Mám doma chlapa a stejně jsem sama

Anonymní
13.6.21 01:07

Mám doma chlapa a stejně jsem sama

Ahoj, jsem tu nová, ale hodně na tuhle stránku chodím pro rady. Je to rok a půl, kdy můj syn onemocněl po druhé leukemii. Byla jsem 7 měsíců pryč s výjimkou pár propuštění domů. A tehdy to začalo. S manželem jsme spolu 14 Let 8 let od satby. Máme 4 děti, ale vždycky to fungovalo. Hádali jsme se, samosebou, ale vždy jsme vše vyřešili. Od té doby, co jsem doma, je to všechno jiné. On věčně není doma. Chápu, že má práci, kde je dlouho, ale pracuje se svým tátou a ten už je dávno doma a on ne. Vůbec s námi není a když přijde domů, dá si svůj cajicek, prohodí se mnou deset vět a jde si lehnout. Není to tak dávno, kdy jsem mu omylem našla zprávy v mobilu, jak si píše s jednou ženskou. Už když jsem byla v nemocnici, měla jsem pocit, že se něco děje. Pořád o ní mluvil a ty zprávy prostě mluvily za vše. Chodil na penzion, když byl nemocný, aby nenakazil syna a tam si psal s ní. V tu dobu jsem ho vyhodila a nechtěla s ním nic mít, i když jsem se málem utrapila, problém byl, že on prostě nechtěl odejít a já si nové bydlení se 4 dětmi a s jediným v léčbě nemohla dovolit. Takže jsem vlastně byla donucena věřit jeho pohádce, že s ní nic neměl, že si jen psali a hodit to za hlavu. Řekla jsem si máme 4 děti, malý je ještě v léčbě, jak bych to zvládla, ale… Já jsem stejně na vše sama, on zabezpečuje rodinu. Problém je, že jsem čekala, že když už tu chtěl zůstat, že se bude trochu snažit, ale on nic. Bral to s humorem, nic neřešil, neobjal mě, nedal mi pusu boze, to už jsem nezažila tak dlouho. Sex jsme neměli snad 3 měsíce a naposledy jen proto, že už jsem nevěděla jak na něj, tak jsem nám koupila hračky. Naposledy, když už se to schylovalo, tak ho do mě dal, po chvilce ho vyndal a odešel. Jen jsem čuměla jak debil. Nespíme ani v jedny posteli. Prostě nic a já už nemůžu. Nevím, co se s ním děje. Dřív bych kolem něj prošla nahá a už bych ho tam měla, teď… Aspoň že mám ty hračky, ale to není ono. jinak se nehadame a už mi chybí i tohle. Já se chci hádat a pak usmirovat.
Omlouvám se za slohovku, ale musela jsem se vypsat

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6829
13.6.21 03:08

Potrebujes intimni zivot s nim? Nestacilo by s nim zit brat jej jako spolubydliciho a neresit co kde dela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4401
13.6.21 04:59

On se nejspíš vůči Tobě nechce snažit. Nejspíš je citově a sexuálně zainteresovaný jinde, to se stává (je tu i možnost, že tě má rád a je uražený, žes ho vykopla, ale podle mě by to nevydržel tak dlouho). Vykašlala bych se na doprošování a prostě ho brala jako živitele rodiny a otce svých dětí. On to tak nejspíš taky bere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1811
13.6.21 06:05

Máte hodně dětí, máte hodně starostí. Manžel je stroj na vydělávání peněz. Už jste nejspíš jen rodiče a spolubydlící. Nemyslím si, že by se to zlepšilo. Vnímá tě jako jako matku svých dětí a pečovatelku. Zřejmě už ho nepřitahuješ, k tomu vyhledává jiné objekty. Bohužel máš nejspíš svázané ruce tím, že těch dětí máte tolik. Jak to máš s prací?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
13.6.21 07:27

@Pavlik Morozov ono to tak vlastně poslední 3 měsíce je. Když se to snažím řešit, je to samé ale nene. Takže mi ani nic jinyho nezbývá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
13.6.21 07:28

@akavi přes e tenhle pocit mám taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9194
13.6.21 07:36

Uff podle popisu to vypadá, že někoho má a nemá zájem o zlepšení vztahu mezi vámi. Osobně bych to nevydržela a chtěla upřímný rozhovor, abYs věděla na čem jsi a domluvila se s ním, že teda budete jen rodiče a spolubydlící. Upřímně je to od něj ale hnusné, zvlášť když máte nemocné dítě. To by rodina měla víc než jindy držet při sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
13.6.21 07:43

Přesne tenhle pocit mám taky. @Magical-eyes ještě tenhle rok mám rodicak, jinak se věnují psaní. Jsem spisovatelka. Do práce se minimálně dva roky nepodíval, syn je stále v léčbě a já mám peci o osobu blízkou. On je vlastně od pondělí do soboty v práci a jediný den volna věnuje fotbalu s kamarády, který prostě nikdy nevynecham. Za každého počasí prostě jde a já si myslím, že chodí za ní. Nepřijde mi normální, aby od 8 do 4 hrál fotbal. Když mu říkám, že někam vyrazíme třeba sami nebo s dětmi, nejde to. Když jede s dětmi na výlet, jede sám, když jede nakoupit, jede sám. Já jsem vlastně buď doma, nebo venku s dětmi a s tchyni. Vadí mi to. Děti máme spolu. Jsme rodina, jsem jeho žena, ne jen matka jeho děti. Po 4 porodech se moje tělo samozřejmě změnilo, ale tak hrozné to není. Pořád umím být sexy a pořád se umím upravit. Proč se za mnou otočí cizí muži a ten můj se mi posmiva, že mám břicho? On za těch 14 let taky přibral a nevycitam mu to. Minule na mě řekl fuj a mě to uráží. Už se ani nesnažím. Potom všem si přijdu strašně trapné. On si psal zamilované zprávy, ani se nemluvil a ještě mi lhal, bral to vlastně s humorem, zatím co já brečela jak malá holka, on se mi strani a nechce nic napravit a stejně jsem to já, která se snaží věci dávat do pořádku. Nic jsem neudělala, tak proč mám pocit viny. Celou dobu koukám na syna, nechci mu k jeho fyzické léčbě ještě narušit psychiku. Děti jsou na něm zavysle a dokonce by si vybraly jeho, kdybychom šli od sebe, to už se tu řešilo. Takže vážně nevím, co dělám špatně. Někdy mi přijde, že mám 5 děti ne 4. Takhle už mě to vážně nebaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
13.6.21 07:50

@Ariadne tohle si myslí každý, ale bohužel, opak je pravdou. Většina páru to prostě nedá. Náš semkla první lecba to jsme se dokonce vzali v nemocnici, ale ta druhá… To byl náš konec. Pokaždé, když za námi přijel, pohádali jsme se, nebo říkal divný věci. Jakože tohle nezvládneme, že nás to rozdělí. Nemohli jsme řešit ani parní hrnec, aby nevygahl tu piiip. Pořád o ní mluvil. Pak přijedu po 4 měsíci domů a on mi neřekne skoro ani ahoj. Jen se zeptal dcery, jestli jsem taky přijela a pak udělal něco jako no škoda, že tam nezůstala. Ničí mě to, jen s tím prostě nemůžu nic dělat. Ne dokud je syn ještě v léčbě. Dokonce jsem kvůli tomu všemu začala zase žrát antidepresiva. Trpím záchvaty úzkosti, ale dostala jsem se z toho, od té doby, co jsem se vrátila domů a vše se sere, jsem zase tam, kde jsem byla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2298
13.6.21 07:52

Tyjo, 4 maly deti, z toho 1 nemocne 8o :( to nevypada dobre. Asi jsi to nechtela slyset, ale on vypada, ze nekoho ma. Taky asi tusi, ze pripadne aliky a vyrovnani by ho zruinovaly, Tebe by to asi taky nevytrhlo :( ani kdybys mu odevzdala 2 deti

Nevim, jestli jsi pripravena ho brat ciste konzumne, tj.jako zdroj penez

Zkusila bych si pro sebe urvat nejake volno. Az se nejmladsi vyleci, tak do prace, aspon na kratky uvazek, zapojit babicky a dedy v pomoci. Tady budes muset byt asi hodne tvrda, i bych se uchylila k ‚vydirackam‘. Ze tak a tak, vim o Tobe, zijes si svuj zivot mimo rodinu -to neni polyamorie, to je od Tebe normalni zrada, ale ok, zjevne vse, co jsem zkusila, nevedlo nikam, takze ja zacnu pracovat na svem osamostatneni, takze rozdeleni pece o deti -dovoz, odvoz, kratky/dlouhy tyden. Nemuzes? Dobre, neda se nic delat, prestavam si hrat na loajalni blběnku, jdu za nasima a vasima, aby mi pomohli. Na domacnost se budeme skladat v pomeru k nasim prijmum. Nemuzu jinak, dostal jsi me totalne do kouta a ja s tim nesouhlasim. Chci 2 vecery a ob vikend volno. Do doby vyreseni teto krize nebudu akceptovat zadne tve exhibice s jinyma zenskyma, jinak te pri rozvodu sedřu z kůže tak, ze budes vydelavat jenom na aliky a stejne si neuprdnes.

Tenhle pristup ma vyhodu, ze si postupne najdes sebevedomi. Nevyhoda je, ze chlap-macho tohle povstani otroku totalne neda a zacne bojovat, o SVY prachy, o SVUJ cas, vzdyt prece on zivi a nemuze za to, ze TY jsi na nej nemela cas, takze si MUSEL najit nekoho, kdo ho aspon potesi :(

Jina moznost jsou antidepresiva a delat, ze o nicem nevis, status rodiny nadevse a lepsi mit doma ziviciho ‚kamarada‘, nez se tezce protloukat. A taky, ze snad existuje cesta zpatky.

Drzim palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
13.6.21 08:12

@FlorenceF Jenkins děkuji. Tohle já neumím. Už jsme to tu řešili. Měli jsme vše domluvené. Chtěla jsem zmizet a odstěhovat se. Řekl, že mi pomůže, abych netahala nábytek z tohohle bytu. Koupi mi nový. Chtěl školní děti přes týden u sebe, aby nemusely měnit školy a na víkend neskolni a každé druhé vikent všechny. Brala jsem to. Jenže pak z toho sešlo. Nevím proč asi jsem zpanikarila, nebo se to nějak ututlalo. Promluvili si, že na našem vztahu začneme pracovat a o o se nic nezměnilo. Mně nezbývá nic jinyho, než prostě čekat, až bude malý v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2298
13.6.21 08:19
@Nicol Franco píše:
@FlorenceF Jenkins děkuji. Tohle já neumím. Už jsme to tu řešili. Měli jsme vše domluvené. Chtěla jsem zmizet a odstěhovat se. Řekl, že mi pomůže, abych netahala nábytek z tohohle bytu. Koupi mi nový. Chtěl školní děti přes týden u sebe, aby nemusely měnit školy a na víkend neskolni a každé druhé vikent všechny. Brala jsem to. Jenže pak z toho sešlo. Nevím proč asi jsem zpanikarila, nebo se to nějak ututlalo. Promluvili si, že na našem vztahu začneme pracovat a o o se nic nezměnilo. Mně nezbývá nic jinyho, než prostě čekat, až bude malý v pořádku.

Tak to byla asi takova demonstracka, penize uz jste meli vyresene?

Jinak samozrejme, ze mas pockat, az bude maly v pohode, zdravy a ve skole. To se snad ani nemyslelo vazne, ze bys bydlela odstehovana jinde bez prijmu, chlap je koukam vesela kopa a jde mu o to, aby mel volno :roll:

Myslim ale, ze jsi hodne vzdalena od jakehokoliv reseni. To je v poradku, netreba se tyrat vic, dokud je prcek nemocny. Jen bych mela na pameti, ze deti se lepe uzdravuji v pohodovem prostredi. Sla bych pro AD :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9194
13.6.21 08:28

Jak to tak čtu, tak bych byla na něj spíš čím dál víc naštvaná, ale chápu, že na tohle prostě není síla, ptz řešíš nemocné dítě. Navíc jsi v závislém finančním postavení. Vlastně nechápu, proč ty bys měla odcházet a přijít o děti, když on má nejspíš milenku 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
13.6.21 08:46

@FlorenceF Jenkins teď je třeba u své mamky už 4 den. Je nemocný a tak, aby to syn nechytil, šel tam. Má klidecek pohodu a vyhovuje mu to. Sem tam zavolá, pokecáme, víc než v reálu Teda a víte co, on mi vlastně vůbec nechybí. Já jsem tak zvyklá, že tu není, že mi to ani nevadi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
13.6.21 08:48

@Ariadne protože zbavit se ho je nemožné. Tak jsem příště řekla, že když nejde on, jdu já. Tu stridavou péči jsem chtěla taky. Rodiče jsme oba a já bych měla aspoň víc času na sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat