Reklama

Mám důvod žárlit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 12:12
Mám důvod žárlit?

Ahoj, asi to znáte každá, ale potřebuju se někam vypsat. Poslední dobou mi manželství moc neklape. Manžel je dost žárlivý chlap. Když jdu někam ven s kamarádkami, tak hned vyzvídá, zda tam nebude nějaký muž atd. Sám si ale dělá co chce. Přešel do nové práce a
v kurzu má dvě mladé holky. Neustále o nich básní,, že si s nimi vyrazí na pokec a jak jsou fajn. Nedávno mu volala jistá šlecna z oblíbené hospody, zda si půjde zahrát šipky. Při sebensi rozepři odejde na několik hodin tam. Mohl by tam sedět neustále. Je častěji pryč než doma. Řekl mi, že jo pořád s něčím buzeruji a když nebudu, tak doma zůstane. Máme půlročního syna, sama nikam nemůžu. Mám pocit, že je to hrozně pokrytec :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinekarkarka
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 11.08.18 12:15

Tak sama nikam nemůžeš,nebo chodíš ven s kamarádkami?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 12:20
@karkarka píše:
Tak sama nikam nemůžeš,nebo chodíš ven s kamarádkami?

Chodím s výslechem a vždycky se tam objeví

Elishka1
Závislačka 2644 příspěvků 11.08.18 12:23
@Anonymní píše:

tak se mu v hospodě objevuj taky

Lioness34
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 11.08.18 12:25
@Anonymní píše:

Provokuje - kdyby s jednou z nich cokoliv měl tak bude tutlat a nic neřekne natož by o nich básnil.
Každopádně doma bych nastolila klidnou atmosféru i tak - chápu ze jsi unavená ale je pravda ze my ženy se někdy po narození deti měníme protože e změnila i situace a jsme víc nervózní a podrážděne - na to bacha protože když je doma dusno tak to doma chlap nevydrží … na druhou stranu začni chodit na pravidelný cvičení nebo si dej jen čas pro sebe a manžel ať je s deckem sám… sem tam ať jde mezi lidi sám - pomůže doma - fakt se snaz po dobrém chlapi nemají rádi tlaky a násilí - je to někdy na hlavu ale po dobrém toho svedes víc než po zlem ;) já bych mu i řekla ze co blazni ze jdu s kamoskou na kafe ze si pokecame jako holky a zase budu brzy zpět - nedělala bych naschvaly to k ničemu dobrému nevede

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 11.08.18 12:26

A proč máš s takovým žárlivým magorem/ pokrytcem dítě? :think:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2100 příspěvků 11.08.18 12:29

S takovým jsem kdysi dávno chodila, když mi bylo náct. Ten vztah mi dal výbornou lekci, že je lepší být sama, než s volem. Byl to jediný vztah v mém životě, kdy jsme na sebe vzájemně neustále žárlili, s nikým jiným se tohle už neopakovalo. On vždy musel vědět kdy kde proč a s kým kam jdu, zároveň sám chodil kam se mu zachtělo a nikdy mi nezapomněl říct, že ta pěkná kamarádka jde taky. Kdyby tam už nebylo to dítě, tak bych ti poradila, ať ho pustíš k vodě a najdeš někoho s normální psychikou.

Russet
Extra třída :D 10872 příspěvků 11.08.18 12:33
@Anonymní píše:
Ahoj, asi to znáte každá, ale potřebuju se někam vypsat. Poslední dobou mi manželství moc neklape. Manžel je dost žárlivý chlap. Když jdu někam ven s kamarádkami, tak hned vyzvídá, zda tam nebude nějaký muž atd. Sám si ale dělá co chce. Přešel do nové práce a
v kurzu má dvě mladé holky. Neustále o nich básní,, že si s nimi vyrazí na pokec a jak jsou fajn. Nedávno mu volala jistá šlecna z oblíbené hospody, zda si půjde zahrát šipky. Při sebensi rozepři odejde na několik hodin tam. Mohl by tam sedět neustále. Je častěji pryč než doma. Řekl mi, že jo pořád s něčím buzeruji a když nebudu, tak doma zůstane. Máme půlročního syna, sama nikam nemůžu. Mám pocit, že je to hrozně pokrytec :(

Před svatbou a dítětem zajisté nežárlil. Nebo jen trošililinku. Přišel se podívat jen někdy :zed:
Každý měsíc aspoň 2× někam vyraž. Ať se musí starat. Není pokrytec. Je to sobec a žárlivec.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 12:34

A kdyz jdeš s kamaradkama, tak beres mimino teda s sebou? Jen jestli tomu dobre rozumim, ze sama nikam nemuzes - asi by mu melo byt jasny, ze s kocarem chlapy lovit nepujdes :lol: Mi prijde, ze si ten tvuj snazi neco dokazovat, kdyz doma je ted asi trochu na vedlejsi koleji. Ze jeste neni uplne odepsanej. Muj byval pryc pulku tydne, co se malej narodil, do jeho cca 2 let. A kdyz uz byl doma, tak stejne moc nebyl. No,bylo to palici. Taky tam, kde pracoval, chodil s kolegama a hlavně kolegynema parit, na tu jednu jsem taky trochu zarlila. Pac jsem taky akoraf sedela doma s prckem a jeste k tomu mela na krku psa a celou domácnost vc. nakupu. A od nej ani korunu navic, jen svoji materskou, pak rodicak. Prijel ve Ct,v Pa sel na hokej, v So na trenink, v Ne se zas hralo. Kdyz ne,jel s klukama na cundr, vodu, na cviceni AZ. Ani nevim, jak jsme to prezili. Kdyz jsem chtela chodit na anglictinu, cviceni, hlidaly babičky. Od 2 let uz si obcas malyho vzala mami na noc. Zaplatpanbu za ty dary. Jinak jsem se taky nikam nedostala. Obcas jsme s malym jeli akorat za nějakou kamoskou na navstevu. Ale to jsem mohla jen, kdyz bylo postarano o psa. Toho si teda hodne brali zase tchanojc. Coz mi pomohlo hlavne pres zimu nebo kdyz byl malej nemocnej. Jeho nezajimalo, jak to s obema zvládnu. To me stvalo skoro vic nez to, ze si chodi po hospodach a pak buhvi kde spi. Sorry za anonym.

Russet
Extra třída :D 10872 příspěvků 11.08.18 12:39
@Anonymní píše:
A kdyz jdeš s kamaradkama, tak beres mimino teda s sebou? Jen jestli tomu dobre rozumim, ze sama nikam nemuzes - asi by mu melo byt jasny, ze s kocarem chlapy lovit nepujdes :lol: Mi prijde, ze si ten tvuj snazi neco dokazovat, kdyz doma je ted asi trochu na vedlejsi koleji. Ze jeste neni uplne odepsanej. Muj byval pryc pulku tydne, co se malej narodil, do jeho cca 2 let. A kdyz uz byl doma, tak stejne moc nebyl. No,bylo to palici. Taky tam, kde pracoval, chodil s kolegama a hlavně kolegynema parit, na tu jednu jsem taky trochu zarlila. Pac jsem taky akoraf sedela doma s prckem a jeste k tomu mela na krku psa a celou domácnost vc. nakupu. A od nej ani korunu navic, jen svoji materskou, pak rodicak. Prijel ve Ct,v Pa sel na hokej, v So na trenink, v Ne se zas hralo. Kdyz ne,jel s klukama na cundr, vodu, na cviceni AZ. Ani nevim, jak jsme to prezili. Kdyz jsem chtela chodit na anglictinu, cviceni, hlidaly babičky. Od 2 let uz si obcas malyho vzala mami na noc. Zaplatpanbu za ty dary. Jinak jsem se taky nikam nedostala. Obcas jsme s malym jeli akorat za nějakou kamoskou na navstevu. Ale to jsem mohla jen, kdyz bylo postarano o psa. Toho si teda hodne brali zase tchanojc. Coz mi pomohlo hlavne pres zimu nebo kdyz byl malej nemocnej. Jeho nezajimalo, jak to s obema zvládnu. To me stvalo skoro vic nez to, ze si chodi po hospodach a pak buhvi kde spi. Sorry za anonym.

A doteď „spolu“ jste?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 14:22

Tak u me to bylo podle rceni „Podle sebe soudim tebe.“ Nikdy me neomezoval,a najednou na me z niceho nic vyjel,kdyz jsem byla pozvana ke kolegyni na rozlucku. Rekl mi,ze jestli se dozvi,ze jsem misto rozlucky byla s nejakym chlapem,tak je to konec 8o Koukala jsem na nej jak zjara. Pozdeji se ukazalo,ze sam mel maslo na hlave,nikdy nebyl tam,kde mi to „nahlasil“ a samozrejme mi byl neverny :cert: :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 15:01

@Russet Jj jsme, dostal trochu lekci, i když ne uplne umyslnou a zacal fungovat uplne jinak. Zjistil, ze samo se nic neudela. Mame 2.dite a venuje se nam, hlavne detem, mnohem vic. Zmenil praci, je vic doma, nejezdi tak casto pryc pres noc, parkrat do roka na skoleni, a to jeste zavola sve mame, jestli by si vzala psa. Ja se s ni na nicem uz sama nedomlouvam, tehdy jsem musela, on prece stejne neni doma tak co by domlouval, ja si s ni mam domluvit cas predani atd. Ono to zni logicky, ale mne vadilo, ze si pak treba bude myslet taky, ze se nejsem schopna postarat o vse jako ona, taky byla s detma casto sama. Ale psa meli, az kdyz byly vetsi a mohly vencit samy, zustat na chvili doma a tak. S miminem, kdyz ma teploty po ockovani, to byl obcas problem. Coz je fakt, ze aspon oni chapali a jeste tomu memu rikali, ze by mi mel pomahat vic, a mne, ze ho mam vic zapojit. No, pak jsem najednou nemohla nic a muselo to taky nejak jit, musel se o vse postarat. Na cviceni s vojakama uz nejezdí, ze zdravotnich duvodu ho nekolikrat nepustili, na hokej uz nema formu, na ligu teda ma permici porad a muzu jit kdykoliv misto nej, kdybych chtela, ale uz me to nejak netankuje. Rozhodla jsem se vratit k jednomu drivejsimu konicku, az male bude rok (stejne budu muset přestat ze zdr.duv.kojit), coz bude cca za mesic,v zari zacinaji kurzy a jeden vecer v tydnu to s nima pry zvladne. Tak jsem na to zvedava. Dokud ta zenska muze, tak maji pocit, ze se to bez nich obejde, kdyz pak najednou nemuze, treba ze zdrav.duvodu, dojde jim spousta veci, a i s tim dítětem ho to zacalo bavit v tech 2,3 letech samozrejme vic,kdyz uz je akcnejsi. Kocar vozi a vozil i u prvniho, toho i prebaloval, hlidal v noci abych se vyspala, ale to jen ze zacatku po porodu, kdyz mel dovolenou a byl s nami 2 tydny doma. Pak uz si zase jel svoje, max.o vikendu s necim pomohl, kdyz nikde nebyl. No, prskala jsem tehdy dost, ale musel k tomu asi dojit sam, ze travit cas s detma a rodinou je dulezitejsi nez kamaradi. Na cundry jezdi dal, ale i s detma;-) od 3 let vejs berou vsechny;-) a uz se tesi, az bude moct s nima i nase mladsi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 15:27

Pokracovani - vybil se mi telefon…hlavne jsem mezitim rok chodila do prace, nez se nam povedlo druhe, takze se musel prizpusobit uz jen kvuli vyzvedavani a odvadeni z/do skolky. Uz to proste neslo, aby si jel jen po sve lajne, ale nektere chlapy asi holt donuti az okolnosti zacit vic fungovat pro rodinu. Dokonce jsme se po tech x letech loni, s druhym ditkem na ceste brali…ne nerikam, ze je od te doby, co jsem nastoupila po prvni materske do prace, vse na ruzovem oblacku a zalite sluncem, to neni asi nikde, ale snazi se. Ja spis zarlim a vzdy jsem zarlila na jine zenske, se kteryma je v kontaktu kvuli tomu, ze maji treba hezci postavu, ja po detech spoustu kil navic a vim, ze nadsenej z toho neni, mne se sice treba povede shodit 3-4 kg, rekord mam asi 10, ale behem treba mesice, kdyz nemam cas cvicit a nedostatek spanku dohanim ne uplne zdravym zpusobem (kafe a sladkosti, des bes, vim), mam cast zase zpatky, jak se jen chvili nehlidam. Ale obcas jsem tak vyrizena, ze nemam silu resit jeste tohle a chodit po vecerech behat. To uz se jen tesim do postele. Tak se snazim aspon hezky oblict, zaridit si hlidani na holice, kosmetiku, ted jsme byli na prodlouzenem relaxacnim wellness vikendu, jen s malou, o kterou jsme se na dobu, kdy mel jeden z nas procedury, vystridali. Myslim, ze kdyby mel doma tu zenskou, se kterou se seznamil (vzhledove) a ne oplacanou maminu, taky by se treba uz driv snazil byt vic doma, ja mu tenkrat rikala, jak mam asi se sebou neco delat, kdyz ani malyho nepohlida a ma jen on svoje konicky, zatimco ja nemam narok…ze mi na to taky musi doprat trochu nejakej cas a prostor…postupne jsem si cas na sebe mohla zacit delat, jak se zacal vic starat o malyho a vic ho mohly hlidat i babicky, nebo s nim nekam jel, mohla jsem jit do divadla, s kamoskama na vinko, proste ten prvni rok se asi musi prezit, ze ty chlapi s miminem jeste sami moc dlouho byt nemuzou, ale aspon nejak se zapojit, zaprahnout musi, zvlast pri vic detech - nepripadaj si pak doma tak zbytecny a nemaj potrebu ani cas hledat nejake rozptyleni jinde :lol:

Mallorka
Závislačka 2996 příspěvků 11.08.18 15:28

Proč nejdeš do hospody ma zahrádku a ním i kočárkem.

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2114 příspěvků 11.08.18 15:32
@Anonymní píše:
v kurzu má dvě mladé holky. Neustále o nich básní,, že si s nimi vyrazí na pokec a jak jsou fajn. Nedávno mu volala jistá šlecna z oblíbené hospody, zda si půjde zahrát šipky. Při sebensi rozepři odejde na několik hodin tam. Mohl by tam sedět neustále. Je častěji pryč než doma. Řekl mi, že jo pořád s něčím buzeruji a když nebudu, tak doma zůstane. Máme půlročního syna, sama nikam nemůžu. Mám pocit, že je to hrozně pokrytec :(

Bych mu tu sipku hodila mezi oci nebo narvala nekam uplne jinam :mrgreen: Nebo zacni basnit o tom, jak na detske cviceni chodi jeden hrozne sympatickej tatinek, kterymu to s malym desne jde a jeho zena chodi na to dopoledne do prace, tak ze bys treba taky mohla to tak udelat…;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >