Reklama

Mám dítě, jsem těhotná, chci se rozejít, ale nevím co dělat.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 01:17
Mam dite, jsem tehotna, chci rozchod ale nevim co delat..

Ahoj…mam vubec nejakou sanci? Uz dlouhou dobu se snazim to nejak vydrzet, snazit se ale bez hadky jsme vydrzeli max. 2 tydny a jsou to fakt hadky, kde padnou oskliva slova, nadavky, urazky, vycitky, nekdy mame chut se jeden druheho zmlátit, jemu je jedno ze se hada pred malym ditetem, muzu mu rict co chci, jemu je jedno ze brecim kvuli nemu xkrat do mesice, ze mi ublizuje..on vsechno jednoduse hodi na me..ackoliv je vetsina viny na nem, jediny co umi rict „to kvuli tobe jsem tak na ho*no tata“ atd. nebo rekne neco, co mi vubec nedava smysl..ze mu beru lasku k synovi atd..vubec nechapu cim ale to je jedno..jde o to, ze misto abych sla na potrat, nechala jsem si to dite a ted jsem znovu tehotna, jenze uz nedokazu byt dal nestastna, pretvarovat se pred malym..jak dlouho to mam jeste snaset? Nedokaze akceptovat ani to, ze dite ma mit svuj rezim, dela si co chce i kdyz mu reknu at to nedela, ze tohle je dulezity atd. Uz na to nemam mu to vysvetlovat, to je jak mluvit se zdi, radsi se urazi, rekne ze je neschopnej atd. Snasim to jenom proto, ze mam minimalni nebo vubec zadnou sanci na dite..nemam dodelanou skolu (bravo hlupacko)..nemela jsem zadnou praci( byla jsem poprve tehotna v 18, jen brigady) a jsem v cizi zemi, jsem na nem financne zavisla plus nemam kam jinam jit a nikdo mi nepomuze..musim si vytrpet svoji pocatecni naivitu az dokud deti nevyrostou? Co mam delat..nemam nejmemsi sanci, dokud sam neodejde ale pak mi stejne musi nekdo pomoct, abych se s detmi mohla prestehovat do Cr, pac tady jsem celkem ztracena a nac tady zustat..prijela jsem sem kvuli nemu..nemam navybranou nez dal trpet? Vim, za vsechno si muzu sama..ale uz to nevydrzim..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 03:35
@Anonymní píše:
Ahoj…mam vubec nejakou sanci? Uz dlouhou dobu se snazim to nejak vydrzet, snazit se ale bez hadky jsme vydrzeli max. 2 tydny a jsou to fakt hadky, kde padnou oskliva slova, nadavky, urazky, vycitky, nekdy mame chut se jeden druheho zmlátit, jemu je jedno ze se hada pred malym ditetem, muzu mu rict co chci, jemu je jedno ze brecim kvuli nemu xkrat do mesice, ze mi ublizuje..on vsechno jednoduse hodi na me..ackoliv je vetsina viny na nem, jediny co umi rict „to kvuli tobe jsem tak na ho*no tata“ atd. nebo rekne neco, co mi vubec nedava smysl..ze mu beru lasku k synovi atd..vubec nechapu cim ale to je jedno..jde o to, ze misto abych sla na potrat, nechala jsem si to dite a ted jsem znovu tehotna, jenze uz nedokazu byt dal nestastna, pretvarovat se pred malym..jak dlouho to mam jeste snaset? Nedokaze akceptovat ani to, ze dite ma mit svuj rezim, dela si co chce i kdyz mu reknu at to nedela, ze tohle je dulezity atd. Uz na to nemam mu to vysvetlovat, to je jak mluvit se zdi, radsi se urazi, rekne ze je neschopnej atd. Snasim to jenom proto, ze mam minimalni nebo vubec zadnou sanci na dite..nemam dodelanou skolu (bravo hlupacko)..nemela jsem zadnou praci( byla jsem poprve tehotna v 18, jen brigady) a jsem v cizi zemi, jsem na nem financne zavisla plus nemam kam jinam jit a nikdo mi nepomuze..musim si vytrpet svoji pocatecni naivitu az dokud deti nevyrostou? Co mam delat..nemam nejmemsi sanci, dokud sam neodejde ale pak mi stejne musi nekdo pomoct, abych se s detmi mohla prestehovat do Cr, pac tady jsem celkem ztracena a nac tady zustat..prijela jsem sem kvuli nemu..nemam navybranou nez dal trpet? Vim, za vsechno si muzu sama..ale uz to nevydrzim..

Nepsala jsi sem uz pred casem? Hele jestli mas v CR nejakou rodinu, co by te v nejhorsi chvili podrzela, tak to nejak pujde. Koneckoncu i bez rodiny se to da zvladnout, v CR je socialni system sice dementni, ale nikdo nepadne uplne na hubu jako treba v USA. Jinak nepises podrobnosti, jestli jste manzele, jestli ma dite svuj pas a jestli ma ceske obcanstvi, jestli jsi v EU atd. Pocitej s tim, ze se dvema detma se ti bude utikat podstatne hur.

marketak5
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 1 inzerát 04.10.18 06:44

RAdu asi nemam, bohuzel do CR by ses mohla vratit s detma jen se souhlasem jejich otce, takze to asi bde nerealne co? Ja teda nepochopim, jak lze podruhe otehotnet, kdyz nechces! Nechci byt zla, sama vis, ze to je velka chyba, ale stalo se no. Moralizovani jak jsi blba, ze s nim cekas dalsi dite. TEzko rict, asi si zjisti, jake jsou moznosti v dane zemi, ale lehke to nebude. Socialni system mame asi nastaveny v CR nejlepe, pro matky s detma. Jinde je materska moc kratka, penize zadne atd..ikdyz jako samozivitelky asi neco dostavaji, nevim, ale musi brzydo prace a deti do jesli..

Pennya
Ukecaná baba ;) 1123 příspěvků 6 inzerátů 04.10.18 07:36

Jestli chceš odejit udelej to ještě než se druhé narodí. Známá je v americe a nemůže se s detmi vratit úplně, protože je stát , otec, nepusti. Je fakt že on je vysloveně američan. Pokud ty máš čecha co v zahranici pouze pracuje, asi máš výhodu.

Ju21na
Kecalka 116 příspěvků 1 inzerát 04.10.18 08:16

Nevím proč, ale mám pocit, jestli tazatelka není s Arabem? :think:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 04.10.18 08:22
@Ju21na píše:
Nevím proč, ale mám pocit, jestli tazatelka není s Arabem? :think:

Ten už by jí dávno zbil, kdyby mu odmlouvala. A pochybuji, že by řešil, jaký je otec.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 04.10.18 08:33

Když máš situaci bezvýchodnou, tak bych se snažila porodit druhé dítě v ČR. Po Tobě může mít občanství taky zde. To první dítě nevím, jakou má národnost a čí má pas.

Je vidět, že máš přístup k internetu, takže si zjišťuj, kdo Ti může pomoci skutečně, více než slovem.
O rodině nepíšeš, ale měla bys tam začít.
Sama budeš muset udělat víc než dosud děláš.

Jestli Tě ten Tvůj chlap nemá v lásce, bude rád, když odejdeš. Starší dítě mu budeš muset třeba z 50 % svěřit do péče, abyste se nějak dohodli. Jestli je to takový skvělý otec, tak o to časem ztratí zájem a rád Ti ho nechá. Takhle funguje spousta „otců“.
Určitě bych se snažila za každou cenu ukončit manželství a využít nějak sociální podporu v té zemi, kde budeš žít. Otázka je, zda musíš skutečně žít v cizině, když si tam tak stěžuješ. To je sebemrskačství.
Na rozvodu bych trvala, aby ztratil možnost obtěžovat s tím, kde budeš bydlet. Ale budeš mu muset umožnit styk s dítětem, s tím počítej.
Když bude nové mimino dostatečně z dohledu, tak otec k tomu nepřilne a nebude mít valný zájem. Prostě využít všechny možnosti, jak se odcizit, aby to šlo dohodnout, emoce ochladly a city vyšuměly.

Káťa19
Kelišová 7095 příspěvků 36 inzerátů 04.10.18 09:41

@LaPaloma občanství se dědí po rodičích, nehraje roli, kde se dítě narodí. Ale je velký problém to ,že k odstěhování do jiného státu musí dát souhlas otec :?

zakladatelko kde žiješ? a otec je Čech?

ANCA211
Kecalka 417 příspěvků 04.10.18 12:15

Chce to více podrobností každopádně porod druhé dítě již v ČR!! Doufám že to není arabská zeme..to bys pak nemohla ani odjet dokud neporodis. Nicméně záleží na tvých schopnostech umíš danou řeč v zemí a máš mi možnost práce a děti zabezpečit? Pak bych šla do rozvodu pokud ne vydržela bych to a jeho zkrátka doma ignorovala dokud deti nevyrostou…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 12:48

Je to Cech. A bydlim v Nemecku na hranicich Francie.. Takze tech Arabu atd. je tu dost, respektive je tu tak polovina Islamistu, Rusu, Polaku a taky cernochu z Afriky co sem jezdi kvuli penezum

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 13:09

No a dítě ho má zapsaného v rodném listě? Má dítě pas?

Káťa19
Kelišová 7095 příspěvků 36 inzerátů 04.10.18 13:32
@Anonymní píše:
No a dítě ho má zapsaného v rodném listě? Má dítě pas?

Jestli se sebere i s ditetem a on ji uda, tak bude stihana za unos
Musi mit souhlas s vycestovanim :(

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 04.10.18 14:19
@Káťa19 píše:
Jestli se sebere i s ditetem a on ji uda, tak bude stihana za unos
Musi mit souhlas s vycestovanim :(

Ale když jsou oba Češi - pokud nejsou občané Německa, tak se můžou vrátit kdy chtějí. To záleží na detailech, ale zakladatelka musí vědět a chtít vědět sama.
Pokud Češi - soudit se budou 20 let než to skončí, klidně bych odchod z Německa do ČR riskla. Když se jí tam nelíbí, být tam nemusí.
Jde o to vědět, co chce, a mně se nezdá, že zakladatelka ví, co chce.

sumys
Povídálka 42 příspěvků 04.10.18 14:39

@Káťa19 Trestný čin podle toho, co píšou v tom tvém odkazu není („pokud však dítě unese jeho vlastní rodič, nespadá tento čin pod skutkovou podstatu trestného činu únosu“). Že se pak spolu budou o děti soudit a volat na sebe OSPOD, je druhá věc. Ale zakladatelka zatím nenapsala podrobnosti, můžou být manželé, ale třeba ani nejsou svoji a dítě ho nemá v rodném listě, to se musí vyjádřit ona.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >