Jsem prvorodička a mám deprese snad ze všeho

25.11.19 21:04

Mám depresy snad ze všeho:(Prvorodička

Ahoj holky je tu někdo kdo si semnou pokec a pomůže mi trochu srovnat hlavu? Bojím se všeho.. Porodu, přibrání, že nebudu něco zvládat, že mi uteče chlap, tchyně… Je toho moc a nemám z kým pokecat sem z vesnice tady jeden barák to je ten náš. A žádný kamarádky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

3743
25.11.19 21:10

:hug: Neboj, všechno půjde, jen z toho netřeba dělat vědu. Ani z miminka, ani z tchýně :mrgreen: Když dáš na zdravý rozum a intuici, budeš skvělá maminka a určitě i manželka.

Příspěvek upraven 25.11.19 v 21:23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3112
25.11.19 21:20

@Osubka777 toho, ze ti utece tchyne bych se nebala :jazyk: :mrgreen:..pardon, ja musela :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
25.11.19 21:22
@Osubka777 píše:
Ahoj holky je tu někdo kdo si semnou pokec a pomůže mi trochu srovnat hlavu? Bojím se všeho.. Porodu, přibrání, že nebudu něco zvládat, že mi uteče chlap, tchyně… Je toho moc a nemám z kým pokecat sem z vesnice tady jeden barák to je ten náš. A žádný kamarádky

V klidu :kytka: klidně mi napiš. Ale ničeho se neboj. Pokud nemáš chlapa blbce, tak ti kvůli dítěti neuteče a pokud tchyně není super semetrika, tak může být fajn babička. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 21:23

@cverunka to ti moc děkuji nejvíc mě straší tchyně její otázky budeš mi půjčovat malí každý teden já bych nikomu nepujcila ani psa :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
25.11.19 21:23

@darekp :lol: :lol: :lol: taky jsem chtěla, ale neměla jsem to srdce :-) ale napsané je to hezky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 21:25

@darekp to bylo dobrý :lol: :lol: :lol: no kdyby utekla nestěžovala bych si ale ty její otázky ona si snad mysli ze ji budu pujcovat až porodním děti kazdej týden já bych nepujcila ani psa :D a hádat se sní nechci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
25.11.19 21:26
@Osubka777 píše:
@cverunka to ti moc děkuji nejvíc mě straší tchyně její otázky budeš mi půjčovat malí každý teden já bych nikomu nepujcila ani psa :lol:

Tak to ale na to nejdeš zdravým rozumem, promiň. :mrgreen: Proč jí ho nepůjčis? Vždyť to je moc důležité, ty si odpočineš, budeš mít čas na chlapa, aby neutekl a dítě si udělá hezký vztah s babičkou. Všichni na tom můžete jen „vydělat“. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 21:26

@cverunka nejhorší jsou lidi z žádným sebevědomím a to jsem já :lol: pokoušet se o dítě takovou dobu až to člověk vzdá pak to přijde dostaneš takovej šok až sem možná i z toho hrozně přehnaná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3112
25.11.19 21:32

@Osubka777 bud rada, ze ma tchyne zajem, taky to mohlo byt naopak ;) a jeste uvidis, jak budes rada, ze ji mimco na par hodin predas a odpocineš si, vypadnes ven, s partnerem nekam :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 21:32

@roba18 ahoj chlapa mám uzasnyho sice je to rok a půl co spolu sme a už čekáme.. Ale pracuje dal od domova takže tam spí a třeba se vrací po několika dnech a člověk nikdy neví hlavně mu občas píše nějaká princezna docela se z toho vykecal ale konverzaci maže… A tchyně přehnaná do všeho kecá žere antidepresiva nikdo neví ani proč… Poloviční hypochondr… A ještě si domů kupuje kočárek věci atd jako by rodila ona pořád říká že ji to budu pujcovat ale mě se Teda moc nechce když do teď nechápe co je necpat psovi sladkosti a když ji člověk něco řekne je to ale ale jajajaja… To je Teda příklad z pritelovo strany ten pes já zatím mlčím sem hrozně výbušné člověk ale asi něco ve mě umrelo nebo se uklidnilo ale bojím se až vytecu bude fakt zle nechci ji n… t ale ona se na nic neptá a vše hotová věc já dřív nemohla otěhotnět pordilila si dva psy dvě ovce atd :lol: a ani to bych nikomu nepujcil :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 21:35

@roba18 takže mě chápeš :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 21:38

@cverunka proč? Mám 5 měsíc ještě není co půjčovat :lol: a ono dokáže otrávit i psa :lol: a můžeš ji říkat že to nemá dělat doma má nakoupené věci jako by měla jít rodit ona hračky flašky kočárek vybavícku a docela mi z toho hrabe nevím jestli je to normální právě hlavně říká že po porodu si ho bude brát na víkendy to je blbost když člověk kojí nebo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 21:42

@darekp v to se modlím že to jednou někdy přijde a názor změním moje máma mi hned řekla já nechci žádný děti už ani vidět má 4 dcery a já jako poslední co teď čekám reakce fakt hnusná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3112
25.11.19 21:53

@Osubka777 tak to by me teda od vlastni mamy dost mrzelo :? Tak dej tchyni sanci, treba to bude supr babca a vy si aspon odpocinete ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama