Mám deprese kvůli nemocnému synovi

Napsat příspěvek
Velikost písma:
301
28.4.20 18:54

@Sabina123amy držím pěsti ať je maličkemu líp a tobě posílám sílu. Nic jsi nevyčítej, jsi dobrá máma, děláš pro němu co můžeš 🍀 🍀 🍀 ❤️❤️❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4222
1.5.20 09:40

@Sabina123amy Ahoj, jak to vypadá s prckem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
1.5.20 22:24

@mamina2017 už je skoro okey a jednou nohou jsme skoro doma. :roll:
Už je bez teplot, crp nižší, varlatko stále trochu zvětšené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102530
1.5.20 22:33
@Sabina123amy píše:

To jsou skvělé zprávy, to vám moc přeju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35355
2.5.20 00:39
@Sabina123amy píše:

Ty jo, uz jste v nemocnici dlouho :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
2.5.20 05:35

@vodolejka to ano. Důležité je, ze malý bude ok. Možná v pondělí půjdem domů a malý bude mít atb v sirupu. Držte nám palce. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35355
2.5.20 23:55
@Sabina123amy píše:
@vodolejka to ano. Důležité je, ze malý bude ok. Možná v pondělí půjdem domů a malý bude mít atb v sirupu. Držte nám palce. :hug:
:hug:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102530
2.5.20 23:57
@Sabina123amy píše:
@vodolejka to ano. Důležité je, ze malý bude ok. Možná v pondělí půjdem domů a malý bude mít atb v sirupu. Držte nám palce. :hug:

Držím moc :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
3.5.20 22:00
@Sabina123amy píše:

Držím všechny co mám :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
580
3.5.20 22:06
@Anonymní píše:
Ahoj. Mám 4měsíčního syna a jsme už třetí den v nemocnici. On je na kapačkách. Ve čtvrtek se mu zvětsilo jedno varlatko, bylo tvrde a šílene rudé. Syn bez teplot. Jeli jsme do nemocnice. Vzali mu krev a zjistili vysoké crp v krvi. Dnes jsme tu již třetí den a antibiotika do žíly mu nezabiraji. Pořád má varlatko natekle, rudé a tvrde. Já si to pořád vycitam, brecim a nejsem schopna ničeho. Nemůžu spát. Jsem špatná máma. Co když p varlatko přijde? Co když bude mit v dospělosti problémy s plodnosí? Vůbec nevím jak k tomu přišel. Četla jsem na netu co to může být a nejvíce se bojím torze varlatka. :(
V nemocnici jsme již byli v jeho 6.týdnech s teplotama 40°C, následně se z toho vyklubala 6.nemoc. Chci už domů, nezvladam to tu. Pritel mi vycita ze to je moje vina, že ho nedostatečně oblékam atd… Nemá někdo zkušenost se zánětem varlatka či torzi varlatka u chlapecka?

Vím o čem mluvíš…znám to. Hlavně se dejte oba do klidu. Nemá smysl se hádat kdo co… Důležitý je ten prcek. A pokud nebudeš v pohodě Ty…tak On taky ne. Hlavně věř, že to dobře dopadne! Pokud se umíš modlit…tak s tím začni. A kdyby přišel o varle…tak to neřeš. Znám muže co mají jedno varle a mají děti. Držte se a hlavně klid! A malému přeji brzké uzdravení! Držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
18.5.20 12:48

Holky dnes nás pustili domů. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102530
18.5.20 12:53
@Sabina123amy píše:

No to je báječný, to vám moc přeju a jak je malému?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
18.5.20 14:27
@Sabina123amy píše:

To je bomba, mám za vás oba velikou radost :hug: A co miláček, jak se má, jak to zvládá?

Edit : doplnění : Až teď koukám, že tvůj první příspěvek je z 18.4., takže to trvalo přesně měsíc, to jste si teda užili :( Díky bohu, že už spolu můžete konečně domů :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
19.5.20 23:14

@Katy91 @Anna766 Řeknu Vám, že ten měsíc nám v nemocnici bohate stačil. Doufám, že už se tam dlouho nevrátíme.
Jinak malej se má dobře.. Jenom se zjistilo, že má problém s předkožkou, nejde mu curat, když čůrá, tak musí pořádně zabrat a nafukuje se mu predkožka. Doktoři si myslí, že ty záněty jsou způsobené timto, jelikož čůrá nedostatečně. To se bude řešit časem.
Do toho mu začal dole růst zub, takže je zase v teplotách. Ale nejdůležitější je, že jsme doma. Za začátku se bál přítele, jelikož ho celý měsíc neviděl. Ale teď se od něj taťka nesmí ani hnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102530
19.5.20 23:20

@Sabina123amy to víš, pro mimčo je měsíc strašně dlouhá doba, oni si na sebe s taťkou zase zvyknou. Hlavne že léčba zabrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat