Má mě na háku?

Anonymní
27.1.21 14:26

Mám být na něj naštvaná ?

Ahoj, ahoj.
Holky jsem v docela divnej rozpoložení :think: Před prací jsem jela za přítelem, na pár hodin. Uvařil mi, jenom že celkově to bylo takový divný. Přišlo mi, že ho spíš zajímají knihy, které jsem mu koupila a dneska přivezla - začetl se, sice na pár chvil, ale začetl. Furt koukal na hodiny ( věděl, že kolem 14 hodiny jedu ), moc si nepovidal… Lehl si tiskla jsem se k němu a najednou nic.

No, odjela jsem, ani pusu mi nedal. A teď mi přišla zpráva, že děkuje za knížky, že už čte 8o. Ani ne půl hodiny po mě :,( Prý mám přijet zítra (mám volno), nabídl se co uvaří… Chápu, že poslední dva dny mu není dobře od žaludku, ale přišlo mi, že mě měl totálně na háku. Zítra se mi popravdě nikam nechce, ani u něj spát. Mám své plány, s kamarádkou…

Dělám kovbojku, a nebo jsem v právu?

Prosím anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25642
27.1.21 14:28

Jee a je to zase tady :mrgreen: co ti vadí, že nebyl sex a místo toho si už půl hodiny před jsi odjela četl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2904
27.1.21 14:31

V jakým právu? Odpoledne nebylo podle tebe, tak je zklamání pochopitelné i v pořádku.

Dělat z toho kovbojku (a nepíšu, že děláš) v pořádku není.

Dělej na co máš chuť. Příteli setkání nedlužíš, kamarádce asi spíš jo, ale pokud budeš raději s přítelem, tak jdi. Nebo stihneš obojí.
Za sebe bych napsal, že jdu s kamarádkou, a až skončíme (a nevím kdy, tak za ním dojedu).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
27.1.21 14:33

Podle mě hledáš zbytečně problém. Psala jsi, že mu není 2 dny dobře. Tak asi chtěl prostě jen odpočívat. Proto ti navrhl ten zítřek. Já bych se v tom nešťourala. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18997
27.1.21 14:33

Pokud mu je zle od žaludku, tak se nediv, že neměl chuť ani na sex ani na návštěvu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5236
27.1.21 14:34

Děláš kovbojku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5094
27.1.21 14:37

Já si asi stojím na vedení, ale nějak jsem nepochopila, co ti vlastně tak strašného povedl. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
27.1.21 14:39
@Ms.Ragdoll píše:
Já si asi stojím na vedení, ale nějak jsem nepochopila, co ti vlastně tak strašného povedl. :mrgreen:
:D to asi nikdo.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
381

A co měl podle tebe půl hodiny po tvém odchodu delat? 8o Mě to smysl nedává, co je na čtení špatně?
Chce tě vidět zítra, nabídl se uvařit, ale ty své plány neměň, navíc by ses musela nutit do nějaké tobě nepříjemné polohy.
Až pochopíš, že ani chlap nemusí mít chuť na sex 24/7 a nejsi středobodem jeho vesmíru, uleví se ti ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
741

Co bych za to dala kdyby mi chlap uvařil :D tak holt byl natěšenej na ty knížky, příště to bude lepší. Hlavně nevyprovokuj nějakou hádku, bylo by to zbytečné. Vždyť se tak moc nestalo, jen jste se zrovna neshodli na tom jak by mělo společné odpoledne vypadat. Můj chlap mě zase párkrát odsunul na druhou kolej kvůli RC modelu, něco si tam montoval a na mě neměl čas, podruhé se mi zase věnoval občas to tak je. Nevim jak jste spolu dlouho ale časem si zvykneš :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47

Tak prý mládež málo čte a když někdo čte, tak je to taky problém koukám :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
27.1.21 14:40

A co že to řešíš za „problém“??? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
27.1.21 14:41

A jak měla ta návštěva proběhnout? Já na to nevidím nic hrozného, pokud mu není dobře a jako knihomol jeho chování chápu, taky si nové knížky hned bezim osahat a pomazlit :mrgreen: zejtra k němu nechod, když mas plány s kamoskou, to pochopí. A proč ti vadí, ze si četl potom cos odjela? To má sedět do večera a koukat do zdi a myslet na tebe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3294

Tak běž zítra s kamarádkou a nech ho celý den číst… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20082

Chudák chlap :roll: