Mám ducha ale přijde mi to nemožné

20.12.20 22:45

Mám ducha ale přijde mi to nemožné

Dobrý den, mám takový dotaz zda se někomu nepřihodilo něco podobného. Mozna to bude znít blbě, ale od začátku prosince teď jsem vysadila antikoncepci protože mi nedělala dobře a k doktorce jdu v lednu tak jsme se domluvily že to do ledna počká a budeme si dávat pozor jednoho prcka už máme ten byl samozřejmě plánovaný. A teď k mému problému. Teď od prosince jsme zas tak často spolu nespali možná tak 3× -4× a dávali jsme si pozor nezlobte se za ten výraz ale nevím jak to napsat jinak přítel se nedělá do mě. A teď jsem začala mít problémy se zácpou a tu jsem měla právě v těhotenství tak jsem si dělala radši test a přijde mi že tam je duch určitě budu test opakovat ale teď mi to nedá spát, přijde mi to nemožné za tak krátkou dobu a když jsme si dávali pozor. První syn nám trval 3-4mesice než se povedlo a to jsme se snažily. Myslíte že je opravdu možnost že to může být opravdu pozitivní nebo plány poplach neměl někdo podobnou situaci? Děkuji na fotce to jde hůř vidět a omlouvám se za příspěvek spíš mě to zaskočilo a potřebuju se vynechat :zed: :zed: :D :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
371
20.12.20 22:48

No tak to uz takovy duch neni 😬… jak dlouho jsi vynechala MS?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19030

Jo holka, tohle je důkaz, že přerušovaná soulož není antikoncepce… To je pozitivní test…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
878

Krásnéj duch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1815
20.12.20 22:49

Tak ducha tam vidím i já. Každopádně jestli ste si s manželem mysleli, že jako "ochrana " bude stačit když to nevyplácá do tebe, ale na břicho tak jste fakt blázni :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.12.20 22:52

To jsme si nemysleli ale už jsme se tak chránily dříve když jsem nebrala a nic spíš by mě nenapadlo že by se to takhle povedlo a myslím že jeho taky ne docela se desim jeho reakce :D Takže myslíte že to bude pozitivní? Tak pro nás to není problém my chtěli druhé ale pak jsme se domluvily že ještě počkáme no docela desim jeho reakce to asi bude koukat co najde pod stromečkem :D :D ale ještě radši zkusím udělat další než budu plašit ale děkuji vám za názory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2390
20.12.20 23:02

Gratuluji :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
20.12.20 23:09

Za mě je to pozitivní test, určitě si ale udělej další. Holt přerušovaná soulož není antikoncepce. Každopádně gratuluji a držím palce, ať se ti z toho chlap nesesune pod stromeček :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.20 23:09

Gratuluji :srdce: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
6867
20.12.20 23:27

Jedno dvouměsíční „to přece nemůže být možný“ mi teď spinká v postýlce, vyrobeno podobným způsobem a to u nás šlo o ojedinělý exces :lol: Gratuluju, budete mít asi veselý Vánoce :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19030
20.12.20 23:35
@Michaela2206 píše:
To jsme si nemysleli ale už jsme se tak chránily dříve když jsem nebrala a nic spíš by mě nenapadlo že by se to takhle povedlo a myslím že jeho taky ne docela se desim jeho reakce :D Takže myslíte že to bude pozitivní? Tak pro nás to není problém my chtěli druhé ale pak jsme se domluvily že ještě počkáme no docela desim jeho reakce to asi bude koukat co najde pod stromečkem :D :D ale ještě radši zkusím udělat další než budu plašit ale děkuji vám za názory

Tak mu k tomu testu přibal flašku vodky… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1830
20.12.20 23:37

Prosim tě a manžel je holka, že tam na konec těch sloves strkáš ta tvrdá Y?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3252
20.12.20 23:47

@Michaela2206 vidím krásnou čárku gratuluji :dance: manžel to zvládne :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.12.20 23:53

@Královna Kosmíru Chápu tě, bije to do očí, ale vídám tu mnohem větší hrůzy. Navíc to rozrušení z ducha :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42325
21.12.20 03:19

Ahoj, on stačí i jeden sex… Test je jasné pozitivní, miminko si k vám našlo cestu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat