Mám doma psychopata

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 19:29
Mám doma psychopata

Ahoj holky, už nevím kudy kam, musím se svěřit sice anonymně ale přeci jen. Prosím nechte si prihlouple komentáře, uvítám tady ale ne prechytralce. Jsem velmi mlaďonká mám 7 měsíčního syna je nádherný a dělá mi jen samou radost. Žiji v byte s přítelem a svým synem. S přítelem jsme spolu 5 let, když jsem byla těhotná bylo to jako v pohádce, staral se, pomáhal, nakupovat, vařil, uklizel no prostě dělal skoro vše za mě a ještě me u toho skoro,,krmil''. Když jsem rodila byl u porodu. 2 měsíce po porodu jsme se začali hodně hádat. Utrácel peníze a sváděl to na mě, když jsem uvařila řekl mi že takový blaf jist nebude, schválně dělal všude nepořádek, dělal si co chce o malého se sice trošku postaral ale nic extra. Pak jsem mu pohrozila že odejdu tak se na chvíli vzpamatoval, ale ono to začalo znovu a ještě víc. Už několikrát mě uhodil, z toho 3× jsem mela modříny po celém tele, mám i jednu lékařskou zprávu o napadnutí. 2× jsem odešla a 2× se vrátila zpět protože zaskemra začne cukrickovat a já hned bezim. Asi spis věřím v to ze to bude dobré kord když spolu máme dítko. Ovšem před týdnem jsem se vrátila po druhé a je to šílené, začalo to znovu. Co jsem taky mohla čekat jiného. Přijde z prace 2 hodiny stoji pred barakem s pivem v ruce když už konečně dnes přišel domu vykoupat se najedl se a zacal byt zlej začal mi sprostě nadávat, nemohla jsem odejít ani do krámu nakoupit na oběd na druhy den, prý jsem si to mela zařídit pres den a ne vyhlizet chlapy mi řekl, ale nechápe že tady cely den pršelo a malý ma k tomu rýmu a teploty. No i tak jsem chtěla jít, ovšem došla jsem pouze za dveře. Pak jsem se vrátila pro klice a on už mi bral malého a nadával mi at tahnu ale ze jsem skoncila ze si najde jinou a lepsi a at zapomenu na malého. Takže jsem nikam neodesla. No potom jsem si začala valit věci a on do mě 2× kopl a chytil mě za pusu a pod krkem. Už nevím co mám dělat nevím kde dělám chybu :-( Chtěla bych odejit už jen kvůli malemu ale nejde mi to. :'(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19429 příspěvků 13.09.18 19:31

Tak odejdi potřetí, ale už se proboha nevracej!

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 13.09.18 19:37

Máš kam jít? Jestli jo, tak se prostě spakuj, až bude v práci a jdi a už se nevracej, proboha! Musíš si uvědomit, že to trápení si děláš sama tím, že se k němu vracíš. Nebude to nikdy lepší! Nezmění se a bude se chovat hůř a hůř. Nemáš strach, že začne bít i malého? :think: Já bych se fakt bála :(

Božislava
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 13.09.18 19:38

Tak to domácí násilí se pěkně rozmohlo, jen co je pravda, aspoň co tady čtu. A takovej PetrBk, který by ženu na rukách nosil, si o něho ani žena kolo neopře......

kacakaca
Závislačka 2614 příspěvků 13.09.18 19:39

Predstav si tu idealni radu, co by sis tu chtela precist. Jak by znela?

cecetka
Kelišová 7448 příspěvků 13.09.18 19:45

Kam jsi uz 2× odesla? Muzes tam odejit natrvalo?
Pri dalsim fyzickem napadeni zavolej policii. Muzou ho docasne vykazat z bytu a ty budes mit cas v klidu sbalit veci a odejit.
Pozadej soud o svereni ditete do pece a o stanoveni alimentu na dite a na sebe.

Sany80s
Kelišová 6618 příspěvků 13.09.18 19:48

Proč si myslíš, že to bude lepší? Co se ti honí v hlavě, když se vracíš a víš, že k tomu násilí vždy došlo zase.

káťa
Extra třída :D 13164 příspěvků 13.09.18 19:52

Lepší to nebude, jen horší a horší.
Teď ho neprovokuj a odejdi, až půjde do práce. A už se nevracej !!! A sver se někomu, kdo ti před ním bude oporou (táta, brácha, kamarad), kdo ho srovná do latě, kdyby tě zase chtěl fyzicky napadat…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 19:56

Odešla jsem kr rodičům, tam to ale nejde na dlouho a vzhledem k tomu že jsem opravy mlada, může mi vzít malého a to já nemůžu dovolit, vždy jsem se vrátila spise kvůli malému. :(

divine woman
Echt Kelišová 9134 příspěvků 13.09.18 19:58
@Anonymní píše:
Odešla jsem kr rodičům, tam to ale nejde na dlouho a vzhledem k tomu že jsem opravy mlada, může mi vzít malého a to já nemůžu dovolit, vždy jsem se vrátila spise kvůli malému. :(

Kolik ti je 15? 8o

lampicka11
Závislačka 3430 příspěvků 5 inzerátů 13.09.18 19:58

Nebuď blbá a zdrhej když máš po čem…až ti jednou zláme nohy tak bude pozde :pocitac:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18763 příspěvků 13.09.18 19:59
@divine woman píše:
Kolik ti je 15? 8o

A je s ním pět let, takže to bude i pedofil, co chodil s dítětem. Co hledat zdravého na tomto vztahu?

Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 13.09.18 19:59

Tak asi potřebuješ pořádně rozmlatit ciferník, doopravdy se bát o život, pár týdnů srkat jídlo brčkem, třeba už tě to odradí. Že to ještě neudělal? Neboj, to přijde.
Měla jsem možnost vidět ženskou, která v tom žila přes deset let, výše popsané bylo takové vyvrcholení všeho, i škrcení bylo…
A fakt jsem nechápala proč s ním ona byla. Jediné řešení domaciho násilí je odejít a nevracet se, neexistuje nějaké abrakadabra, které to celé spraví.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1383 příspěvků 13.09.18 20:00
@Anonymní píše:
Odešla jsem kr rodičům, tam to ale nejde na dlouho a vzhledem k tomu že jsem opravy mlada, může mi vzít malého a to já nemůžu dovolit, vždy jsem se vrátila spise kvůli malému. :(

Jo taaak. Opravdu mlada. Takze nejsi plnoleta a nemas ani dokoncenou skolu?

Reaskiller
Kelišová 5390 příspěvků 13.09.18 20:06

https://www.bkb.cz na nej zavolej benga a rekni, ze Ti maleho nechce vydat a mas to …Drzim palce..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >