Mám chuť na sex, ale není s kým

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 20:54
Mám chuť na sex, ale není s kým

Ženy, jak řešíte/řešily jste sex, když jste/byly jste samy?
U mně bude vztah asi ještě dlouho v nedohlednu. A kamarády mám všechny zadané. Sex mi chybí.
Jak to řešíte vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 44 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 20:55

Kámošem :nevim:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1129 příspěvků 1 inzerát 30.01.18 20:59

Masturbací. A jinak nejsem hárající fena, umím se ovládat. Nemám nutkavou potřebu shánět penis.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 21:00

Určitě spousta Tvých zadaných kamarádů hledá kamarádku s bonusem :) Je to jen fyzično, nesmíš se zamiloval. Ale stojí to za to - lépe si nezašu. áš :mavam:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 30.01.18 21:06

Tak muzes jit na diskoteku a nekoho si ulovit, otazka je, jak nutne ten sex potrebujes a jestli tohle za to stoji. Ja mam sex sice rada, ale ne za kazdou cenu a rozhodne ne pokazdy s jinym chlapem. Jsem sama dva roky a mam chlapa, se kterym mam sex. Prilezitostne i s nekym jinym, ale to byli asi dva chlapi za celej rok. Byt sama me bavi, ale bez sexu bych to nevydrzela, ac taky nejsem fena a umim se ovladat.

edit - preklep

Hroznej puberťák
Kelišová 5363 příspěvků 30.01.18 21:09

Tipnu si, kolik z těch zadaných kamarádů by ti nadšeně a nezištně pomohlo:

VŠICHNI :srdce: :D :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 21:09

@Azeretereza mám to stejně. Jsk sis toho chlapa našla? Zak.

Tamtama
Extra třída :D 11817 příspěvků 30.01.18 21:12

Nijak, sex mi nechybí. :lol: Naopak jsem ráda, že když v noci konečně vytuhnou satani, můžu to zalomit taky. :mrgreen:

mdvorak
Kecalka 457 příspěvků 30.01.18 21:13
@Hroznej puberťák píše:
Tipnu si, kolik z těch zadaných kamarádů by ti nadšeně a nezištně pomohlo:VŠICHNI :srdce: :D :palec:

Skoro všichni vyjma některých v jiných tématech uváděných přítelů/manželů a to nepočítám ty skryté :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 21:14
@Tamtama píše:
Nijak, sex mi nechybí. :lol: Naopak jsem ráda, že když v noci konečně vytuhnou satani, můžu to zalomit taky. :mrgreen:
:mrgreen: Zatím děti nemám, to trošku mění situaci :lol:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 30.01.18 21:15
@Anonymní píše:
@Azeretereza mám to stejně. Jsk sis toho chlapa našla? Zak.

Kolega, klasika :mrgreen:

Venetia
Hvězda diskuse 37440 příspěvků 30.01.18 21:17
@Anonymní píše: Ženy, jak řešíte/řešily jste sex, když jste/byly jste samy?
U mně bude vztah asi ještě dlouho v nedohlednu. A kamarády mám všechny zadané. Sex mi chybí.
Jak to řešíte vy?

já nevím, po rozvodu jsem nikdy nebyla bez sexu déle jak měsíc..vždycky se někdo našel

Detsa
Extra třída :D 10964 příspěvků 30.01.18 21:17
@Anonymní píše: Ženy, jak řešíte/řešily jste sex, když jste/byly jste samy?
Jak to řešíte vy?

Zkoušela si navštívit nějaký kluby, diskotéky? Tam asi nebude problém na něco takového narazit. Eště mě napadá sexseznamka :think:. Já ji nikdy nezkoušel dlouhodobě, ale zřejmě to tam bude plný :palec:.

Hroznej puberťák
Kelišová 5363 příspěvků 30.01.18 21:19
@Venetia píše:
já nevím, po rozvodu jsem nikdy nebyla bez sexu déle jak měsíc..vždycky se někdo našel

No jasně, ženská, pokud není úplná vobluda si chlapa na sex najde snadno, ani moc hledat nemusí :D :palec:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 30.01.18 21:21
@Hroznej puberťák píše:
No jasně, ženská, pokud není úplná vobluda si chlapa na sex najde snadno, ani moc hledat nemusí :D :palec:

Coz o to, ale kde je ta zaruka, ze to bude stat za to :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 44 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >