Mám dál žít s opilcem a lhářem?

Anonymní
12.8.15 17:44

Mám dál žít s opilcem a lhářem?

Prosím anonymně. Je to choulostivé téma. Žiji s partnerem už 16let. Máme 3letou dcerku. Partner začal v posledních letech, co žijeme spolu popíjet. Nyní pije hodně, týdně cca 2-3krát. Přijede z práce jde rovnou popíjet s kamarády, kteří ho ještě podporují. Lže mi, že jede rovnou domů za náma, že se těší, pak nezvedá telefony, nebo to vytípne a je mi jasné, kde zase je. Jsem opět těhotná a už nevím co sním mám dělat. jinak, když nepije, je v pohodě. O malou se stará, chodí s ní ven, plavat, ale pití je čím dál u něj horší. A přijde mi, že se mění i jeho chování, je arogantní a nevrlý občas. Ano a mluvili jsme o tom nespočetněkrát - jen slibuje… Uvažuji, že zůstanu sama, ale mám z toho strach.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60429
12.8.15 17:46

Nakopala bych ho kamsi.. normálně - nůž na krk, pokud nedodrží, nazdar… v tomto chceš vychovávat děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2874
12.8.15 17:49

Tak pití si dám i já třeba 2-3 týdně, zajdu na pivko s přáteli po práci.
A on tě nějak mlátí, nebo se zlije do němoty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
donaga
12.8.15 17:50

Zeptám se jinak, máš možnost se „uživit“ sama? Jestliže ano, tak dej „nůž na krk“ a když zklame, tak utíkej. Jestli ne, tak začni hodně rychle šetřit a až budeš mít našetřeno na alespoň skromný samostatný začátek, tak dávej ultimáta.
Prostě s lhářem a opilcem nikdynebudeš mít plnohodnotný život.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
32258
12.8.15 17:51
@Anonymní píše:
Prosím anonymně. Je to choulostivé téma. Žiji s partnerem už 16let. Máme 3letou dcerku. Partner začal v posledních letech, co žijeme spolu popíjet. Nyní pije hodně, týdně cca 2-3krát. Přijede z práce jde rovnou popíjet s kamarády, kteří ho ještě podporují. Lže mi, že jede rovnou domů za náma, že se těší, pak nezvedá telefony, nebo to vytípne a je mi jasné, kde zase je. Jsem opět těhotná a už nevím co sním mám dělat. jinak, když nepije, je v pohodě. O malou se stará, chodí s ní ven, plavat, ale pití je čím dál u něj horší. A přijde mi, že se mění i jeho chování, je arogantní a nevrlý občas. Ano a mluvili jsme o tom nespočetněkrát - jen slibuje… Uvažuji, že zůstanu sama, ale mám z toho strach.

tak chlastá už několik let, ale těhotná jsi nyní, pár měsíců. To znamená, že jsi do druhého dítěte s opilcem šla dobrovolně. Nechápu. Co radit - sám asi těžko přestane. Přestat, léčit se, ultimátum. Nebo druhá varianta - nechat se ukolébat řečma, časem ožralu sbírat na ulici, omlouvat ho, trpět a maskovat si před zrcadlem modřiny. Varianta třetí - připravovat se na řízený odchod z bojiště a myslet na samostatnou budoucnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
12.8.15 17:53

16 letej vztah s druhym dítětem na cestě se určitě nedá jen tak zahodit.

Dost možná pije, protože se nudí. Zkus se ho zeptat, co by chtěl někdy dělat. Nebo nemůžete podniknout společnej výlet s jeho kamarády a jejich partnerkami/dětmi?

Může to bejt jenom chvilková záliba, která ho za půl roku pustí nebo se to taky může stupňovat. Pokud by byl ale na tebe agresivní, hned to řeš a vyhledej pomoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.15 17:55
@Blekota píše:
Tak pití si dám i já třeba 2-3 týdně, zajdu na pivko s přáteli po práci.
A on tě nějak mlátí, nebo se zlije do němoty?

Nemlátí, to už bych sním nebyla!!! Nechodí domů vůbec - jde rovnou do práce, podniká, tak je mu to šumák. Vyspí se tam, pak nanovo..Tento týd. ještě nebyl doma, nějak jsem se ho nedočkala. Opět jen lhal, mám ho už dost, ale nevím, jak dál :,(

• Citovat
  • Nahlásit
32258
12.8.15 17:57
@Anonymní píše:
Nemlátí, to už bych sním nebyla!!! Nechodí domů vůbec - jde rovnou do práce, podniká, tak je mu to šumák. Vyspí se tam, pak nanovo..Tento týd. ještě nebyl doma, nějak jsem se ho nedočkala. Opět jen lhal, mám ho už dost, ale nevím, jak dál :,(

fakt mi nedá se nezeptat. Proč čekáš s takto problémovým člověkem druhý dítě :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.15 18:00
@Burj Chalifa píše:
tak chlastá už několik let, ale těhotná jsi nyní, pár měsíců. To znamená, že jsi do druhého dítěte s opilcem šla dobrovolně. Nechápu. Co radit - sám asi těžko přestane. Přestat, léčit se, ultimátum. Nebo druhá varianta - nechat se ukolébat řečma, časem ožralu sbírat na ulici, omlouvat ho, trpět a maskovat si před zrcadlem modřiny. Varianta třetí - připravovat se na řízený odchod z bojiště a myslet na samostatnou budoucnost.

Jsem těhotná krátce, teprve jsem to zjistila. zrovna to bylo, když chviličku sekal latinu a sliboval hory doly. Choval se ukázkově a já kr..a mu věřila.

• Citovat
  • Nahlásit
2874
12.8.15 18:00
@Burj Chalifa píše:
fakt mi nedá se nezeptat. Proč čekáš s takto problémovým člověkem druhý dítě :zed: :zed: :zed:

POdniká, asi má hodně peněz, a nechce zahodit 16 let společného života. Možná si myslela, že se s příchodem druhého dítě chlap změní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32258
12.8.15 18:04
@Blekota píše:
POdniká, asi má hodně peněz, a nechce zahodit 16 let společného života. Možná si myslela, že se s příchodem druhého dítě chlap změní.

asi má hodně peněz…ne, nemyslím si nic o vyčůranosti. Ale je to jen Tvá hypotéza, to musí zakladatelka vědět sama, nebudu podsouvat. Spíše je zajímavé, čím to bylo, že chvíli sekal latinu a potom už ne. A před „latinou“ taky pil, tedy měl " střízlivecké" okénko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31693
12.8.15 18:05

Co finančně, uživí vás? píšeš, že dost často nepřijde domů, tak jste doma stejně sami..pokud vydělá dost, aby i přes pití zbylo dost pro vás, a neubližuje ti, zůstala bych, máte být úplně sami, a s málem financí, nebo máte být pár večerů týdně s ním, a ve vatě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.15 18:07
@Blekota píše:
POdniká, asi má hodně peněz, a nechce zahodit 16 let společného života. Možná si myslela, že se s příchodem druhého dítě chlap změní.

Tak asi tak nějak to prostě je, akorát jsem si to nemyslela, já tomu věřila.. Už nevím, jak dál. Ještě, že mám malou, ta mě drží nad vodou, je to zlatíčko. Kamarádkám se nesvěřuji, musela bych se stydět - mají nás za pohodový pár. I když, párkrát jsem si zanadávala, ale to se přidaly všechny a nakonec jsme se tomu smály…Bohužel, realita je jiná a já se za to stydím..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.15 18:11
@slavuska1 píše:
Co finančně, uživí vás? píšeš, že dost často nepřijde domů, tak jste doma stejně sami..pokud vydělá dost, aby i přes pití zbylo dost pro vás, a neubližuje ti, zůstala bych, máte být úplně sami, a s málem financí, nebo máte být pár večerů týdně s ním, a ve vatě.

Víš, přesně tohle si říkám také. ano, finančně nás skvěle zabezpečí. Ale co je tohle za život, mít doma chlapa, vlastně občas i nemít, který jen lže a chlastá? Já taky toužím po klidném domově, pohodě a takový ten vnitřní klid a spokojenost. Tak to bylo vždycky u nás doma, je to hnusný, jak se chová

• Citovat
  • Nahlásit
32258
12.8.15 18:13
@Anonymní píše:
Tak asi tak nějak to prostě je, akorát jsem si to nemyslela, já tomu věřila.. Už nevím, jak dál. Ještě, že mám malou, ta mě drží nad vodou, je to zlatíčko. Kamarádkám se nesvěřuji, musela bych se stydět - mají nás za pohodový pár. I když, párkrát jsem si zanadávala, ale to se přidaly všechny a nakonec jsme se tomu smály…Bohužel, realita je jiná a já se za to stydím..

jak dál? Jak píšu, pokud bude situace setrvalá, tak řízený odchod. Mimochodem, na rovinu, máš nějaké nějaké své vlastní peníze bokem? Máš vlastní majetek umožňující určitou samostatnost, máš kam jít na přechodnou dobu (rodiče), společné závazky - hypotéka atd? Všechno hraje roli, vše je důležité.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama