Mám často chuť na sex

Anonymní
20.12.19 17:42

Mám často chuť na sex

A nevím jestli je to normální…
S manželkou a třemi dětmi, které nemají ještě ani deset let..
S manželkou máme cca.asi 2 až tři krát do týdne sex, ale já i tak potřebuji masturbovat a to i v práci.
Zvládnu se i 6 krát za den udělat sám..a pak několik dnů abstinuji než máme s partnerkou sex. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3057
20.12.19 17:50
@Anonymní píše:
S manželkou máme cca.asi 2 až tři krát do týdne sex, ale já i tak potřebuji masturbovat a to i v práci.
Zvládnu se i 6 krát za den udělat sám..a pak několik dnů abstinuji než máme s partnerkou sex. :nevim:

jsi prostě frajer!!! To jsi chtěl číst?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.12.19 18:12

Ne. Beru všechny názory, ale více kvalifikovaný by nebyl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2337
20.12.19 18:22

No tak pokud te to omezuje v běžném životě, zajdi k sexuologovi. Co chceš slyšet od nas :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2670
20.12.19 18:24
@Anonymní píše:
Zvládnu se i 6 krát za den udělat sám..a pak několik dnů abstinuji než máme s partnerkou sex. :nevim:

asi te sex neuspokojuje, kdyz furt necitis ulevu, uvolneni po sexu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1992
20.12.19 18:26

Odpověď na tvou otázku: Ne, není to normální (ve smyslu, že to tak většina mužů v tvém věku takhle nemá).

A ne, léčit se to nemusí, během 30 let to samo přejde.
Jen počítej s tím, že budeš mít často červené oči (to je znamení, že máš prázdný pytlík) a budeš mít hrozně moc chlupaté dlaně.

Jo a ještě pánbůh kvůli tobě musel zabít několik desítek tisíc koťátek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
20.12.19 19:07
@Milan42 píše:
Odpověď na tvou otázku: Ne, není to normální (ve smyslu, že to tak většina mužů v tvém věku takhle nemá).

Jen počítej s tím, že budeš mít často červené oči (to je znamení, že máš prázdný pytlík) a budeš mít hrozně moc chlupaté dlaně.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.12.19 19:08
@Milan42 píše:

… nezapomínej na vyschlou míchu!
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
20.12.19 20:16

@Milan42 :lol: :lol: díky za zlepšení dne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9421
21.12.19 20:12
@Anonymní píše:

A kolik Ti je? A neboj, věkem Te to přejde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3057
22.12.19 12:56
@Anonymní píše:

Počkej, ty máš sex s manželkou i s dětmi? Nebo proč o nich vlastně píšeš? Ty děti mají na tvou sexualitu nějaký zásadní vliv ve smyslu, kdyby byly dvě, byla by tvá frekvence nižší, než kdyby byly třeba čtyři? Takže s manželkou sex 2 až 3 týdně a s partnerkou jak často? Máš to nějak zmotaný šikulo. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
22.12.19 19:03
@Uslava píše:
Počkej, ty máš sex s manželkou i s dětmi? Nebo proč o nich vlastně píšeš? Ty děti mají na tvou sexualitu nějaký zásadní vliv ve smyslu, kdyby byly dvě, byla by tvá frekvence nižší, než kdyby byly třeba čtyři? Takže s manželkou sex 2 až 3 týdně a s partnerkou jak často? Máš to nějak zmotaný šikulo. :nevim:

Bože to je zase komentář na úrovni.. pán to myslel tak, že v období kdy jsou děti bývá zpravidla nižší chuť na sex..
A manželka se někdy označuje jako partnerka.. :roll:

a jestli jste to myslela jako vtip.. tak se omlouvám, že to nechápu.. vtipné mi to nepříjde..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.19 19:08

Nevím zda můžu souhlasit s ostatnímu.. že to věkem přejde.
Od mojí kamarádky manžel má apetit na velmi podobné úrovni. A to je mu 45. Trvá to od jejich seznámení (jsou spolu asi 20 let).

Jedna z možností je, že Vás sex s ženou dostatečně neuspokojuje.
S partnerem jsme měli doma jednu dobu taky velké problémy v posteli. Musela jsem si „hrát“ i 5× denně. Sex jsme sice měli, ale býval velice krátký. Takže jsem se nikdy neuspokojila. Hodně se to upravilo, a díky tomu jsem masturbaci omezila. Ale úplně nevynechala. Pořád si jí provozuju tak 5× týdně.

• Nahlásit
  • Citovat
3057
22.12.19 20:03
@Julipek píše:
Bože to je zase komentář na úrovni.. pán to myslel tak, že v období kdy jsou děti bývá zpravidla nižší chuť na sex..
A manželka se někdy označuje jako partnerka.. :roll:a jestli jste to myslela jako vtip.. tak se omlouvám, že to nechápu.. vtipné mi to nepříjde..

Já mám dobrou náladu skoro pořád. Některé otázky mi ji ještě zlepšují. Usmějte se, jsou vánoce. :pankac: :pankac: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 15:03
@Kralikcek píše:
asi te sex neuspokojuje, kdyz furt necitis ulevu, uvolneni po sexu :nevim:

najdi si nimfomanku já to tak mám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...