Mám dvoutýdenní miminko, má silný zánět spojivek

Anonymní
26.11.19 11:08

Mám dvoutýdenní miminko má silný zanet spojivek

Dobrý den je tu nějaká maminka která měla miminko se zánětem spojivek už máme 4 antibitika pořad si Myjeme ruce kapeme myjeme ocicka a pořad se to nelepší na oční nám řekli ze vyplach kanálků se muže až ve 3 mesich:((

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
576
26.11.19 11:11
@Anonymní píše:
Dobrý den je tu nějaká maminka která měla miminko se zánětem spojivek už máme 4 antibitika pořad si Myjeme ruce kapeme myjeme ocicka a pořad se to nelepší na oční nám řekli ze vyplach kanálků se muže až ve 3 mesich:((

Mám doma čtrnáctidenní holčičku a taky má zánět v očičku. Doktorka mi řekla, že máme očičko masírovat a jakoby jí ten hnis vymačkávat. Vím, zní to drasticky, ale nic to není :) ještě nám doporučila čistit borovou vodou a můžu říct, že se jí to lepší :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 11:13

@Dee10 dekuju moc.. my máme obě oči hrozne rudé mackame taky ty slzne kanálky a pořad je to stejný :( je mi ji tak líto dekuji za komentář

• Citovat
  • Nahlásit
1477
26.11.19 11:20

Mým dětem pomohlo, když jsem jim do oka kapala mateřské mléko, je to taková babská rada…máte to asi hodně, ale jako taková podpůrná léčba…u nás to vždy suprově zabralo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4343
26.11.19 15:13

Měli jsme to samé, kapala jsem vše, MM, atb, nějaké oční kapky. Nejvíc pomáhala masaz kanálků, ale jen na chvíli a pak na novo. V 6M pruplach kanálků, ten nepomohl, protože se zjistilo ze syn je má zcela nepruchozi, takže pomohla až sondaz. Neboj, žádné následky z toho syn nemá, nijak se to na něm nepodepsalo a vidí skvěle. Porid si takové ty bunicite čtverečky, tím jsem otirala hnis a přes ne dělala masaz…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat