to do konce života vyčítat.Vždyť když ti to nepůjde/věřím, že ano/, tak toho necháš, a budeš dělat něco jiného, ne?Reakce manžela by mě osobně vybudila k tomu, že bych mu chtěla vytřít zrak. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Anorexie je zpět? Bučková zazářila na mole a hned byl oheň na střeše!

Modelka Eliška Bučková (29) se po letech vrátila na prkna, která znamenají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >