Mám chuť skončit se školou

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.11.21 22:55

Mám chuť skončit se školou

Mám před státnicemi z Ing a nejraději bych se na to vy.. Nevím co budu dělat, jestli opravdu něco umím, jestli jsem člověk na svém místě, jestli zvládnu pracovat sama (tady se musim spoléhat sama na sebe). Vždy jsem si byla jistá, že toto je opravdu to, co chci - ale nyní nevím, ani nevím jestli mě to baví. Poslední dobou dělám dost chyb a nejsem si jistá jestli je dobrý nápad aby někdo jako já šel do praxe. Ale zahodit pět let a být jen s gymplem… Do teď jsem studium zvládala bez potíží, ale nyní motivace a chuť 0. Jak se znovu namotivovat a dokončit školu? Určitě se s tím také někdo z vás setkal. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8657
8.11.21 22:58

Kdo premejsli, pochybuje. Myslim, ze tenhle stav odplyne casem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4012
8.11.21 23:16

Nedelej to! Vim, ze se motivace hleda strasne tezko, taky s tim bojuju, ale nezbyva nic jinyho. Ja skoncila pred lety vysku uplne tesne pred statnicema, neudelala jsem asi sestkrat zkousku u obavanyho docenta, zbyvala mi tahle, jedna dalsi, bakalarka a statnice. Uplne tesne pred koncem. Dlouho jsem nelitovala, ale dohnalo me to. Uz jsem mohla mit hotovo a klid. Doplatila jsem na to tak, ze holt dalsi studium si od prvniho dne musim platit a ty palky me sakra donuti to udelat. Nevzdavej to a jdi, cil je na dohled, zvladnes to, drzim ti palce moc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.11.21 23:19

Myslím si, že je to tou situací jaká od roku 2020 je.. co jsem na homeoffice a do školy kvůli konzultacím k BP nemůžu nebo jsem nemohla, teď už zase omezeně ano, tak nemám vůbec chuť nic dělat.. premyslela jsem taky, ze se na to vyprdnu, ale musím to dat… jednou bych toho hrozné litovala :zed: ver mi… stačí se kousnout, překonat se i když se ti nechce a pak budeš šťastná za to, zes to dala :pankac: taky jsem otrávená a nechci nic dělat :think: ale vím, ze to delam pro sebe a v budoucnu mi to pomuze. Zkus se na to taky tak podívat ;) ale rozumím ti! 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3346
9.11.21 04:58

Nedelej to. Za posledni 2 roky jsem tento stav mela opakovane. Prestane se ti darit nebo se ti nechce ucit a uz myslis na ukonceni studia. Ma to tak hodne lidi vcetne me. A hele vcera jsem odstatnicovala. Vis kolikrat jsem si za poslednich 14 rekla, ze koncim :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7568
9.11.21 05:34

Tak nějak mám pocit, že před státnicemi se cítí podobně každý druhý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
9.11.21 05:55

Nedelej to. Mysli na to, že už jseš skoro ve finále a pak bude klid. Mě to pomáhalo, když jsem se učila nenáviděnou politologii a udělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
341
9.11.21 06:55

Je to normální. Člověk si nemusí být pořád "jistý, " pochybovat je normální. Já plánuju dokončit, i když občas pochybuju..
Hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
10.11.21 12:32

Akorát jsem nastoupila na magistra, když začala korona. Ve škole párkrát, zbytek online, předměty osekané, motivace a chuť cokoli dělat nulová. Když jsem doklepala diplomku a ponořila se do státnicových otázek, bylo to peklo.
Naštěstí jsem posbírala poslední síly, neustále byla v kontaktu se spolužačkami, které šly ke státnicím semnou, navzájem jsme se podporovaly. Hecni se, zaber, představ si tu úlevu, jak jdeš ze státnic s diplomem v kapse a vědomím, že to bylo naposled 8)
Skončit teď by bylo nešťastné, možná chvilková úleva, pak by tě to dohnalo a mrzelo :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat