Mám dost mléka na plné kojení, když jsem dostala menstruaci?

29
23.7.13 10:40

Mám dost mléka na plné kojení, když jsem dostala mentruaci?

Ahoj všem, chtěla jsem se Vás zeptat jestli je možné plně kojit, když jsem dostala měsíčky i přesto, že mi lékař řekl, že to dřív jak za měsíc a půl nedostanu (nízká sliznice)? Je fakt, že jsem včera přes 2 hodiny nakládala štěrk na kolečka, takže fyzický zátěž 100% byla a poslední dny jsem i psychicky vyždímaná jak citron :roll: I přesto že jsem první dceru kojila téměř 2 roky, tak si teď nevím rady. :( Při dceři jsem měsíčky nedostala ani při prvních příkrmech a abych podruhé otěhotněla jsem musela s kojením přestat úplně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58667
23.7.13 10:44

@Lenka R. neboj se toho. O mléko nepřijdeš. Max může lehce změnit chuť a dítko se bude den až dva šklebit, ale tohle na to nemá vliv ;) Já měla ms pravidelně od šestinedělí a kojila jsem 16 měs.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonym A.
23.7.13 10:47

Měla jsem vždy MS víceméně pravidelně už od konce šestinedělí a normálně jsem kojila 2 roky. Jediná změna, že to šestinedělní dítko se z kojení 1× pozvracelo a tolik mu nechutnalo, asi to mléko bylo jiné, ale pak už mu při MS nevadilo. Mléka bylo dost, nepozorovala jsem změnu.

• Nahlásit
  • Citovat
6061
23.7.13 10:47

O mléko nepřijdeš akorát je možné že mimčo bude trochu protestovat pár dní :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
23.7.13 10:48

No právě je mi divné, že jsem to při dceři nedostala a teď při synovi jo. :think:
Stejně se mi zdá, že má mléka málo. V noci se budí po hodině a když mu dám prs tak se přicucne jako kdyby týden nejedl. Ani nepoznám jestli mám mléka dost? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
23.7.13 10:50
@Lenka R. píše:
No právě je mi divné, že jsem to při dceři nedostala a teď při synovi jo. :think:
Stejně se mi zdá, že má mléka málo. V noci se budí po hodině a když mu dám prs tak se přicucne jako kdyby týden nejedl. Ani nepoznám jestli mám mléka dost? :zed:

zkus zvazit, :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
23.7.13 10:55

Ha, ha zvážit :D z toho nic nepoznám. Je mu 5 měsíců pryč a má 8,5 kila teda měl v 5 měsících. Nevypadá, že strádá :) Leda ho zvážit před kojením a po kojení. jen nevím kolik by měl vypít. Už dostává 1 denně příkrm (zeleninovou kaši) jinak byl na mém mléku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6061
24.7.13 23:57

@Lenka R. podle mě váží pěkně, možná bych zkusila na tu noc už nějakou tu kaši či co to dnes prodávaj :lol: jako něco co ho víc a na delší dobu zasytí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
25.7.13 09:32

Natyber

@Lenka R. podle mě váží pěkně, možná bych zkusila na tu noc už nějakou tu kaši či co to dnes prodávaj :lol: jako něco co ho víc a na delší dobu zasytí :think:

Natyber děkuji za rady, včera jsem se byla poradit u laktační poradkyně a ta mi poradila to samé. Už mu můžu dát nějakou tu kaši na noc. Dala bych mu ji už dřív, ale doktorka říkala, že mám nejdřív dávat 1denně zeleninové kaše a až přijdeme na další kontrolu tak se domluvíme co dál. Na zeleninu žádnou reakci neměl a mléčnou kaši jsem mu dala včera večer a spinkal o hodně lépe než kdy jindy. :lol: konečně jsem se vyspala. :potlesk: Jen si říkám, abych nepřišla o mléko, ale snad ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
25.7.13 17:25
@Lenka R. píše:
Natyber

Natyber děkuji za rady, včera jsem se byla poradit u laktační poradkyně a ta mi poradila to samé. Už mu můžu dát nějakou tu kaši na noc. Dala bych mu ji už dřív, ale doktorka říkala, že mám nejdřív dávat 1denně zeleninové kaše a až přijdeme na další kontrolu tak se domluvíme co dál. Na zeleninu žádnou reakci neměl a mléčnou kaši jsem mu dala včera večer a spinkal o hodně lépe než kdy jindy. :lol: konečně jsem se vyspala. :potlesk: Jen si říkám, abych nepřišla o mléko, ale snad ne.

ne, enpříjdes, kdžy tak mu to dávaj lžickou, ale uplne i v pohode flasou :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6061
25.7.13 21:24

@Lenka R. :potlesk: :potlesk: no tak to je dobře že jsi se vyspala to je důležité pro oba :mrgreen: o mléko bys přijít neměla pokud přes den normálně kojíš, akorát pokud ti spí v noci hodně dlouho tak pak je můžeš mít hodně nalitá tak stačí trochu odstříkat pokud by ti to vadilo, a jestli se v noci pak ještě budí na krmení tak ho normálně koj, v noci je to nejlepší na tvorbu mlíčka ;) mě se malej začal posledních pár nocí nějak častěji budit a dr. mi řekla že můžu zkusit kaši, stále ještě čekám jestli to není jen nějaké období :roll: ale jestli to bude ještě pár dní trvat tak jdu do kaše taky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
25.7.13 21:41

Natyber

@Lenka R. :potlesk: :potlesk: no tak to je dobře že jsi se vyspala to je důležité pro oba :mrgreen: o mléko bys přijít neměla pokud přes den normálně kojíš, akorát pokud ti spí v noci hodně dlouho tak pak je můžeš mít hodně nalitá tak stačí trochu odstříkat pokud by ti to vadilo, a jestli se v noci pak ještě budí na krmení tak ho normálně koj, v noci je to nejlepší na tvorbu mlíčka ;) mě se malej začal posledních pár nocí nějak častěji budit a dr. mi řekla že můžu zkusit kaši, stále ještě čekám jestli to není jen nějaké období :roll: ale jestli to bude ještě pár dní trvat tak jdu do kaše taky :palec:

Přes den normálně kojím. Kolem poledne dostane zeleninovou kaši a stejně to spláchne mlékem ode mě :lol:. A kolem 19h jsem mu dala mléčnou kaši a uvidím jak to bude dneska v noci. Na dnešek se v noci vzbudil jen 2× na kojení až jsem několikrát kontrolovala jestli dýchá a má zapnutou chůvičku. :*
Mně už s tím spinkáním trápil tak měsíc a pořád se to zhoršovalo. Teď snad bude chvilku klid než mu porostou zoubky :D.
Uvidíš jestli se tvůj brouček zlepší. Teď je taky dost horko tak to může být i tím. A jestli né tak hodně zdaru s kašičkami :pankac:
Děkuji všem za rady :potlesk: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama