Mám ho ráda, ale necloumají se mnou hormony

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 19:06
Mám ho ráda, ale necloumají se mnou hormony

Ahoj, holky, potřebuju radu. Před pár měsíci jsem potkala. Před tím jsem byla docela dlouho sama, ne že by o mně vůbec nebyl zájem, ale byly to buď jen randíčka a dost, jedno ne úplně chtě přátelství s výhodou, od kterého jsem čekala víc a docela mě rozsekalo, pak také nějací, které jsem nechtěla já, jedno ne úplně šťastné chození..no klasika, asi jsme si tím prošla kdekterá. U toho jsem si taky myslela že to bude možná pár strávených nocí a dost, nebyla jsem sama vnitřně přesvědčená, jestli to chci dál rozvíjet blablabla…pak jsem ale zjistila, že je to kluk do nepohody, že mi sedí víc, než si myslím a on mě má asi také dost rád, nebo se tak alespoň chová. Je hezký, milý, pozorný, chytrý, má své vlastní zájmy a to dost zajímavé, a zároveň má zájem o mně, můj život, moje záliby, moje emoce a city. Trávíme hodně času u něj, u mně to moc nejde, rád cestuje a chodí do přírody jako já, za kulturou, ve společnosti mých známých taky interaguje velice dobře…a proč to najednou řeším. Prostě se mi zaklesnul do života tak nějak přirozeně, ale není to žádná vášeň, spíš si s ním příjdu jak s někým po dvou letech chození. Sex funguje skvěle. Jen mám strach sama ze sebe, tuhle se mě někdo zeptal, jestli ho miluju a já nedokázala odpověď. Jako bych byla prázdná, bez emocí. Ale nejsem s ním jen abych nebyla sama, jsem dost vybíravá a na některé věci náročná a on je vlastně všechny má. Prostě jen vím, že je mi s ním dobře a doposud jsem nad tím neměla pořebu přemýšlet. Ale tohe mě rozhodilo a nějak na to nedokážu přestat myslet, že tam z mé strany není ta nedočkavost a vášeň jako obvykle. „Jen“ je mi s ním prostě dobře. Je i tohle normální? Nerada bych vůči němu byla nefér. Táhne mi už ale na 29, biohodiny netikají, ale zase bych nerada přebírala a hledala něco, co jsem si vysnila. On je starší než já, ale také nikam nespěchá, rodinu jednou chce stejně jako já, ale oba ctíme to, že vše má svůj čas.

Vyšiluji zbytečně nebo je někde chyba?

Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 10299 příspěvků 29.12.18 19:17

Ne proste uz ti neni 16. Kdyby ti ted napsal, ze koncite tak bys poznala, ze ti bude fakt chybet. Pro me je tohle ideal a znamka toho, ze jsem nasla cloveka, ktery ke me fakt pasuje. Bourlivy lasky jsem zazivala jen se sexy typkama, ktery byli grazlici a chtela jsem si je podvedome pripoutat. A pro zivot a rodinu nejsou. O tech zakladaji zenske diskuze kazdy den, protoze jsou proste joudove, neschopni se postarat i sami o sebe.

Tarjei
Závislačka 4331 příspěvků 29.12.18 19:17

Něco samcozniho nema, co zjevne potrebujes.. treba je jen moc mirnej…ne?

Sany80s
Kelišová 6718 příspěvků 29.12.18 19:20

Můžu se zeptat, jaké vlastnosti měli ti, u kterých bys to bez váhání řekla?

Levandule121
Závislačka 2522 příspěvků 29.12.18 19:24

Mela jsem to takto s manzelem a jsme spolu 20 let, deti a vzdycky si gratuluji, jak jsem si dobre vybrala. Miluji ho, ale hormony se mnou necloumaji. Funguje to, neboj.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 19:24

@Tarjei možná, a to by možná mohla být odpověď pro @Sany80s . Byla jsem v posledních pár rocích zvyklá, že se chlapi rozcházejí se mnou a že si vlastně nikdy nemůžu být jistá, co se mnou vlastně zamýšlejí.

To nepíšu proto, abych si na něm hledala něco špatného. Intuice mi říká, abych se toho držela a nepouštěla. Jen se potřebuju zorientovat sama v sobě. Je to nové.

lilithlilith
Kecalka 311 příspěvků 29.12.18 19:26

@Šarlota4 super příspěvek, líp bych to nenapsala :palec:

lilithlilith
Kecalka 311 příspěvků 29.12.18 19:29

Pokud je fajn, ideální, nenudíš se, má tě rád a ještě ke všemu funguje důležité fyzično - nečekej na nějaké poblouznění. Važ si toho, co ti přišlo do života. Hodně štěstí :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 19:30

Prostě vždycky když se mně někdo zeptá, co T., tak řeknu že prostě dobrý, že je hodnej, ale ne hodnej až hloupej. Prostě dobrý, a pi tom jsem to pořád já, s tím skvělým pocitem, že na mně někde čeká ten NĚKDO a těší se na mně a podporuje mě (krom rodiny teda a pár přátel:))

Gracelynx
Povídálka 29 příspěvků 29.12.18 19:39

me to prijde jako idealni stav, kdyz vsechno samo tak nejak hezky funguje. nevim co si predstavujes pod slovem „vasen“ , ale clovek okolo tricitky uz by mohl ocenit klidny vztah bez nejakych citovych bouri. ja byt na tvem miste, tak si to uzivam, dokud to funguje, klidne az do smrti…

Lucy75
Kecalka 419 příspěvků 2 inzeráty 29.12.18 19:45

No, bezva..tak si představ, že ON NEBUDE
blbost… podle mne TĚ PÁLÍ DOBRÉ BYDLO.. 8)

Ou
Kelišová 5848 příspěvků 29.12.18 19:54

Nedočkavost a vášeň tě dovedly ke kreténům.

Volné plynutí tě dovedlo k fajn chlapovi. Vypadá to, že strach z dalšího popálení se zapříčinil, že si změnila vkus na chlapy, který před tím byl tak trošku sabotáž sama sebe.

Buď ráda! Znamená to, že ses konečně změnila směrem ke zralosti a změnil se i přístup ke vztahům.

Jestli se v tom chceš rýpat, tak bych to spojila s psychoterapií - pomůže ti to vyčistit staré emocionální rány.

Ale hlavně tomu klukovi neříkej že ho nemiluješ a že on není ta pravá osudová láska a že se musíte rozejít, aby ses následně vrhla do náručí dalšímu kreténovi.

Sany80s
Kelišová 6718 příspěvků 29.12.18 20:17

Jestli tě baví to, že se vůči tobě někdo nechoval ideálně. Baví ve smyslu, že to v tobě vyvolává emocionální reakce a zaměňuješ to s láskou, tak prostě zkus změnit sama sebe.
Za mě můžu říct, že pokud funguje sex, tak se ho drž.

elibro
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 29.12.18 22:21

Já osobně do svého muže byla zpočátku zamilovaná (bylo mi 18, 19, 20 :) ). Ale časem to vyšumělo a i já si připadala prázdná, bez té správné lásky… a přitom všechno fungovalo, pořád nám spolu bylo dobře. Chvíli jsem o sobě pochybovala, ale plynulo to hezky dál… Časem jsem na to zapomněla. A když se na to podívám dnes, po 12 letech a dvou dětech, vidím, že láska vypadá jinak, než jako co se nám prodává. Je to jistota, přátelství, opora, tolerance k chybám druhého, bezpečí, společné plány, uvolněnost, přirozenost i zábava… A hormonální poblouznění je jen nástroj přírody, jak nás k sobě přistrčit - kdo pak najde tohle, vyhrál v loterii. A rozhodně to lze najít i bez těch hormonů.

Gratuluj si a makej na tom. Vztahy nepotřebují ani tak hormony, jako práci…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >