Mám dítě s mužem, kterého nemiluji

Anonymní
20.11.20 18:37

Mám dite s mužem, kterého nemiluji

Ahoj, raději anonymně…
Jak už s názvu vyplývá, mám dite s mužem, kterého nemiluji…
Je to vyborny otec, ale naprd manžel.
Nic moc k němu necitim jen to, ze se krasne stará o naše dite. Tot asi vše. Nespime spolu, Nepritahuje mě. Občas máme sex, aby si nemyslel bůh ví co.
Fungujeme jako rodiče, on nás miluje. Občas menší hádka ohledně malého, ale to spis já ryji. Asi by se udrel, aby nam mohl dat, co chceme (chci).
Máme vše… hezké bydlení, co chci tak mám, do budoucna plánuje baracek atd…
Ale dá se žít život s mužem, kterého nemilujete?
Jen kvůli dítěti? :nevim: :nevim: nebo pohodlnosti :nevim:
Byla to asi chyba. Není to muž z kterého bych si sla do kolen.
Asi jak jsem otěhotněla, hormony a vše dohromady :potlesk: teď to vidím vše jinak.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5474
20.11.20 18:47

Hrozny, chudák chlap.. Můj názor je ten, že ve vztahu bez lásky se dlouho žít nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18796
20.11.20 18:50

Já bych bez lásky žít nemohla, ale tebe hlavně pálí dobré bydlo. Sbal se a jdi, pak poznáš, o co jsi přišla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
727
20.11.20 18:50

Jsem opačného názoru. Láska v každém vztahu časem stejně vyprchá, tak se s tím raději smiřte. jinde nebude lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2812
20.11.20 18:51

Ten potlesk na závěr je odhánění zodpovědnosti, nebo jsi se sebou prostě jen spokojená?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12135
20.11.20 18:56
@Anonymní píše:
Ahoj, raději anonymně…
Nic moc k němu necitim jen to, ze se krasne stará o naše dite. Tot asi vše. Nespime spolu, Nepritahuje mě. Občas máme sex, aby si nemyslel bůh ví co.
Fungujeme jako rodiče, on nás miluje. Občas menší hádka ohledně malého, ale to spis já ryji. Asi by se udrel, aby nam mohl dat, co chceme (chci).
Asi jak jsem otěhotněla, hormony a vše dohromady :potlesk: teď to vidím vše jinak.

A proc sis ho brala? :nevim: A proc jsi s nekym, koho nemilujes, vubec chodila a spala? :nevim: To mi hlava nebere :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7748
20.11.20 19:00

Takové řeči vedou vždycky ženský, co jsou obletované mužem, nic nemusí, pořád se na ně bere ohled, až je i ten hodný muž začne nudit a štvát. Na to rada není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3934
20.11.20 19:07
@Anonymní píše:
Ahoj, raději anonymně…
Asi jak jsem otěhotněla, hormony a vše dohromady :potlesk: teď to vidím vše jinak.

A oroc si s nim porizovala dite, chudak chlap..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 19:10

@tulipán to je možná pravda, i moje matka mi řekla to podobné. Vybrala jsem si ho, dite jsem sním chtela.
Ale proč je to takové? Lákají mě jiní muži, mám chuť zkusit něco noveho. Já to asi nedam… Žít cely život s jedním mužem. Citim se teď uvězněna s ním, protože spolu máme dite. A tím se to projevilo. Mám zájem o jiný, ale o vlastního muže ne.
Strane mě to uzira, cítím se uvnitř díky tomu tak na 100let.
Místo užívání si mateřské a budování rodiny to mám takhle.
Já vím, ze takhle hodnyho chlapa už bych nenašla. On je fakt top otec a dá vše. Nikdy mi neřekl “NE”
Kdyby měl miliony vím, ze by tu pro nás vzdy byl.
Vzhledově je pohledný, ale i přes to vše pro mě proste není atraktivni.
Nemiluji ho, je to hnusny pocit, když mas dite se svým mužem a nic necitis. A to už si ponesu navždy.

• Citovat
  • Nahlásit
20.11.20 19:15

No perfektní tohle bych chtěl mít doma :potlesk: Jako proč sním jsi? Peníze bydlení?? Se divím že tě neposlal k šipku tohle nemůže dlouho vydržet když znej děláš koninu :( to těhotenství byla jen pojistka aby neutekl? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14594
20.11.20 19:17

Pleteš si zamilovanost s láskou. Zamilovanost je chemická reakce. Vyprchává v rámci pár roků od seznámení. To co se objeví pak může být láska. Primárně je založená na úctě, péči, souladu a ochotě hledat takové cesty, aby v partnerství byli oba spokojeni.

Drobná nevýhoda je, že blízké každodenní soužití můžeš dělat problémy s vzájemnou přitažlivostí - ale to je věc, které potřebuješ věnovat čas a péči, ne prostě čekat, že se vrátí hormonální bouře ze začátku. To aby vám to v posteli fungovalo, je práce na obou stranách.

Pokud to necheš řešit s někým třetím (myslím terapii, ne milence), tak se mrkni třeba sem

https://www.knihydobrovsky.cz/…ky-188124330

https://knihy.abz.cz/…ni-a-touhu-1

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7748
20.11.20 19:29
@Anonymní píše:
@tulipán to je možná pravda, i moje matka mi řekla to podobné. Vybrala jsem si ho, dite jsem sním chtela.
Ale proč je to takové? Lákají mě jiní muži, mám chuť zkusit něco noveho. Já to asi nedam… Žít cely život s jedním mužem. Citim se teď uvězněna s ním, protože spolu máme dite. A tím se to projevilo. Mám zájem o jiný, ale o vlastního muže ne.
Strane mě to uzira, cítím se uvnitř díky tomu tak na 100let.
Místo užívání si mateřské a budování rodiny to mám takhle.
Já vím, ze takhle hodnyho chlapa už bych nenašla. On je fakt top otec a dá vše. Nikdy mi neřekl “NE”
Kdyby měl miliony vím, ze by tu pro nás vzdy byl.
Vzhledově je pohledný, ale i přes to vše pro mě proste není atraktivni.
Nemiluji ho, je to hnusny pocit, když mas dite se svým mužem a nic necitis. A to už si ponesu navždy.

Možná proto, že jsi sobec. Já…

Jak jsem psala, na to rada není. Ani když půjdeš do práce a nebudeš se doma nudit, nebudeš mít čas analyzovat svou potřebu milovat, jinak je vše na nic a je všechno hnusný, stejně ti nebude dost dobrý. Je to totiž hodný člověk, ty tvoje nedostatečnosti bude stále vyrovnávat a tobě bude čím dál míň připadat jako chlap. Chyba je na tvém příjmači.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 19:35

@Alušáček a co milenec? Je to řešení? Ikdyz máme několika měsíční dite

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 19:36

Nevím, proste ho nemiluji, nepritahuje mě
Vše ostatní je dobré a nevím co stím :,(