Mám bojovat nebo se vzdát, poradíte?

Anonymní
18.1.19 09:14

Mam bojovat nebo se vzdat

Ahoj. Prosim o nazor. Asi tusim ze me budete mít za cloveka rozumu mdleho, nebo slabocha, ale pres to, žádám.
S ex pritelkyni jsme byli cca 4rokx. Mame 3leteho syna a ona 12ti leteho s predchoziho vztahu..
Nasel sem ji na Badoo, dvakrat se sesli a pak se spolu vyspali. Hned poprve sem citil ze s ni chci dite. Nevim proc ale citil. Rikam ji chci s tebou dite a ona ze ano ze chce to same, ale ze jsme se oba zblaznili. Povedlo se. Byl na svete nas Vojta.
V tehu se ji zblaznili hormony a vyhodila me. Pry hormony. Moc sem ji chtel udrzet a nakonec se vratila, ze hormony ji zatemnili oci atd…
Vztah byl průměrný, normalni, ja hodne pracoval abych je zabezpecil. O deti se starala dobre, je super mama.
Obcas hadka, ale vetsinou myslim, ze se vzdy vysvetlilo. Ja nepiju nefetuju. Deti miluju i jejiho starsiho syna.
Ted na vanoce mi do oci rekla, ze mne nemiluje. Delal sem mimo prahu a asi jsme se odcizili. Obcas unaveny a ve vzteku sem jí řekl ze ji nemiluju a ze chci byt sam.
Na silvestra mi rekla ze nechce aby deti zili v prostredi kdr se dva nemiluji. Chtela abych do konce mesice odesel. Nemel sem nasetreno nic. Vse sem ji daval. Aby nemusela chodit na brigady a mohla se plne venovat detem.
4 ledna mi ruplo v hlave rano mi opet do oci rekla ze me nemiluje ze je na seznamce atd. Sel sem do prace. Napsal dopis na rozloucenou. Vecer po praci sem se vykoupal dal ji dopis do schranky a sel jsem. Chtel sem umrit. Vzal sem si svihadlo a chtel sem se obesit. Odjel srm do Chumutova, dva dny sem byl v lese ve snehu. Uz sem se rozhodl ze vse ukoncim, zapl sem telefon abych napsal kamaradovi ze se loucim. Uz sem bxl pohresovany a podle signalu me zamerili a nasli. Odvezla mě záchranná služba do nemocnice ale nastesti sem nezkoncil na psychiatrii..nechapu proc me ma ex nechala hledat, bylo patrani, vsudr v novinach, no ostuda.
Do dnes sem nenavstivil odborníka, do dnes mam chut umrit, zatim me drzi deti, jtere tady jsou.. nejím, nespim, nezvladam to. Na popud kamaradu, jsem ex udal na vsech instituci kde se da. I to ze brala cele 4roky neoprávněně prispevky. Nikdy me neuvadela do smlouvy, nemel sem u ni trv pobyt, do papiru psala ze jiny prijem nema a zije jen s detmi.
Samozřejmě Ospod socialka a soudy. Kluka mi nechtela dat a v jedne konverzaci napsala ze jestli sem si jisty ze Vojta je muj. To me zlomilo uppne. Udelal skrean obrazovkx protze mi napsala ze to nikdy nenapsala, tak asi nejspis ten jeji chtel udelat zle. Ted strasne lituju ze sem ji udal. Protze sem cetl ze muze jit do vykonu trestu pokud se prokaze ze uvadela do prohlaseni nepravdive udaje a zamerne me zapirala aby se obohatila. Chci to vzit zpet ale uz to nejde. Úřad prace nejspis zahajil řízení.
Ano miluji svou ex a ano, sem idiot ze sem ve slabe chvili pod tlakem kamaradu udaval jak nejaky spinavy udavac. Ooravdu se za to stydim.
Ex pisu ze ji miluju ale zpet to davat nechci. Pomaha mi se vypsat. Ona nereaguje a ani nechce abych prestal. Nijak ji nenadavam, nespinim, jen pisu sve pocity. Nemuzu ji chtit zpet kdyz ma znamost a me nenavidi.
Jeji sestra mi rekla ze chlapa ma a ze s ni zije. Me dooci ex rekla ze nikoho nema a ze je ted stejne vse jedno.
Nevim co delat. Opravdu se stydím a lituju, ze sem udavac. Opravdu nemam dal chuť žít s tim, ze vse znicim. Nevim. Proste si nevim rady. Miluju svou rodinu, teda byvalou rodina a modlim se at me prejede tramvaj. Nevim jak dal. Diky ze sem se mohl vypsat.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12905
18.1.19 09:19

hmmm, jsi hodně nevyrovnaný člověk, taky bych s tebou nechtěla žít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
946
18.1.19 09:19

Zajdi na psychologickou ambulanci a res to s odborníkem. Nemá cenu psát, ze jsi od začátku jednal silne nezodpovědně a nedospele, nějaké udávání je to nejmenší. Stalo se. Teď mysli na sebe, nech si udělat test otcovství a zazadej o styk s dítětem. Soudně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.19 09:23

Souhlas, ihned vyhledej odbornou pomoc, sám to těžko zvládneš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.19 09:25
@Alkata píše:
Zajdi na psychologickou ambulanci a res to s odborníkem. Nemá cenu psát, ze jsi od začátku jednal silne nezodpovědně a nedospele, nějaké udávání je to nejmenší. Stalo se. Teď mysli na sebe, nech si udělat test otcovství a zazadej o styk s dítětem. Soudně.

O styk sem zadal, do týdne by meli rozhodnout. Test otcovství nebudu delat,kluk je moje kopie. Opravdu se strasne stydim ze sem takovy jaky sem. Odbornika nechci,chci se z toho dostat sam,i kdyz nevim vubec jak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.19 09:29

Me teda prijde sobecke od vas obou vychovat dve deti v takovem prostředí. :think: to ze jste jak dva pubertaci, kteri se jednou miluji jednou ne je Vase vec, ale nejvice to odnasi deti. Na nejaky cas bych to nechala byt, stejne ti jen tak neodpusti urcite to udani, a predevsim bych se starala o maleho jak to pujde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15723
18.1.19 09:34
@dvorisek1 píše:
O styk sem zadal, do týdne by meli rozhodnout. Test otcovství nebudu delat,kluk je moje kopie. Opravdu se strasne stydim ze sem takovy jaky sem. Odbornika nechci,chci se z toho dostat sam,i kdyz nevim vubec jak.

takže v RL jsi uveden? pokud ne, je celkem jedno jestli je nebo není tvoje kopie. Odborníka zvaž -) myslíš, že soud dá dítko někomu, kdo se pokusil o sebevraždu,ale vyhledat odbornou pomoc nechce? sbírej plusové body -) nakluš k odborníkovi, ať máš pak soudu nějakej papír. Máš kde bydlet a kde udělat klukovi zázemí? Rodina pomůže? to bude řešit sociálka, tady taky potřebuješ co nejvíc plusových bodů, takže sedni, v klidu si vše promysli -) jak často by jsi kluka chtěl mít u sebe?budeš to zvládat s prací?uživíš vás? když budeš nemocný, pomůže rodina? co bydlení? pokojíček pro syna?
Toto právníka už máš?
Pokud se prokáže úmysl, dostane bývalá nejen trest, ale bude muset i ty peníze vrátit. Tímhle si rodině moc nepomohl, ale to už asi víš. Nějaká možnost řešení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.19 09:41
@Keyllah píše:
takže v RL jsi uveden? pokud ne, je celkem jedno jestli je nebo není tvoje kopie. Odborníka zvaž -) myslíš, že soud dá dítko někomu, kdo se pokusil o sebevraždu,ale vyhledat odbornou pomoc nechce? sbírej plusové body -) nakluš k odborníkovi, ať máš pak soudu nějakej papír. Máš kde bydlet a kde udělat klukovi zázemí? Rodina pomůže? to bude řešit sociálka, tady taky potřebuješ co nejvíc plusových bodů, takže sedni, v klidu si vše promysli -) jak často by jsi kluka chtěl mít u sebe?budeš to zvládat s prací?uživíš vás? když budeš nemocný, pomůže rodina? co bydlení? pokojíček pro syna?
Toto právníka už máš?
Pokud se prokáže úmysl, dostane bývalá nejen trest, ale bude muset i ty peníze vrátit. Tímhle si rodině moc nepomohl, ale to už asi víš. Nějaká možnost řešení?

Nemám vůbec nic. Kluka do pece nechci,dite patri matce a ona je jako mama ta nejlepsi. Chci ho vidat, alespoň obden. Stavim se na nohy. Vyhodila me na ulici,bez niceho. Modlim se aby ji nic neudelali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23673
18.1.19 09:44
@dvorisek1 píše:
O styk sem zadal, do týdne by meli rozhodnout. Test otcovství nebudu delat,kluk je moje kopie. Opravdu se strasne stydim ze sem takovy jaky sem. Odbornika nechci,chci se z toho dostat sam,i kdyz nevim vubec jak.

Evidentně se z toho sám nedostaneš, podívej se jak se chováš. To je jako mít zlomenou nohu a sedět doma a čekat, že se to samo opraví. Spolkni tu svojí hrdost a běž nejdřív někam řešit sám sebe, tvému dítěti nejvíc prospěje když bude mít normálního otce co se bude chovat jako chlap a ne jako kupa hnoje.
Ono i přiznat, že je špatně z tebe dělá chlapa, ne že to vyřešíš vše sám. Což ti moc nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15723
18.1.19 09:49
@dvorisek1 píše:
Nemám vůbec nic. Kluka do pece nechci,dite patri matce a ona je jako mama ta nejlepsi. Chci ho vidat, alespoň obden. Stavim se na nohy. Vyhodila me na ulici,bez niceho. Modlim se aby ji nic neudelali.

to je rozšířený styk až skoro střídavá péče, to stejně musíš mít pro kluka a sebe zajištěné bydlení. Zvlášť pokud to dáváš k soudu, budu sociálna šetřit na místě -) takže zajistit si bydlení s koutkem pro syna (postel, skříň atd.). Modlíš se, aby jí nic neudělali? pozdě. Pokud je to tak jak říkáš, je to podvod jako vyšitej a policie to jen tak nenechá a škoda se vyčíslí jednoduše a rychle -) kolik toho mohla za ty roky neoprávněně pobírat? desetitisíce?stotisíce? nenapráskal jsi ji i za nějaké drogy? to už by byl trošku větší problém…určo budou u soudu řešit i tvůj pokus o sebevraždu -) nachystej se na to, ta odborná pomoc by bodla. A zvaž toho právníka!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.19 09:59
@Alkata nějaké udávání je to nejmenší.

To si nemyslím. Žili jste spolu a i ty ses podílel a souhlasil s tím „obohacováním se“, a ty ji teď zaděláš na takový průšvih, ze msty?
Jsi navíc takový srab, že místo aby ses fakt odklidil a vypadl ji ze života, píšeš rozlučkové sms aby tě z tvé demonstrativní sebevraždy někdo zachránil. Je mi z tebe úplně na zvracení a z celého srdce ti přeju, abys kluka nedostal vůbec, pro něj jen dobře. Jeho matka se aspoň nechová jako totální labilní hovado.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
284
18.1.19 10:08

@dvorisek1 Hlavně děláš jedno chybný rozhodnutí za druhým .
S ženskou z Badoo po pár š… mít dítě, notabene už s jedním děckem na krku. No ta se tedy musela snažit v té posteli :lol:
Nemít žádnou rezervu, zázemí. Vsadit vše jen na jednu kartu :roll:
Skoro si vzít život, po rozchodu se jí mstít a ještě k tomu takovým způsobem :roll:
Vyhledej toho psychologa, podle toho co píšeš jsi zralý na vztahovou závislost a on tě může správně nasměrovat abys neopakoval stejné chyby.Ano, asi tě to bude něco stát, ale tohle je investice do tebe, která se ti mnohonásobně vrátí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.19 10:24
@Keyllah píše:
to je rozšířený styk až skoro střídavá péče, to stejně musíš mít pro kluka a sebe zajištěné bydlení. Zvlášť pokud to dáváš k soudu, budu sociálna šetřit na místě -) takže zajistit si bydlení s koutkem pro syna (postel, skříň atd.). Modlíš se, aby jí nic neudělali? pozdě. Pokud je to tak jak říkáš, je to podvod jako vyšitej a policie to jen tak nenechá a škoda se vyčíslí jednoduše a rychle -) kolik toho mohla za ty roky neoprávněně pobírat? desetitisíce?stotisíce? nenapráskal jsi ji i za nějaké drogy? to už by byl trošku větší problém…určo budou u soudu řešit i tvůj pokus o sebevraždu -) nachystej se na to, ta odborná pomoc by bodla. A zvaž toho právníka!

Jen na bydleni okolo 400000…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.19 10:32
@lilithlilith píše:
To si nemyslím. Žili jste spolu a i ty ses podílel a souhlasil s tím „obohacováním se“, a ty ji teď zaděláš na takový průšvih, ze msty?
Jsi navíc takový srab, že místo aby ses fakt odklidil a vypadl ji ze života, píšeš rozlučkové sms aby tě z tvé demonstrativní sebevraždy někdo zachránil. Je mi z tebe úplně na zvracení a z celého srdce ti přeju, abys kluka nedostal vůbec, pro něj jen dobře. Jeho matka se aspoň nechová jako totální labilní hovado.

Dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2702
18.1.19 10:39
@Keyllah píše:

Nechci malovat certa na zed,ale muze se treba i stat,ze pokud otec ditete,mladsiho syna neprokaze psychickpu zpusobilost…nebude resit svuj psychicky stav..matku pro podvod poslou do vezeni,tak jim odeberou deti zcela?

Zakladateli,mas teda dobreho kamarada.Ten asi zensky moc v oblibe nema

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama