Mám dobrého chlapa? Vztah s manželem v krizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.14 19:44
Mám dobrého chlapa?

Dobrý večer. Ráda bych znala nezaujatý pohled třetích osob. Náš vztah teď prochází krizí a i když vím, že chyba je vždy na obou stranách, chtěla bych, abyste nás nějak rozsoudily. Nebo mi pomohly rozhodnout se, zda je můj chlap v pohodě a dobrej manžel/táta nebo jsem si vybrala špatně. Jsou věci, který ani s kamarádkama neprobírám a pokud je to tak dobrá kamarídka, že jí řeknu vše, tak nějak automaticky stojí na mé straně. :nevim: Fakta: osmiletý vztah letos završený sňatkem, společné bydlení 5 let, z toho 3 roky ve vlastním, 1 dítě 2 roky, druhé na cestě. Můj manžel: chodí do práce. Prac doba je nevyzpytatelná, nicméně dělá v oblasti, která je závislá na venkovních pracech, tudíž od jara do podzimu pracuje víc a déle. Plus sem tam noční. (max 1 za měsíc), občas výjezd na několik dní (2-3), pokud pracuje na druhém konci republiky. Posledního půl roku chodívá nejčastěji kolem 7 do práce a vracívá se kolem 6. Není výjimkou že i kolem 8, občas i později, občas ve 4, ale to je teď vzácné. Večer přijde domů, někdy něco sní, lehne na sedačku, kouká 20 min do mobilu na internet aby přečetl zprávy, apod a kolem půl 9 usíná, na buzení nereaguje, takže do ložnice přichází v průběhu noci. Když přijde kolem té 6, zařadí do toho ještě dítě, že si spolu chvilku pohrají, ale když jsou to dohromady dvě hodinky týdně, tak jsem i ráda. O víkendech pracuje na baráku. Ještě nemáme hotovo. Příp jel pomáhat mým prarodičům nebo si vzal práci navíc aby bylo víc peněz. Jednou týdně chodí posedět s klukama na karty - jezdí autem, takže nepije, o alkohol nejde, ale o ten čas, který si vyšetří. Dvakrát do měsíce chodí v pátek na pivo, to se vracívá kolem 3 ráno. V sobotu pak spí do těch 10. Občas zajde s kamarádem na motorku nebo někde něco řešit, pomoct, jsou to třeba dvouhodinovky a opravdu párkrát do měsíce, ale dá se říct, že vyplní i ty pidimezery jeho programu. A já? Já samozřejmě od rána do večera s dítětem doma, protivná těhule, v neustálým kolotoči her, vaření, krmení, venčení, uklízení, uspávání a tak dokola. Dítko bývá jednou za 14 dní jeden víkendový den u tchýně, neříkám, že ne, ale vzhledem k tomu, že chlap dělá, tak já taky uklízím nebo odpočívám sama. Chybí mi náš společný život co byl před dětma. Já teď nemám žádné hoby, nevypadnu posedět, nechodím do posilky, nic. Na horách jsem nebyla 3 roky, on jezdí každoročnš. Do toho v létě 4 dny na moto výletě. Společně jsme byli v zimě 4 dny na horách na procházky, letos kvůli novošovi to nehrozí. V létě týden u moře. Takže že bych byla úplně bez dovolené, to ne. Finančně na tom nejsme zle, i když peníze vidlema nepřehazujeme - hodně cpeme do baráku. Vím, že jsem chtěla aby to tu bylo hotové, a že na baráku dělá kvůli nám a pracuje taky kvůli nám, aby byly peníze, a že jak sám říká, si taky musí odpočinout, a že se mnou jsou možnosti omezené bo jsem těhotná a ještě se musí zařizovat hlídání, ale ká už se cítím vyšťavená a hrozně sama! A tohle moc nechápe. Jo, občas vypadnu večer do místní kavárny s kamarádkama, na dvě tři hodiny, ale mně chybí čas s tím chlapem. Když jsem mu to vyčetla (a vyčítám to poslední dny dost často), tak mi řekl, že měl objednaný společný víkend, ale musel zaplatit nějaké moje soukromé nedoplatky (celkem 17tis) a prostě další peníze navíc chvilku před vánocema už dát nemůže. Ale po vánocích na hory do zahraničí s klukama jede! Tak co vy na to? Je to sobec nebo není? Sama nevím. Mám ho ráda, dělá pro nás maximum, ale chtěla bych, aby volný čas, když už si ho vyšetří, trávil s náma nebo se mnou. A Peníze taky utrácel jen za nás. Jsou to oprávněné nároky nebo ne? Děkuji za názor. Ještě podotknu, že ve své partě je jediný co má děti a ženu, ostatní jen partnerky, třeba i čerstvě sestěhovaní. Věk nás dvou +/- 30 let.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:
dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 20.10.14 19:48

Mas dobreho chlapa.

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 20.10.14 19:49

Rozumím tomu dobře, že on za tebe doplácel 17 tis??? Nebo to byly jeho - tedy toho manžela nedoplatky? :nevim:

Dreezy
Kelišová 5348 příspěvků 20.10.14 19:50

Já bych mu to jednoduše řekla, jak to cítíš :nevim: Zdá se v pohodě, tak snad by to mohl pochopit a vyšetřit si více času pro Tebe :) Taky by mi to tedy vadilo. Ale s mým chlapem se dá v poho domluvit :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.14 19:51

@Gina108 Jo, moje. Nebyly to nějaké nasekané dluhy, ale věci, na které z mateřské prostě nemám a šlo o věci soukromé. Vyúčtování za starý byt a školné.

dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 20.10.14 19:52

@Gina108 no pise moje, tak predpokladam, ze jeji, taky me to zarazilo.

sissi79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.14 19:53

Pocky, on maka aby jste byli zabezpeceni od rana do vecera, zatahne za tebe 17litru a ty jsi nastvana ze potrebuje relax? Dre u tvych prarodicu.. Vadi ti ze neni s tebou? Uber mu te naloze, tohle nejde vydrzet :roll:

Příspěvek upraven 20.10.14 v 19:54

Mrs.GSdog
Kecalka 247 příspěvků 20.10.14 19:53

Počkám si na reakce nějak to nemůžu posoudit, ale co chápu je to, že se ti stýská po vás dvou…že spolu vlastně vůbec netrávíte žádný čas a mám dojem, že žijete vedle sebe a né spolu :nevim: určitě to není ideální. A jemu se nestýská po tvé společnosti? On jde raději s klukama a řekla jsi mu, že se cítíš sama? Je mi to líto, že ti je smutno :hug:

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 20.10.14 19:54
@Anonymní píše:
@Gina108 Jo, moje. Nebyly to nějaké nasekané dluhy, ale věci, na které z mateřské prostě nemám a šlo o věci soukromé. Vyúčtování za starý byt a školné.

No i tak je dobrej, že to zaplatil :palec:
A jinak - řekla, bych, že máš chlapa dobrého - to je za tři. Na výbornou to teda není, nedostatečný ale taky ne ;)

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19562 příspěvků 20.10.14 19:55

Osobně mi přijde jako nesmysl tady řešit, jestli tvůj chlap je sobec nebo ne, nechtěla bych vidět stejný výlev, který by napsal tvůj muž. Na mě působí jako v pohodě pracovitej chlap, ale problém máš spíš ty, že se nudíš a chceš něco, co už s dětmi jaksi nejde. Že nemáš koníčka je spíše tvůj problém než jeho, koneckonců i to, že netráví čas s tebou. Zaplacených 17 tisíc za „soukromé nedoplatky“ ani nekomentuji. Založila jsi s ním rodinu, není na cizích lidech, aby posuzovali, jestli funguje dobře. Pokud jsi nespokojená a chceš jeho čas, měl by být pro něj zajímavý a přitažlivý. Na mě to působí, že tento výčet napsala trochu rozmazlená a trochu znuděná panička. Netvrdím, že taková jsi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.14 19:56

@Dreezy Ale jo, já mu to řekla. Taky se s ním dá mluvit. Tak se mě zeptal, jestli chcí mít příští léto hotovej barák a zahradu nebo teď chodit po procházkách. No vždycky mi to nějak vyargumentuje, že se nakonec já cítím provinile, ale na druhou stranu to pak na mě dolehne. Třeba jako dnes. Přišel v půl 7 z práce, otočil se na patě a že je sraz kvůli těm horám, že se brzy vrátí (což znamená tak v 10). A to zítra brzy ráno odjíždí právě na 3 dny pracovně pryč. Tak jsem vyjela a on na to, že tohle mu za to nestojí, že se nechce hádat, že si jen na zítra vyzvedne věci v práci a dorazí. Takže jsem se pak cítila jako blbec já, že zas prudím a něco zakazuju a stejně když dorazí domů, tak budem sedět u televize a vůbec… :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.14 19:57

@sissi79 Nejsem naštvaná že potřebuje relax. Jsem naštvaná, že nevyhledává relax se mnou. Asi. :think:

zichisek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.14 19:59

Hele, taky jsem měla takové stavy jak jsem byla tehotna, mela jsem pocit, že jen sedim doma a muz si uziva.Az pak zpetne jsem si uvědomila jak to bylo prehnane. To ty hormony. zkuste si vyčlenit nějaký cas pro sebe. Treba večer 20minut procházka s prckem, nejaky vylet.

Dreezy
Kelišová 5348 příspěvků 20.10.14 19:59
@Anonymní píše:
@Dreezy Ale jo, já mu to řekla. Taky se s ním dá mluvit. Tak se mě zeptal, jestli chcí mít příští léto hotovej barák a zahradu nebo teď chodit po procházkách. No vždycky mi to nějak vyargumentuje, že se nakonec já cítím provinile, ale na druhou stranu to pak na mě dolehne. Třeba jako dnes. Přišel v půl 7 z práce, otočil se na patě a že je sraz kvůli těm horám, že se brzy vrátí (což znamená tak v 10). A to zítra brzy ráno odjíždí právě na 3 dny pracovně pryč. Tak jsem vyjela a on na to, že tohle mu za to nestojí, že se nechce hádat, že si jen na zítra vyzvedne věci v práci a dorazí. Takže jsem se pak cítila jako blbec já, že zas prudím a něco zakazuju a stejně když dorazí domů, tak budem sedět u televize a vůbec… :zed:

Vypni telku a vrhni se na něj ;) Bude se hned domů těšit víc. Já ti rozumím, jsem v tomhle asi stejná cíťa. Hele, chlap je fakt v pohodě, tak zatnout zuby, trochu ho rozmazlovat, aby se domů víc těšil? :nevim: Až bude v létě barák, snad zas bude volněji. Je to i těmi těhu hormony, nu ni? :)

kacz
Kelišová 6106 příspěvků 20.10.14 19:59

Jsi protivná těhule a pálí tě dobré bydlo. Pokud přijde domů a ty ho jen prudíš, tak domů za chvíli chodit přestane.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Obří pavouk i netopýr nebo příšera z moře. I takový horor dokáže nachystat příroda

Příroda občas dokáže divy. Zdaleka však ne jen takové, které nás ohromí a... číst dále >

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >