Mám dlouhodobý vztah, ale líbí se mi jiný

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 02:10
Mám dlouhodobý vztah ale líbí se mi jiný

Mám 5 letý vztah ale už nám to neklape, většinou je to jen o sexu, žádná romantika, nikam moc nechodíme. Nedávno jsem potkala jednoho kluka a je mi s ním dobře (nepodvádím) jen kecame a objemem se, je s ním sranda a je milí a moc hodný. Jen nevím co dál :)

Reakce:
Amelie30
Závislačka 2826 příspěvků 13.07.19 02:39
@Anonymní píše:
Mám 5 letý vztah ale už nám to neklape, většinou je to jen o sexu, žádná romantika, nikam moc nechodíme. Nedávno jsem potkala jednoho kluka a je mi s ním dobře (nepodvádím) jen kecame a objemem se, je s ním sranda a je milí a moc hodný. Jen nevím co dál :)

Tak pokud se současným přítelem být nechceš, tak to ukonči a začni s kamarádem. Počítám, že jsi s přítelem o vašem vztahu už mluvila, že ti to nevyhovuje. Jinak na vztahu se musí makat a posouvat ho, ona ta zamilovanost rychle vyprchá. Oba. :D

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2382 příspěvků 13.07.19 05:39

Jestli si myslíš, že s kamarádem to po 5 letech bude jiný, bude mít prdět nebo tě víc objímat, tak se vyhodni na současnýho a jdi za ním. :nevim:

TopSecret
Závislačka 4694 příspěvků 13.07.19 06:17
@Nowuka2 píše:
Jestli si myslíš, že s kamarádem to po 5 letech bude jiný, bude mít prdět nebo tě víc objímat, tak se vyhodni na současnýho a jdi za ním. :nevim:

Asi tak… navic 5 let je pro me prechozenej vztah. A nikam se to nehybe.

M-A
Kecalka 427 příspěvků 13.07.19 06:49

Jak to je s těma procentama… :think:
Něco ve smyslu našla jsem u nového 20%, co scházelo mému současnému, ale po čase zjistila, že opustila 80% kvůli 20… :nevim:
Asi bych zamakala, když klape sex, což někdy zde čteme že je velký problém ve vztahu, asi bych hned 5 let života nezahodila kvůli pobláznění…

cecetka
Echt Kelišová 8487 příspěvků 13.07.19 06:50
@Anonymní píše:
Mám 5 letý vztah ale už nám to neklape, většinou je to jen o sexu, žádná romantika, nikam moc nechodíme. Nedávno jsem potkala jednoho kluka a je mi s ním dobře (nepodvádím) jen kecame a objemem se, je s ním sranda a je milí a moc hodný. Jen nevím co dál :)

A zen mily kluk te bere jak? Abys nakonec nezjistila, ze s tebou mit vztah nechce :mrgreen:

mrav
Vesmírná mluvilka 30180 příspěvků 13.07.19 06:51

Je na tobě, jak se teď zachováš. Buď zůstaneš se současným přítelem a zapracujete spolu na vztahu, nebo se s ním rozejdes a půjdeš za kamarádem. V každém případě ti přeji šťastnou ruku. :mavam:

Verun83
Extra třída :D 10165 příspěvků 13.07.19 06:58

Na vztahu se musi pracovat. Ono vsechno nove je vzrusujici. Pokud neumis vztah udrzovat, tak se ti zrejme stane s tim novym, to co se soucasnym.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 13:51

Právě že mi ten kamarád říká že by se mnou byl kdyby jsem nebyla zadána :) a s přítelem se o tom nedá mluvit, ani nechce o tom mluvit, on je spokojený tak jak to je.. Já už s ním nejsem šťastná ale nerada jsem ta co se rozchází první…

Verun83
Extra třída :D 10165 příspěvků 13.07.19 17:27
@Anonymní píše:
Právě že mi ten kamarád říká že by se mnou byl kdyby jsem nebyla zadána :) a s přítelem se o tom nedá mluvit, ani nechce o tom mluvit, on je spokojený tak jak to je.. Já už s ním nejsem šťastná ale nerada jsem ta co se rozchází první…

Jestli neslysi na tvoje stiznosti a ty nejsi stastna, tak odejdi. :nevim:

Tomkins
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 15.07.19 10:22
@Anonymní píše:
Právě že mi ten kamarád říká že by se mnou byl kdyby jsem nebyla zadána :) a s přítelem se o tom nedá mluvit, ani nechce o tom mluvit, on je spokojený tak jak to je.. Já už s ním nejsem šťastná ale nerada jsem ta co se rozchází první…

Nerada jsem ta, co se rozchází jako první. No ty vole. :zed:

Váš příspěvek
Reklama