Mám doma duchy? Špatné zóny?

76
20.3.16 21:49

Mám doma duchy?špatné zóny?

Ahoj zdravím všechny a moc se těším na vaše názory a zkušenosti. Jsem v devátém týdnu těhotenství a říkám si jestli nemám z domu vypudit,, spatnosti,, nemám přímo zaměřenou víru… Věřím v něco. Po skusenostech mich i příbuzných nebo známých.. Věřím že duše bloudit můžou pokud nenajdou pokoj…jde o to bydlím ve velkém bytě od malinka rodiče mi být nechali a teď mám sem přivést své dítě. Vím že v tomto bytě zemřel pan.. Sama jsem nezažila nic extra jen někdy mám pocit že cítím něčí přítomnost…můj pes se v noci klidně posadí na postel a dívá se do levého horního rohu v místnosti pak hlavou otáčí do pravého rohu jako by se díval na něco co chodí sem a tam…občas jsou tu zvuky jako by někdo klepal na dřevo…ale to už téměř nevnimame..člověk si zvikne. Jenže teď posledně se stalo něco co se mi nelíbilo a přísahala bych že mám doma zloděje..dívala jsem se do mobilu v obýváku a můj hafan si hrál asi metr odeme.. Najednou se podíval před sebe do dálky do chodby.. Jako by u dveří někoho vyděl..hračka psovi doslova vypadla s tlami a začal hluboce vrcet jak snad nikdy ne..najezil se a já přísahám se v tu chvíli málem po… Říkám mu co je?! V tom vletel do chodby zastavil se až u dveří a zíral skrz kuchyni až do dětského pokoje a vrcel dál. Musela jsem všechno projít zkontrolovat a nikde nic…něco tu je a to něco se přestalo líbit mému psovi a to se mi nelíbí… Věřím mu.vim že děti umí vnímat to něco jen se bojím ať to není nic zlého nevím koho si na to přivolat. Známe zase cera která je stydlivka tak mavala mamince přes rameno když byli doma samotné a říkala že tam je paní…
Možná se mě tu zasmejete :zed: :nevim: ale snad se tu najde někdo kdo mi bude rozumět :? :hug:a přečte si ten šílenej sloh…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20.3.16 22:03

Slysela sem, ze pomaha zapalit svicky a postavit je do rohu mistnosti a nechat je vyhoret.Co je na tom pravdy, to nevim…ale za zkousku to stoji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
20.3.16 22:08

@LucieLulu zkusit se to může děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.16 22:18

U nás pomohlo zapálit čajovou svíčku v každé místnosti a večer u každé svíčky slušně a nahlas požádat duši o odchod. Nevěřila jsem v to, ale pomohlo to opravdu!!! 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.3.16 22:19

Napíšu to jako anonym, at si nemyslí nikdo že jsem blázen… :mrgreen: Já také věřím na duchy apod. věci… Také věřím, že děti si vybírají své rodiče.. A okolo 6tt až do tuším 10tt nebo tak nějak. se kolem mě děly divné věci a hlavně se starší dcerou. Těhotná žena, je totiž „přístupná energiím“,jako by otevřená hlavně pro to své nenarozené dítě.. Zárověn je ale chráněna proti negativním energiím.. Proto jsem „ruzné věci“ viděla na své dceři, která je malá a také vnímá víc nadpřirozených vjemů než dospělý člověk.. Moc se o tom nechci rozepisovat.. Ale jen mě to napadlo, když jste psala, že jste těhotná. Nevím jak dlouho u Vás tyto problémy trvají..

• Nahlásit
  • Citovat
7584
20.3.16 22:20

Sloh je teda hroznej :roll:, těch chyb…
Bydlíš v bytě se psem sama? a vnímáš tohle dlouho? Já nevím, byt nebyt, já kdybych se v bytě necítila dobře, snažila bych se přestěhovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.16 22:34

Me se jednou stalo taky neco, z ceho jsem mela divny pocit, ale ted uz vse ok..Mame kocku, z niceho nic si sedla proti zdi, kde nic neni (ani obrazek, kytka, nic co by ji rozptylovalo) a zacala „prosit“ a mnoukat. Pak z niceho nic odesla a hledela si sveho…Divny… :think: Ale nic spatneho se doma nedeje, vse v pohode..Mam vericiho muze, zvirata pry vyciti andely a zle duchy, treba neco videla a zahnala to pryc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1670
21.3.16 00:29

Ja byt Tebou asi bych dala vysvetit byt. Pro jistotu, at mate klidne spani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
21.3.16 19:51
@Anonymní píše:
Napíšu to jako anonym, at si nemyslí nikdo že jsem blázen… :mrgreen: Já také věřím na duchy apod. věci… Také věřím, že děti si vybírají své rodiče.. A okolo 6tt až do tuším 10tt nebo tak nějak. se kolem mě děly divné věci a hlavně se starší dcerou. Těhotná žena, je totiž „přístupná energiím“,jako by otevřená hlavně pro to své nenarozené dítě.. Zárověn je ale chráněna proti negativním energiím.. Proto jsem „ruzné věci“ viděla na své dceři, která je malá a také vnímá víc nadpřirozených vjemů než dospělý člověk.. Moc se o tom nechci rozepisovat.. Ale jen mě to napadlo, když jste psala, že jste těhotná. Nevím jak dlouho u Vás tyto problémy trvají..

Právě že od té doby co jsem těhotná se to jakoby vrátilo…před tím to ustalo asi na čtyři roky a teď je to tu zase… :? Proto možná jsem o to z toho nesva… @Nikolettka1 jednou když mi pes seděl na posteli a opravdu přes hodinu zíral do prostoru jakoby na,, něco,, tak jsem si sedla a řekla nahlas :oops: že teď tu bydlím já že ať nás prosím nechá a odejde že nejsem hrozba… Vím asi si říkáte že jsem blázen :oops: ale pes si lehnul a byl klid…od té doby se nic nedělo až po té dlouhé době pes zaútočil do toho prazdna… Jak jsem už zmiňovala :? @pannda byt je můj neprodam ho přeci… @rena621 koho mám požádat? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama