Mám chuť na sex, ale není s kým

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 20:54
Mám chuť na sex, ale není s kým

Ženy, jak řešíte/řešily jste sex, když jste/byly jste samy?
U mně bude vztah asi ještě dlouho v nedohlednu. A kamarády mám všechny zadané. Sex mi chybí.
Jak to řešíte vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 44 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 20:55

Kámošem :nevim:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 814 příspěvků 30.01.18 20:59

Masturbací. A jinak nejsem hárající fena, umím se ovládat. Nemám nutkavou potřebu shánět penis.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 21:00

Určitě spousta Tvých zadaných kamarádů hledá kamarádku s bonusem :) Je to jen fyzično, nesmíš se zamiloval. Ale stojí to za to - lépe si nezašu. áš :mavam:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 30.01.18 21:06

Tak muzes jit na diskoteku a nekoho si ulovit, otazka je, jak nutne ten sex potrebujes a jestli tohle za to stoji. Ja mam sex sice rada, ale ne za kazdou cenu a rozhodne ne pokazdy s jinym chlapem. Jsem sama dva roky a mam chlapa, se kterym mam sex. Prilezitostne i s nekym jinym, ale to byli asi dva chlapi za celej rok. Byt sama me bavi, ale bez sexu bych to nevydrzela, ac taky nejsem fena a umim se ovladat.

edit - preklep

Hroznej puberťák
Závislačka 3437 příspěvků 30.01.18 21:09

Tipnu si, kolik z těch zadaných kamarádů by ti nadšeně a nezištně pomohlo:

VŠICHNI :srdce: :D :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 21:09

@Azeretereza mám to stejně. Jsk sis toho chlapa našla? Zak.

Tamtama
Extra třída :D 11591 příspěvků 30.01.18 21:12

Nijak, sex mi nechybí. :lol: Naopak jsem ráda, že když v noci konečně vytuhnou satani, můžu to zalomit taky. :mrgreen:

mdvorak
Kecalka 457 příspěvků 30.01.18 21:13
@Hroznej puberťák píše:
Tipnu si, kolik z těch zadaných kamarádů by ti nadšeně a nezištně pomohlo:VŠICHNI :srdce: :D :palec:

Skoro všichni vyjma některých v jiných tématech uváděných přítelů/manželů a to nepočítám ty skryté :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 21:14
@Tamtama píše:
Nijak, sex mi nechybí. :lol: Naopak jsem ráda, že když v noci konečně vytuhnou satani, můžu to zalomit taky. :mrgreen:
:mrgreen: Zatím děti nemám, to trošku mění situaci :lol:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 30.01.18 21:15
@Anonymní píše:
@Azeretereza mám to stejně. Jsk sis toho chlapa našla? Zak.

Kolega, klasika :mrgreen:

Venetia
Vesmírná mluvilka 33869 příspěvků 30.01.18 21:17
@Anonymní píše: Ženy, jak řešíte/řešily jste sex, když jste/byly jste samy?
U mně bude vztah asi ještě dlouho v nedohlednu. A kamarády mám všechny zadané. Sex mi chybí.
Jak to řešíte vy?

já nevím, po rozvodu jsem nikdy nebyla bez sexu déle jak měsíc..vždycky se někdo našel

Detsa
Echt Kelišová 8556 příspěvků 30.01.18 21:17
@Anonymní píše: Ženy, jak řešíte/řešily jste sex, když jste/byly jste samy?
Jak to řešíte vy?

Zkoušela si navštívit nějaký kluby, diskotéky? Tam asi nebude problém na něco takového narazit. Eště mě napadá sexseznamka :think:. Já ji nikdy nezkoušel dlouhodobě, ale zřejmě to tam bude plný :palec:.

Hroznej puberťák
Závislačka 3437 příspěvků 30.01.18 21:19
@Venetia píše:
já nevím, po rozvodu jsem nikdy nebyla bez sexu déle jak měsíc..vždycky se někdo našel

No jasně, ženská, pokud není úplná vobluda si chlapa na sex najde snadno, ani moc hledat nemusí :D :palec:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 30.01.18 21:21
@Hroznej puberťák píše:
No jasně, ženská, pokud není úplná vobluda si chlapa na sex najde snadno, ani moc hledat nemusí :D :palec:

Coz o to, ale kde je ta zaruka, ze to bude stat za to :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 44 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama