Mám dát od něho ruce pryč, nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.17 12:02
mám dát od něho ruce pryč nebo ne

Ahojte holky, mám přítele cca 14 dní spolu chodíme, ale zname se už
Tak 3 měsíce samozřejmě přes badoo. Když jsme se poprve viděli byl milý ochotný a hned se svěřoval na druhé schůzce chtěl sex. Nedala jsem mu. Našel si jinou se kterou byl 3 týdny pak chtěl zase mě na na badoo si psal s vice lidmi asi tak po měsíci jsme se dali dohromady mi dva.Ted má dovolenou a 14 dní jsem u něho doma bydli i s mamkou.Ja jinak bydlim na koleji. Neż si mě vzal k sobě domu řekl mi že by byl rad abych se k němu nastěhovala, Ale pak mi zase řekl že bych ještě měsic dva mohla bydlet na koleji. Doma jsem mu nenapadně vlezla na fbc, Ma tam dost zprav od jedne vdane s dětmi domlouva si sni schuzky apod Ale neni jedina Dalším lajkuje fotky apod Nedavno mu psala sms zase další chce se snim sejit. Furt je na fbc a dopisuje si tvrdi že s kamošem ale nevim. Jeho mama mi řekla že nikdy neměl. vážny vztah. Většinou chtěly jen to jedno :,( :zed: Prej po něm v okoli jedou samy vdany žensky. Chtěji jen sex. a i trvá na tom aby si došel na testy jestli něco nechytil od nich. On se ke mě chova hezky kupuje mi oblečky apod mazlime se denně ale pořad mam divny pocit toho že ještě nemá vybrano Ja se lečim u psychologa a ten mi na tohle řekl že si snim kopu hrob co si myslite vy mam utect dřiv, neż mě pohřbí :oops:?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 23.02.17 12:03

:mrgreen: :mrgreen: po tom toužíš, jo? proboha - kolo bych o něj neopřela.

Kakika
Extra třída :D 14951 příspěvků 23.02.17 12:05

Na to se vážně musíš ptát? Přečti si to ještě jednou a řekni mi…vážně to vypadá na člověka, že kterým bys chtěla žít? I jeho máma ví o tom, že často „jen sexuje“ a jestli si myslíš, že to po něm chtějí ty vdané paničky, tak si vzpomeň, co po tobě chtěl na druhé schůzce. Kafe asi ne.

ruzovaprincezna
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 23.02.17 12:06

Ahoj, já osobně bych se na to vyprd.la,takových ještě potkáš..

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 23.02.17 12:06

Z badoo? Tam se hledá pouze a jedině sex :pankac:

galantni jelenice
Kecalka 217 příspěvků 23.02.17 12:07

Jestli to není troll, tak od takového rychle pryč!!! Co si myslíš, že tě s ním čeká za štěstí?

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2117 příspěvků 23.02.17 12:08

Myslím, že bys měla dbát rad svého lékaře.

Paola21
Závislačka 3536 příspěvků 23.02.17 12:08
@Anonymní píše:
Ahojte holky, mám přítele cca 14 dní spolu chodíme, ale zname se už
Tak 3 měsíce samozřejmě přes badoo. Když jsme se poprve viděli byl milý ochotný a hned se svěřovalna druhé schůzce chtěl sex. Nedala jsem mu. Našel si jinou se kterou byl 3 týdny pak chtěl zase mě na na badoo si psal s vice lidmi asi tak po měsíci jsme se dali dohromady mi dva.Ted má dovolenou a 14 dní jsem u něho doma bydli i s mamkou.Ja jinak bydlim na koleji. Neż si mě vzal k sobě domu řekl mi že by byl rad abych se k němu nastěhovala, Ale pak mi zase řekl že bych ještě měsic dva mohla bydlet na koleji. Doma jsem mu nenapadně vlezla na fbc, Ma tam dost zprav od jedne vdane s dětmi domlouva si sni schuzky apod Ale neni jedina Dalším lajkuje fotky apod Nedavno mu psala sms zase další chce se snim sejit. Furt je na fbc a dopisuje si tvrdi že s kamošem ale nevim. Jeho mama mi řekla že nikdy neměl. vážny vztah. Většinou chtěly jen to jedno :,( :zed: Prej po něm v okoli jedou samy vdany žensky. Chtěji jen sex. a i trvá na tom aby si došel na testy jestli něco nechytil od nich. On se ke mě chova hezky kupuje mi oblečky apod mazlime se denně ale pořad mam divny pocit toho že ještě nemá vybrano Ja se lečim u psychologa a ten mi na tohle řekl že si snim kopu hrob co si myslite vy mam utect dřiv, neż mě pohřbí :oops:?

Vy jste dvojka k pohledání. Asi spolu zůstaňte, hodíte se k sobě

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18575 příspěvků 23.02.17 12:09

Taky tomu nemůžu uvěřit, ale možný je všechno.

SlecnaSally
Kelišová 6326 příspěvků 23.02.17 12:10

Psycholog má pravdu!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.17 12:11

Něco podobného teď nedávno měla kamarádka. Našla ho taky přes badoo a byl to lhář k pohledání a na každým rohu jednu ženskou. Nakonec ještě i zjistila, že vůbec ani nepracuje ale pokaždé, když tvrdí, že je v práci, je u nějaké jiné. Vše ostatní bylo úplně stejné. Nemáte toho stejného? Jinak, jestli je to pravda, tak se na něj vykašli hned. Nemáš to zapotřebí.

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 23.02.17 12:12

Tak jestli nikdy neměl vážný vztah, a chce jen to jedno :think:
Píše i jiné tak asi určitě nemá vybráno, a nějak vážně to s tebou nemysli :?
Takže pro tebe by bylo nejlepší to ukončit, a zkusit si najít jiného který bude chtít jen tebe :hug:

Verun83
Echt Kelišová 8767 příspěvků 33 inzerátů 23.02.17 12:17

Jestli je to pravda, tak tobě to přijde normální? jste spolu 14 dní a žádná důvěra, a dost divný start na normální vztah. odejdi a najdi si někoho slušného a normálního

jjanicka
Stálice 52 příspěvků 23.02.17 12:19

Ano

Halamka
Závislačka 3662 příspěvků 1 inzerát 23.02.17 12:19

Nevidim duvod, proc s onim nevyspelym jedincem ztracet cas…
Neprestavam zasnout, jak mohou existovat takovy lidi, respektive jak jim muze protejsek verit?
Podle vseho nema vlastni zazemi, kdyz mu nevlezes do postele po jedne schuzce, jde za druhou, porad si honi ego na jinych zenskych.
A pokud i jeho mama o nem takto mluvi, nemuzes dostat lepsi dukaz o jeho nevyzralosti.
Neztracej s nim svuj cas ani sebevedomi.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >