Mám do ní jít a nebo se na to vykašlat?

157
27.6.21 23:08

Mám do ní jít a nebo se na to vykašlat?

Dnes jsem byl na koupališti a čistě náhodou jsem tam potkal jednu mladou kočku, je fakt pěkná, jako jo, líbí se mi, ale je fakt mladá, věk asi kolem 18 let, možná i trochu starší. Často jsem ji potkával v hospodě v té době ještě ani asi neměla 18, teď už asi má, fakt nevím, ale na facebooku má, že je ročník 1992, ale to je lež, nevím, proč tam nepíše pravdu, vždyť teprve chodí na Střední školu.
No, i kdybych jí napsal a psali bychom si spolu, tak ta holka je ode mě z obce, takže by to de facto všichni věděli i to, že bychom spolu spali, tohle se v obci roznese rychle a potom co? Nikdy jsem ji nepozval na panáka a nikdy jí nic nekoupil, myslíte, že když jí zítra na tom koupališti potkám, tak mám ji něco koupit? Sice je mladá, ale je to kus. A ani nevím, jestli tam zítra bude, jestli nebude náhodou ve škole, já mám zítra volno, tak proč toho nevyužít. ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
603
27.6.21 23:14

Nejdřív se s ní zkus seznámit a nezávazně pokecat. Není myslím potřeba hned něco kupovat. A ne, nepíšu to proto, že vím, že jsi škudlík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1727
27.6.21 23:16

Aaaa pravidelná víkendová telenovela pokračuje, už jsem měl strach, že tento týden nebude :mrgreen:. No k dotazu :Zdendo, že je nějaká pěkná holka na koupáku ještě neznamená, že z toho něco bude, rozuměj, ze ona bude chtít. To je dost zásadní a o tom ani slovo, ale už se s ní vidíš pod peřinou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
27.6.21 23:30

Nechápu tvoje uvažování ani sebevědomí. Viděl jsi na koupališti pěknou mladou holku, už se s ní vidíš v posteli a v obecních drbech…

Jaká je šance, že by měla zájem? Asi nebudeš žádnej mladík, když tak řešíš, že je jí teprve 18. Na jednu stranu máš prebujelý sebevědomí, na druhou místo oslovení slečny se ptáš cizích lidí na internetu. Zníš jak slizkej úchyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
804
27.6.21 23:36

Já myslím, že hezká mladá holka nebude mít zájem a dobře pro ni - upřímně ani o nic nepřijde. Hledala bych dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
157
27.6.21 23:42

Šance jsou velké!!!

@zlobivá_matka píše:
Nechápu tvoje uvažování ani sebevědomí. Viděl jsi na koupališti pěknou mladou holku, už se s ní vidíš v posteli a v obecních drbech…Jaká je šance, že by měla zájem? Asi nebudeš žádnej mladík, když tak řešíš, že je jí teprve 18. Na jednu stranu máš prebujelý sebevědomí, na druhou místo oslovení slečny se ptáš cizích lidí na internetu. Zníš jak slizkej úchyl.

Jaký úchyl, v hospodě jsme se na sebe usmívali. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18117
27.6.21 23:51
@Zdeněk IV píše:
Dnes jsem byl na koupališti a čistě náhodou jsem tam potkal jednu mladou kočku, je fakt pěkná, jako jo, líbí se mi, ale je fakt mladá, věk asi kolem 18 let, možná i trochu starší. Často jsem ji potkával v hospodě v té době ještě ani asi neměla 18, teď už asi má, fakt nevím, ale na facebooku má, že je ročník 1992, ale to je lež, nevím, proč tam nepíše pravdu, vždyť teprve chodí na Střední školu.
No, i kdybych jí napsal a psali bychom si spolu, tak ta holka je ode mě z obce, takže by to de facto všichni věděli i to, že bychom spolu spali, tohle se v obci roznese rychle a potom co? Nikdy jsem ji nepozval na panáka a nikdy jí nic nekoupil, myslíte, že když jí zítra na tom koupališti potkám, tak mám ji něco koupit? Sice je mladá, ale je to kus. A ani nevím, jestli tam zítra bude, jestli nebude náhodou ve škole, já mám zítra volno, tak proč toho nevyužít. ;-)

Rovnou to vzdej. V 18 bude chtít parit, výlety, dárky, koupalko, večeře a zas tak bohatý nejsi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
28.6.21 00:01
@Zdeněk IV píše:

Tak to jó… Tak jí kup na koupáku malý točený a můžeš vybírat citát na svatební oznámení!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3315
28.6.21 00:02

Taková kočka vyjde draho, do toho bych nešla 8)
Já vyjdu draho a to už jsem ročník 90.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
157
28.6.21 00:10

Altavista

@Altavista: Já jsem ročník 1988. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3315
28.6.21 00:48
@Zdeněk IV píše:
@Altavista: Já jsem ročník 1988. :*

Tak to už je údržba taky drahá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11559
28.6.21 05:54

Už zase? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2595
28.6.21 08:40
@Zdeněk IV píše:

Nebyl to tento krásný úsměv?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
28.6.21 13:23

Horší je, že by celá obec mohla vědět, že jste spolu nespali. A pokud chodí do školy a zítra se půjde jen tak koupat, tak aspoň víš, že ji jednou budeš živit. Takže pokud má zájem o někoho na vydržování, šance by tu byla. Ale pivo není dobrý nápad, chce to něco lepšího, zvlášť jestli je to fakt kočka a ne jenom taková ta číča pro chudý. Navrhuji aspoň sangrii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat