Mam ducha na mamatestu 10 v den očekávané MS

205
28.3.17 15:40

Mam ducha na mamatestu 10 v den očekávané MS

Ahoj holky prosím potřebuji Vás nazor 8o dneska čekám MS mam bolesti od vecera a dneska ráno na mamatestu namacecim takovýto duch??jednak mam dlouhy cyklus a 30dc kdy jsem uz očekávala MS jsem mela nejspíš teprve OVU dnes jsem 14dpo (44dc) ale největší vtip je v tom ze jsme se 6 měsíců s manželem nechranili a snažili se o 2.mimico ALE! Tento měsíc jsme si řekli a ja se nejak rozhodla ze zatím druhe dite nechci ze bych se ted chtela treba pul roku-rok věnovat sobě praci sportu a teprve pak mimco…no takze jsem napnuta! Taroven po tomto duchu jsem si ale koupila dnes i digitální clearblue a ten ukázal - (negativni).Ta druha čárka je na světle vidět docela dobre vždy jindy před MS jsme mela tyto testy úplně bíle. Co myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

28.3.17 15:48

Ja ho tam videla hnedka jeste driv, nez jsem si to zvetsila :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4245
28.3.17 15:50

Měla jsem na tom samém testu mnohem méně viditelného ducha a už jsem 12 tt :mavam: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9193
28.3.17 15:51

@prazacka Ahoj. Musíš počkat nic jiného nezbývat a za pár dní udělat další test asi je ještě moc brzo na clearblue…Něco málo tam vidím ale těžko říct

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
28.3.17 15:54

@prazacka já bych zkusila obyčejný test jiné značky. Budeš vědět, na čem jsi. Za mě byl vždy perfektní Dr. Max. držím palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
28.3.17 15:57

@Jarka K ups 8o
My vlastně druhe mimco chtěli 6 měsíců jsme si nedávali pozor a nic a ted tento měsíc kdyz uz jsem myslela ze mam dávno po OVU jsem si rekla ze konečně je doma pohoda synovi bude na podzim 5 let a me se zachtelo si trochu od materstvi odpočinout:-)dari se mi ted hubnout, začala jsem hodně sportovat dohodli jsme se doma ze v zimě vyrazime někam daleko se synem a PAK se začneme znovu snažit. A ted toto. Dnes nebo zitra očekávám MS (v den kdy jsem čekala MS (30 DC) a sexovala s manželem hooodne abych tu MS vyvolala jsem mela nejspíš OVU:-D od te doby se trochu modlím aby dorazila (vtipné obráceně nez minule měsíce) a dokonce jsem to podporovala denně ted svarakem červeným vínem a dokonce!! (Ale predtim jsem si dělala v neděli test a byl úplně negativni) jsem byla před 2 dny na masáži horkými mesci a dávala mi to na podbrisek aby ta MS došla brzy :mrgreen: Tak uvidím ráno test tohle neni z ranní moci.Ale BT kdyz jsem čekala syna byla uz par dni před MS 37,2 a navic uz 4 dny přesně před termínem MS byly na testu hodně silné 2 čárky růžové tohoe je jen sede hodně mozna malinko doruzova…dneska ráno jsem mela BT 36,7…co si o tom myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
28.3.17 16:02

@prazacka myslím si to, že jakmile se přestaneš snažit a už mimčo nechceš, tak jako naschvál prcek zase chce :mrgreen: Měla jsem to stejně a psychika v tom podle mě také hraje roli. My se tedy nesnažili, ale nějaké nutkání bylo. Pak když už jsem svůj život nasměřovala jiným směrem, tak se mrňous rozhodl, že tu prostě s námi být chce :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9193
28.3.17 16:04

@prazacka Já jsem si nikdy BT neměřila ale holky v jiné diskusi psali že když si těhu tak by měla byt kolem 37 nad…Zkusila bych za pár dní další ale vypadá to že si ale asi je ještě dost brzo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9193
28.3.17 16:08

@prazacka Ono u těch dlouhých cyklů nikdy nevíš já měla dlouhé cykly poslední MS jsem měla 21.11.2016 a test jsem si dělala na silvestra taky mamatest 10 citlivost…Byla tam druhá čárka šla teda víc vidět ale rozhodně nebyla zas nějaká extra tlustá jako kontrolní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
28.3.17 16:17

@Kajka9
Diky! ja vim naprosto přesně ze jestli byla ovulace tak 14/15.3. Mela jsem silné bolesti které jsem chybně považovala za menstruační a nejspíš byly Ovulacni. Jestli jsem otěhotněla tak jediný sex v tomto rizikovem týdnu byl v úterý 14.3. Takze dnes je to 100% alespoň 14 dni od oplodnění/nechraneneho sexu…myslíte takový slabý duch muze byt 14 dni od sexu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9193
28.3.17 16:19

@prazacka Já si myslím že jo… Tak co by si zase chtěla než se uhnízdí atd…tak to trvá. Tak zkus třeba za 2 dny další test zkusila bych zase mamatest 10 nebo jiný ale 10 citlivost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9905
28.3.17 16:26

@prazacka Test je pozitivní ;) Zkus testnout znovu tak za 2 dny a uvidíš. Čárka by mela sílit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2706
28.3.17 16:37

Jsi nejspis tehotna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.17 16:41
@VikiJ píše:
@prazacka myslím si to, že jakmile se přestaneš snažit a už mimčo nechceš, tak jako naschvál prcek zase chce :mrgreen: Měla jsem to stejně a psychika v tom podle mě také hraje roli. My se tedy nesnažili, ale nějaké nutkání bylo. Pak když už jsem svůj život nasměřovala jiným směrem, tak se mrňous rozhodl, že tu prostě s námi být chce :mavam:

Měla jsem to stejně u prvního!!! :lol: :lol: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5138
28.3.17 17:36

Já jsem měla test s citlivostí 10 vždycky pozitivní u všech 4 dětí cca 2 dny po očekávané menstruaci, tj. u mě asi 14 DPO. Takže podle mě to tam je, duch je viditelný. Počkej 2 dny a testni znova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama